Agent z vesmíru

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

• klerik

Bez logiky i bez zaujímavejších bitiek. Billy Zane hrozne nevyužitý. Dosť sa uteká i strieľa. A je neuveriteľné ako na Dacascosovi stále vidno, že je vo forme... Záverečná scéna je ako z iného filmu, akoby ju mali natočenú, tak ju tam skrátka švihli...(1.3.2016)

• humanbeing

Průměrná slabota. Ale úplně špatné to není.(30.10.2009)

• Arkos

Už ten název mě měl varovat před touhle stupiditou. Jde o hodně slabé béčko s neexistujícím příběhem, dialogy jak z televizní inscenace a ubohými triky. A pokud jde o to scifi - vždy když hlavního hrdinu trefí nějaká kulka, tak mu po hrudi lítají světýlka. Toť vše.(29.10.2009)

Béčková sebranka, celkem slušná akce a pěkná Emma Lahana. Nebýt toho lehce stupidního příběhu bylo by to mnohem lepší. Ten konec jsem nepobral.(9.5.2014)

• Terva

Kam se poděl ten druhý muž z ukradeného auta hned na začátku filmu? A co to bylo za stupidní honičku? Jak krásně a šikovně ovládají mimozemšťané bojová umění, radost pohledět., co? Přidám koktavého inženýra, naprosto nemožnou hudbu a po patnácti minutách vypínám.(4.10.2009)