Agent z vesmíru

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

• Expendable

Mizerný film s ještě mizernějšími herci.Dacascos se tu tváří jako terminátor a kolikrát si tady kopne?4x?Jinak se tu stále střílí z poplašnáků.Aspon, že na herečky se dalo koukat, jinak tenhle film opravdu nemá smysl.Pro milovníky scify nebo akčního žánru je tohle pořádnej brak.20%(12.9.2009)

• klerik

Bez logiky i bez zaujímavejších bitiek. Billy Zane hrozne nevyužitý. Dosť sa uteká i strieľa. A je neuveriteľné ako na Dacascosovi stále vidno, že je vo forme... Záverečná scéna je ako z iného filmu, akoby ju mali natočenú, tak ju tam skrátka švihli...(1.3.2016)

Všichni tu hejtujou no a mně se to líbilo. Dakyho mám rád už dlouho a u tohoto snímku jsem dostal absolutní oddechárnu kde mohl mozek vypnout a jen spokojeně sledovat děj. Akce je docela dost Daky stále umí, herci sympatičtí, ženy hezké a stopáž akorát. Mimozemšťanů si teda moc neužijete - prostě lidi co když je střelíte jiskří jak když vezmete svářečku, ale to bylo to poslední co mi mohlo vadit. Prostě bezvadné béčko já jsem spokojený.(23.3.2014)

• bourec

Podobných snímečků vycházelo na vhs v devadesátejch letech pět z dvaceti.Trapnej děj,trapný dialogy a toporný herci.Mark Decascos má na kontě všehovšudy dva slušný snímky a ani tenhle si za rámeček nedá.A já mu dám do rámečku 10%.(29.9.2009)

• kaposlav

Nie je to až taký brak ako naznačujú hodnotenia 383 uživatelov - 34%. Dá sa na to pozerať, ale väčší úspech by to zožalo, keby to natočili o 15-20 rokov skôr. V dnešnej dobe tuctový film, ktorý si ani nevšimnete pri konkurencii.(22.4.2015)