Agent z vesmíru

• slovenský

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

Všichni tu hejtujou no a mně se to líbilo. Dakyho mám rád už dlouho a u tohoto snímku jsem dostal absolutní oddechárnu kde mohl mozek vypnout a jen spokojeně sledovat děj. Akce je docela dost Daky stále umí, herci sympatičtí, ženy hezké a stopáž akorát. Mimozemšťanů si teda moc neužijete - prostě lidi co když je střelíte jiskří jak když vezmete svářečku, ale to bylo to poslední co mi mohlo vadit. Prostě bezvadné béčko já jsem spokojený.(23.3.2014)

• kaposlav

Nie je to až taký brak ako naznačujú hodnotenia 383 uživatelov - 34%. Dá sa na to pozerať, ale väčší úspech by to zožalo, keby to natočili o 15-20 rokov skôr. V dnešnej dobe tuctový film, ktorý si ani nevšimnete pri konkurencii.(22.4.2015)

Béčková sebranka, celkem slušná akce a pěkná Emma Lahana. Nebýt toho lehce stupidního příběhu bylo by to mnohem lepší. Ten konec jsem nepobral.(9.5.2014)

• Lacike

Jedna sa o presne ten typ extremne podfinancovanej mizerne natocenej nelogicke sracky, ktora je vdaka svojmu amaterskemu spracovaniu neskutocne zabavna. Pripada mi vtipne a zaroven nepochopitelne, ze cim mensi rozpocet maju tvorcovia k dispozicii, tak o to velkolepejsie temy sa pokusaju spracovat. Tentokrat sa jedna o invaziu mimozemskej rasy ktora chce ovladnut nasu planetu. Film je plny bitiek, prestreliek, nahanaciek a roznych vybuchov. Lenze pri prestrelkach az prilis ocividne pozivaju poplasnaky, vybuchy aut su spracovane tak, ze len digitalne pridali hnusny ohen a auta aj po vybuchu vyzeraju ako nove a bitky su zbytocne zrychlovane. Ku kontaktu medzi supermi nedôjde ani omylom a choreografia prakticky neexistuje. A aby z nich divak nemal absolutne nic, tak su este zaberane vo velkych detailoch a extremne rychlo zostrihane. Proste dokonale komicke peklo. Najviac to zamrzi kvôli niekolko sekundovemu suboju Dacascos vs. Shahlavi, ktory by v rukach nadanych tvorcov mohol byt vrcholom filmu. Lenze reziser Johnson k nim nepatri. Videl som zatial len dva filmy od tohto experta a bola to jedna sracka väcsia ako druha. Chudak Dacascos. Takyto upadok kariery si nezasluzi. Pokial sa radi zabavate na mizerne natocenych filmoch, tak to risknite. Pokial nie, tak sa tomuto filmu vyhnite velkym oblukom. 1/10.(8.10.2011)

• Arkos

Už ten název mě měl varovat před touhle stupiditou. Jde o hodně slabé béčko s neexistujícím příběhem, dialogy jak z televizní inscenace a ubohými triky. A pokud jde o to scifi - vždy když hlavního hrdinu trefí nějaká kulka, tak mu po hrudi lítají světýlka. Toť vše.(29.10.2009)

• - Natáčení probíhalo v kanadské provincii Britská Kolumbie v lokalitách a městech Coquitlam, Langley a Vancouver. (Terva)