Agent z vesmíru

Agent z vesmíru

Akční / Sci-Fi / Drama / Krimi

Kanada / Velká Británie, 2007, 95 min

• humanbeing

Průměrná slabota. Ale úplně špatné to není.(30.10.2009)

• klerik

Bez logiky i bez zaujímavejších bitiek. Billy Zane hrozne nevyužitý. Dosť sa uteká i strieľa. A je neuveriteľné ako na Dacascosovi stále vidno, že je vo forme... Záverečná scéna je ako z iného filmu, akoby ju mali natočenú, tak ju tam skrátka švihli...(1.3.2016)

• bourec

Podobných snímečků vycházelo na vhs v devadesátejch letech pět z dvaceti.Trapnej děj,trapný dialogy a toporný herci.Mark Decascos má na kontě všehovšudy dva slušný snímky a ani tenhle si za rámeček nedá.A já mu dám do rámečku 10%.(29.9.2009)

• Expendable

Mizerný film s ještě mizernějšími herci.Dacascos se tu tváří jako terminátor a kolikrát si tady kopne?4x?Jinak se tu stále střílí z poplašnáků.Aspon, že na herečky se dalo koukat, jinak tenhle film opravdu nemá smysl.Pro milovníky scify nebo akčního žánru je tohle pořádnej brak.20%(12.9.2009)

• Terva

Kam se poděl ten druhý muž z ukradeného auta hned na začátku filmu? A co to bylo za stupidní honičku? Jak krásně a šikovně ovládají mimozemšťané bojová umění, radost pohledět., co? Přidám koktavého inženýra, naprosto nemožnou hudbu a po patnácti minutách vypínám.(4.10.2009)