Přišli z umírající planety: zločinecká banda vrahů, vedená nemilosrdným Saylonem (Billy Zane) a sexy Iris (Amelia Cooke). Jejich mise: vybudovat portál mezi našimi dvěma světy, které by umožnil masivní invazi na Zemi a definitivní vyhlazení lidské rasy. Jedinou nadějí lidstva na přežití je mimozemský agent Rykker (Mark Dacascos), nelítostný válečník, odborník na zbraně a mistr v boji muže proti muži. Společně se statečnou mladou hrdinkou (Emma Lehana) se Rykker této armádě vrahů z hvězdných válek postaví ve velkolepé bitvě, která rozhodne o osudu světa. (oficiální text distributora)

MickeyStuma odpad!

Mark Dacascos musel být hodně v zoufalém stavu, když natočil takový nehorázný filmový omyl. Když na to tvůrci neměli dostatečný rozpočet, měli se na to vykašlat. Zprznit tak výborný sci-fi námět chtělo asi hodně odvahy. Efekty dětinské, dialogy nesrozumitelné, příběh plný nelogičností. Ani ty akční scény neoslní. Napadá mě jediná otázka: Co tím chtěl básník říci? Ne, takhle si sci-fi rozhodně nepředstavuji. ()

ER

Tvůrci filmu se zaštítili tématem scifi snad jen proto,aby ospravedlnili stupidní scény a mohli ušetřit síly pro propracovanější příběh. Efekty na úrovni pohádek české TV pak odrazují od dalšího sledování. ()

milhouse333

Nebýt toho, že ve filmu se objeví pár akčních scén, které jsou na béčko obstojné a že tvúrci obsadili dvojici opravdu hezkých holek, nevykoledoval by si u mě tenhle snímek ani tu jednu hvězdičku. Se sci-fi to má společného pramálo a navíc jsou v tom nejhorší dialogy co jsem kdy slyšel od dob, co jsem v televizi viděl tomuto filmu konkurenční Teletabis. ()

Pitryx odpad!

Totální blbina béčkové kategorie. To čím nás tady tvůrci krmí je tedy nářez. Jediným efektem, nebo známkou mimozemáků jsou jakési hvězdičky, když se MZák zraní, nebo je zabit. Děj má sice jakžtakž švih, ale to je jediné plus tohoto velesnímku. 201307308555/9145 ()

xLOBOx

Jedna * za pěkné herečky. Mark Dacascos má vážně nejhorší dialogy, celý film se tváří jakože tam ani není. V paměti mi zůstala milostná scéna kde se s ním chce Lindsay milovat a on nic nedělá, potom na něj vyleze a on se dívá jinam a ona na něj:"ty mě nechceš? nelíbím se ti?" Mark:" nejsem z tvé rasy, nejde to." :D:D Zkopírovaný nápad s bránou(kterou celý film staví) ze stargate(kde btw hrála Lindsay Maxwell). Zasmál jsem se tomu spíše až další den, když jsem si uvědomil, jak moc to bylo stupidní, během sledování to je vážně nuda.. ()

PamelaJJK

Tak tohle je taková slátanina, že po závěrečných titulkách nebudete vědět, na co jste to vlastně koukali a o čem to bylo. Absolutně zbytečný a hodně slabý film. Ta jedna hvězda je za Lindsay Maxwell... :-) ()

Vojta-x odpad!

Těšil jsem se na nějaké levnější SCIFI, které alespoň trochu zaujme. To se mi povedlo, protože ta nanda co hraje bojovnici mi pila krev už od začáku. Docela by mě zajímalo, s kým se vyspala, že dostala roli.,,, Film jsem nedokoukal, ztráta času... Nedoporučuju nikomu s IQ nad 50 :-) ()

Tomx112 odpad!

Ani nevím co napsat, prostě k tomuhle filmu nemám slov a to mám celkem silnej žaludek. Argentinská telenovela je 10x kulturnější zážitek než tohle. Jakkoliv vyšší hodnocení než 5% je realitě absolutně neodpovídající... ()

zanvalzans

Bojové scény tu vyzerali pekne,ale efekty stáli za hovno.Takéto tuctové filmy nájdeme v 80-90 rokoch.Takže velmi lacné snímanie príbehu. ()

2sec odpad!

tak tomu říkam totální hovadina....nevědel jsem jestli mám brečet a nebo se smát.... totální ubohost...nechápu jak to muže někdo natočit. odpad odpad a ještě jednou odpad. ()

io.

Takový levnější tv filmeček. Pohlední herci, ale ne tak pohlední, aby dokázali vyvážit zbytečnou existenci tohoto tuctového díla, kterých už byly vyprodukovány desítky a jsou od sebe téměř k nerozeznání. Billy Zane, asi se musíš hrozně nudit, když bereš i tyhle komediální role ;-) ()