Kim Gwang-il (Lee Jong-suk), syn vysoce postaveného severokorejského úředníka, je podezřelý ze spáchání sériových vražd po celém světě. Nejprve se svými kamarády řádil v Severní Koreji, poté se přesunuli do Hongkongu a nyní vraždí v Soulu. Po jeho stopách se pouští se svým týmem detektiv Chae Edo (Myeong-min Kim), jenže brzy zjistí, že zatknout ho nebude vůbec jednoduché. Klacky pod nohy mu hází agent NIS Park Jae-hyuk (Dong-gun Jang), který spolupracuje se CIA, jež má v případu také své zájmy. (LangiJ)

Yoshitsune

Škoda toho promarněného konce, ale k tomu až později, hlavní záporák je perfektní ve všech ohledech, je všehoschopný, je bestiální a spoléhá se na svoji inteligenci. A toho čeho se dopustí, je opravdu zrůdné a nelidské, takže za tohle palec nahoru. Ale i ostatní herci sou vynikající, slizký Peter Stormare který hraje na všechny strany a můj oblíbenec Dong-gun Jang, se také dost činí. Ale to že filmu chybí akce, bych nevyčítal, každá strana chce získat onoho psychopata, který přilívá olej do ohně a tak se v polovině hlavně vytváří pořádné dusno. Které ke konci eskaluje a čeká se na výbuch, ale výbuch se nekoná, film ke konci nabídne trochu té akce, ale právě jen trochu. Kdyby konec byla řádná patnáctiminutová akční řežba, jak se sluší a patří, bylo to za plný počet. Ale ono akční finále, uteče tak rychle, až to neni hezké. ()

BoPo

Celkom dlho čakám na kvalitné spracovanie podobného námetu. Prominentný, štátom chránený vrah. Len teda v mojich predstavách by mal byť proti nemu nasadený iným štátom chránený "lovec". Tu sú "lovcami" policajti, ktorým štát hádže pod nohy prekážky. Hlavnú časť príbehu tvorí politikárčenie a dohadovanie sa či ho môžu alebo nemôžu chytiť, a kto ho vlastne môže chytiť. Škoda, pretože Jong-seok Lee bola skvelá voľba pre bezcitného vraha a Hee-soon Park bola rovnako skvelá voľba pre "lovca". Naopak Myeong-min Kim a jeho cigaretové exhibície, a Peter Stormare s žuvačkovou akrobaciou boli kroky mimo. Film sám sebe zabil svoj nemalý potenciál. ()

emma53

Škoda konečného finále i když jsem si ho asi takhle představovala, ale tohle bylo moc na sílu, patetické (a to vím, že korejáci si na to potrpí) a ten šklebící se slizoun byl příliš šklebící. Tam se dalo ubrat a ten vztek by jsem měla stejně. Musela jsem zapnout všechny baterky, než mně to všechno zapadlo do sebe a uvítala jsem, že tady do toho nevložili moc akčních scén, to bych v tom pak měla úplný zmatek. ()

*CARNIFEX*

Nechápem, ako mohli do tak dôležitej role, akou je postava agenta CIA, obsadiť “Stormareho”, ktorý v okamihu keď sa objaví na scéne, pôsobí vďaka afektovanému prejavu správania, doslova márno trápne. Taktiež ma neskutočne irituje, prečo má kórejsky snímok, s tak originálnym námetom, tak neskutočne skurvene primitívny americký nádych, respektíve, z akého dôvodu tvorcovia dopustili, že sa bude samotný dej uberať tak úbohým, tupým, ponižujúcim spôsobom, ktorý doslova a do písmena, človeka uberá o poslednú štipku dôstojnosti. Ten “zvrat”, tesne pred záverečnou pasážou, ma tak znechutil, že som po niekoľko dňovej absencii sladkého, otvoril a zožral celú Milku. Kurva, viete si vy vôbec predstaviť, aké je to náročné, odvykať si od sladkého?! Jediný dôvod prečo dám dve ⭐️ je ten, že samotný snímok má napriek dvoj hodinovej stopáži, pomerne veľmi rýchly spád, pričom jeho sledovanie, nijak mimoriadne nenudí. Inak jedno obrovské sklamanie .. ()

Padme_Anakin

To je tak, když si jeden zpovykaný spratek myslí, že může všechno, papá to zařídí.. Začalo to jako temná a drsná kriminálka, pak se to přehouplo do souboje policie vs. tajné služby (kdo získá psychopata) a to vzájemné přečůrávání mě bavilo sledovat, samozřejmě jsem si přála, aby tomu zmetkovi nasadili klepeta a zamřížovali ho do konce života.. Příběh poutavý i napínavý, herci dobří, zejména se mi líbili pánové Myeong-min Kim a Dong-gun Jang, no a natočené to bylo pěkně, u mě spokojenost.. ()