Maxinožka

• Francie Bigfoot Junior (více)

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Entertainment)

mstychov

Takova paradni detska sranda. :) Bavilo nas to moc! Zajimavy pribeh, prekvapivy, hezky animovane. Urcite zistane ve sbirce animacu. :) ()

RedAntCZ

Šikanovaný adam se vydá na dobrodržnou cestu, po stopách svého ztraceného otce a pomalu zjišťuje že s ním není něco v pořádku a že svého otce nehledá sám, na této výpravě zjistí že jeho táta je, Yetti a že oba dva jsou v nebezpečí. Vcelku dobrá animace a upoutávající příběh se skvělými gegy. 4/5 ()

PTuranyi

Európsky animák kombinujúci motívy Za plotom, Loveckú sezónu s Ja zloduch. Hlavným hrdinom je chlapec so zvláštnymi vlastnosťami Žije sám s mamou vďaka veľkým nohám a dlhým vlasom je outsiderom a cieľom šikany. Adam postupne zisťuje, že jeho otec žije a je to Yety lepšie povedaný Big foot. V skutočnosti však ide o vedca, ktorý sa zaoberal rastom vlasov a jeho genetická mutácia spôsobuje jeho nadľudské vlastnosti. Rozhodne sa ho teda vyhľadať. Tým však privedie na jeho stopu aj šialeného podnikateľa vlastniaceho HairCo túžiaceho získať jeho DNA. Príbeh je priamočiary a pomerne čiernobiely. Nesmú samozrejme chýbať zvieratká, ktoré umožňujú kopiť žartovné scény jednu na druhú. To je asi najvydarenejšia stránka filmu, pretože správanie ľudských postáv je kopu klišé prepletenou nelogickým správaním. ()

Sashmen13

Nu, mělo mě varovat když jsem z jmen tvůrců nic nepoznával, chápu, že díla pro děti nemusí být nic úplně extra, ale myslím, že by to šlo lépe. Největší problém filmu bych viděl v rychlosti jakou kráčí, než se stihneme seznámit s Adamem (zase outsider, jak jinak, kterého ovšem má ráda nějaká holka, kritické info!), tak příběh se už dávno posune pryč. Spálí se trocha lesa a zvířata už chtějí jít pryč. Týpek vykládá jak jíst zvířata je problém, jak to teda řeší medvěd? Lovci, které máme od začátku nenávidět (zvířata jsou hloupější, proto je můžeme zabíjet). Musím se ztotožnit s hlavním záporákem, ztráta vlasů je absolutní zlo a neváhal bych kvůli němu umučit/zavraždit třeba celou rodinu, hlavně ať mám kvalitní porost. Zajímalo by mě, jak verboval ochranku, že všichni měli tupé, možná to bylo v pracovní smlouvě... Nuda (indická podpora byla fun, ale zase, top secret zabezpečení a oni tam hodí tohle) + sneaky assasin datel byl good: ) ()

Hrr.nec

Zašli jsme docela neplánovaně s pětiletým synkem. Žádný jiný animák nebyl zrovna v nabídce, trailer vypadal slušně, jen zdejší hodnocení mě trošku odrazovalo, ale nakonec jsem nelitoval. Přišlo mě to akorát vyvážený, aby to bavilo mě i syna. Animace velmi slušná, příběh teda trošku přitaženej za vlasy, ale je to přece pro děti a když se ohlédnu zpět, tak jsem se tu hodinku a půl v kině dobře bavil a syn též, takže vlastně nakonec velmi příjemné překvapení. ()

petrce

Paradni animak, ktery je dobrodruzny, zabavny a celkove velmi povedeny. Moc se mi libil a byl velmi prijemnym zpestrenim vanocniho vyletu s detmi... ()

Chlo0opek

Celkem ničím nevyčnívající animák, s pár humornými scénami, leč jinak takový šedý průměr. Lehce nad průměrem byla teda hudba. ()

budejovice

Vynikající příběh, dojemný i vtipný. Byl s námi v kině i tříletý synovec a dokonce i on to se zaujetím sledoval, animace a střih jsou špička. ()

Tristix odpad!

Myšlenka dobrá, záporák je opět znát během 1 minuty, hlavní hrdina taky, takže každý další krok je strašně předvídatelný a tak ten film vůbec nemáš šťávu. A vrcholem odporu pro mě byl na konci mýval tranvestita. Štve mě, že tyhle duhový věci cpou před oči i malým dětem a ty jsou pak z toho strašně zmatený. Prostě USA si tímhle koleduje o strašnou degeneraci populace. Je to nesmysl, tenhle film. Nemá to ani žádný ponaučení, nic. Ztráta času ()

vrch07256732

U mňa stále dobré - skvelá animácia, fajn príbeh, mrte akcie, občas vtipné scénky ... nie je to mainstremová záležitosť ale vydarený animák na Belgičanov TOP ()