Ronja, dcera loupežníka (2024) (seriál)

Netflix prečo ? Nesympatické obe detské postavy, čo tento seriál automaticky zráža ku dnu. Tie povinné kvóty sú fakt trápne ! Lepšie je si pozrieť originál, alebo jeho animovanú Ghibli verziu . 20%

LEGO Masters - Amerika (2020) (pořad)

Hooodne preafektovaná, príliš farebná show. Tá anglická verzia sa mi zdá, že je o dosť lepšia. Už aj kvôli tomu, že tam súťažia aj detský stavitelia, pre ktorých je Lego hlavne len určené 😊a dodávajú tomu tú veselosť a bezstarostnosť stavania.

Hrozba smrti (2024)

Rozhodne zaujímavá kamera, ale bohužial tiež kopa zbytočného digi bordelu a debilného scenára. Škoda, podľa mňa to malo celkom potenciál. Za mňa len 45%.

Wonka (2023) odpad!

Toto fakt bolo na mňa moc. Strašne všetko umelé , počítačom generované. Osobne nemám rád filmy kde sa furt spieva. Myslel som si, že tu bude pár pesničiek, ale nie. Škriekali furt.

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda)

Po zhliadnutí prvého dielu som teda dosť sklamaný. Ale dám tomu ešte šancu, preto ho zatiaľ nebudem hodnotiť. Stanke vyslovene trapný, Macháček sa snaží o nejaký ten humor, ale zatial slabota. Štbáčka , čo najskôr udrie, až potom sa pýta ... no uvidíme.

Nejhvězdnější noc popu (2024)

Celkom zaujímavý dokument o tvorbe "pesničky". Bolo zaujímavé vidieť a počuť pikošky o rôznych ľuďoch, ako aj to, že tieto MEGAhviedzy sú bez svojich agentov pochlebovačov len obyčajní, niekto viac niekto menej, vystrašení ľudia zo svojimi problémami. Za mňa 80%.

Ežo Vlkolinský (1978) (TV film)

...a to som si myslel, že viem po slovensky. Keby sa to preložilo do slovenčiny, ušetrila by sa prinajmenšom polovica textu. 40%

Aquaman a ztracené království (2023)

Príliš farebná zlátanina a mix rôznych filtrov. Malú ⭐ majú Jasonové hlášky typu "Loki vráť sa do Azkabanu" a podobne. Za mňa len 40%.

Svatý rok (1976)

Nazývať ten film komédia mi príde dosť odvážne. Gaben ma určite svoje charizma,ale taktiež jeden výraz v každom jeho filme.