poster

Eyewitness (TV seriál)

Thriller

USA, 2016, 9 h 22 min (Minutáž: 60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fortress007
  *****

  V severském duchu, velmi povedené. Hlavní záporák filmu dodává ten správný "buket".(26.12.2016)

 • evulienka3
  ***

  Natočené podľa Nórskeho predchodcu Øyevitne. Zatiaľ to však kvality originálu u mňa neprekročilo, napriek tomu, že sa viac zaoberajú vzťahovou stránkou medzi postavami. Celkovo je to samozrejme celé prispôsobené do amerického prostredia. Uvidíme ďalej, keď vstúpi výraznejšie do deja postava záporáka. Ten bol v pôvodnej nórskej verzii výrazným ťahúňom celej série...(4.11.2016)

 • petrsv
  **

  Norská kriminálka natočená pro Amíky. Norové to nicméně zvládli mnohem lépe.(22.12.2016)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělý napinavý seriál... Bože, ale ta naivní policajtka mne totálně štvala. A nejsem sám, koho vytáčela, má sestra říkala, že kdyby ji potkala, tak ji rozkope frndu :-)(1.1.2017)

 • Davies182
  **

  Největší předností úvodu tohohle seriálu je, že děj hodně rychle odsejpá kupředu. Takže to, co by se jinde syslilo na celou sezónu, se tady odehraje během padesáti minut, a je z toho celkem fajn drama. Jenomže primárně jako thriller to je děsně nevýrazný s nezajímavejma postavama, a scénář zbytečně využívá nevěrohodných berliček. Vyblitej šedo-světlemodrej filtr vyprávění taky zrovna nepomáhá...(3.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace