Eyewitness (TV seriál)

Thriller

USA, 2016, 9 h 22 min (Minutáž: 60 min)

• petrsv

Norská kriminálka natočená pro Amíky. Norové to nicméně zvládli mnohem lépe.(22.12.2016)

Natočené podľa Nórskeho predchodcu Øyevitne. Zatiaľ to však kvality originálu u mňa neprekročilo, napriek tomu, že sa viac zaoberajú vzťahovou stránkou medzi postavami. Celkovo je to samozrejme celé prispôsobené do amerického prostredia. Uvidíme ďalej, keď vstúpi výraznejšie do deja postava záporáka. Ten bol v pôvodnej nórskej verzii výrazným ťahúňom celej série...(4.11.2016)

Išlasom do toho, lebo som mala dobré odporúčania a kvôli tej love story. A ani jedno nesklamalo, práve naopak. Jediné, čo mi prekážalo, bol ten modrý filter a aj toho sa zbavili. Je to úžasná kriminálka s dôsledne vypracovanou atmosférou, kde postupne prevraciate kúsky puzzle a vytvárate si obraz. Bolo skvelé a zároveň frustrujúce vedieť, kto je zodpovedný. Veľmi sa mi páčilo aj to, ako ten prípad ovplyvňoval vzťahy a ako vzťahy ovplyvňovali prípad. Postavy boli detailne vykreslené a herci veľmi dobre zvolení. A Lucas s Philipom, bolelo ma z nich pri srdci a tak veľmi som im fandila. Bolo úžasné vidieť, ako sa mení ich vzťah, aj ako sa v tom vzťahu menia oni dvaja. Dala som to za jeden deň, čo je asi ten najlepší spôsob, lebo si neviem predstaviť, že by som mala čakať do rána, či dokonca ísť do práce, kým si pozriem ďalší diel. Či už ste fanúšikom krimi príbehov, alebo vzťahových drám, je to lahôdka.(7.1.2017)

Skvělý napinavý seriál... Bože, ale ta naivní policajtka mne totálně štvala. A nejsem sám, koho vytáčela, má sestra říkala, že kdyby ji potkala, tak ji rozkope frndu :-)(1.1.2017)

V severském duchu, velmi povedené. Hlavní záporák filmu dodává ten správný "buket".(26.12.2016)