Epizody(10)

Dvaja pätnásťroční chlapci sa tajne stretnú v chate uprostred lesa. V intímnej chvíli ich vyruší auto a ozvú sa výstrely. Tínedžeri sa stanú očitými svedkami ohavného krvavého zločinu - viacnásobnej vraždy, pričom sami len o vlások uniknú istej smrti. Svoj vzťah musia utajiť a majú strach z vraha, preto nikomu nepovedia, čo videli. Lenže to, čo videli, už zo svojej pamäti nedostanú a čoskoro zistia, že ich pokojný život sa navždy skončil. Polícia a FBI začínajú vyšetrovanie, vrah pátra po svedkoch, aby ich zlikvidoval a v chate ostalo priveľa stôp... (TV JOJ)

Recenze uživatele maverick080 k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2016) (S01)

Prvá séria je zatiaľ výborná a aj keď mala celkom slabý začiatok, dej bol stále zaujímavejší a zaujímavejší. K prekvapeniu som konečne našiel seriál, ktorý nie je hlúpy, ktorý je napínavý a ktorý má naozaj kvalitné herecké obsadenie. Pár postáv je síce napísaných zle, ale to už podstatné nie je. ()

Buffalo '07 (2016) (E01)

Prvá epizóda zatiaľ nič nepriniesla a ničím neprekvapila, herci sú zatiaľ zaujímaví a snáď im to vydrží. ()

Bless the Beast and the Children (2016) (E02)

Nečakal som, že to chytí taký obrat. Herci sú čím ďalej, tým viac zaujímaví a aj dej je každou minútou zaujímavejší a zaujímavejší. ()

Bella, Bella, Bella (2016) (E03)

Tak nakoniec z toho vychádza celkom dobrý seriál, hercov som si obľúbil, zápletka je stále viac a viac zapletenejšia. ()