Cyborg Cop

všechny plakáty

Poté, co ho noviny tiskového magnáta Carmichaela ukřižovaly zato, že zastřelil magnátova zdrogovaného syna, se policista z protinarkotického Jack Ryan (David Bradley) stáhl do ústraní. Sáhnout znovu po zbrani ho přinutí až zpráva o zmizení jeho bratra, policisty Filipa (Todd Jensen) , na protidrogové razii na karibském ostrově St. Keith. Toho zabil cyborg, sestrojený šíleným vědcem Kessellem (Jonathan Rhys-Davies), financujícím svou kybernetickou laboratoř z obchodu s narkotiky, kterému Filipovo tělo poslouží jako materiál pro výrobu dalšího cyborga. Jack odcestuje na ostrov, kde se seznámí s dryáčnickou reportérkou Carmichaelových novin Kathy (Alonna Shaw) a společně pátrají po Jackově bratrovi a utíkají před zkorumpovanou ostrovní policií a Kessellovými zabijáky.

Klasické akční sci-fi béčko z první poloviny 90. let od Nu Image (u nás distribuované MIDEM), v režii veterána Sama Firstenberga (AMERICKÝ NINJA 1, 2, AMERICKÝ SAMURAJ, DELTA FORCE 3). (choze)

Tales

Hrozná mrdka. Viděl sem to jako dítě a už v tý době mi to přišlo hrozně idiotský. Nepamatuju si to už nějak přesně, ale co si pamatuju nejvíc, tak je retardovanej zpomalenej kyborg, kterej na konci stále dokola opakuje naprosto dementním hlasem "zabít bratra". Z toho sem málem umřel smíchy. Fakt kvalitka :D ()

Olafsson

Strašná sračka, hrozný děj, děsivý herci atd... Mrk jsem na to jen kvůli krásce Alonně Shaw a i ta kromě jejích koziček předvedla jen úplný hovno... ()

johnsnow

V pohodičke akčniačik s prvkami sci-fi ktorých tu neni ale až tak veľa a ide preto hlavne o akčný film. Jediné čo kazí dojem je blbý humor a to, že niektoré priestrely sú krvavé a niektoré bez krvi. Ale keď už nejaká krvavá scéna tak poriadna. Za slabšie 4* a záporák Gimli bol fajn. ()

70s80s90s

90. roky boli roky cyborgov na kazdy sposob. Toto becko s efektami na urovni trash snimku si zasluzi do rodiny kyborgov patrit urcite. Pri boji tancujuci Bradley je nieco tak zle, ako ked Dudikoff otvori hubu v Americkom ninjovi. Sranda musi byt. ()