Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

(více)

Recenze (86)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Natahované vtipy, jejichž pointa většinou nevychází. Někdy kvůli načasování, většinou ale, protože je chabá. Opakující se gagy (paní, co loudí peníze na lístek/otrávený ostravský nádražák). Byl by to zapomenutelný počin, který se nevydařil. Možná jsou autoři unavení, možná to spíchli horkou jehlou. Co se ale odpustit nedá, je nepokrytý rasismus – černoch s manželkou prostitutkou, vyčůraný orientální prodavač kebabů… atd. A to ne jako satira ukazující na českou zaprděnost, ale jako jednorozměrné legrační postavičky, kdy si děláme srandu z cizinců, protože jsou jiní. Je to až odporné a zlé. ()

PotatoCZ 

všechny recenze uživatele

Z každé epizody tak jedna dvě scénky stojí za to. Občas jsme si říkal, že to na papíře nemuselo znít tak špatně. Ani nevím, proč to v reálu nefunguje. Každopádně, výsledek je často relativně nudný, suchý, očekávatelný. Pokud mám chuť na tenhle styl humoru, kouknu se raděj na staré díly TeleTele. Pro hlášku "Milej pane, zlatej pane" a "pana Gábora - Gába" dávám 2 hvězdy - 35%. ()

Reklama

peeteno78 odpad!

všechny recenze uživatele

První tři díly ukázaly dobrý potenciál, ale čtvrtou epizodou to totálně pohřbili. Ty antizemanovské vtipy byly už totálně přes čáru. Tohle bych už bral jako odporný útok na osobu pana prezidenta. Nemám nic proti politické satiře, když je vyvážená a nikomu se nestraní. Tady ale ukázali, že hlavním úkolem bylo udělat z prezidenta odpornou zrůdu, ze které je každému na zvracení. Názor nikomu neberu, ale ve veřejnoprávní televizi tohle absolutně nemá co dělat. Odpad! ()

jarmik 

všechny recenze uživatele

Nejsem ani trochu fanouškem Partičky, protože mi přijde strašně trapná. Tohle mě solidně pobavilo tím, jak jsou parodovány toposy subjektů, jež z daného prostředí všichni známe. Na to, jak je to primitivní, jsem se nasmál hodně. Mnohem víc, než když se improvizačním vtipům aktérů směje nejvíc moderátor... ()

Romanstekl 

všechny recenze uživatele

na začátku jsem odsoudil a nelíbilo se mi ,stejně jako ostatní. Nechal jsem to uležet a časem si pustil další díl s tím, že vím co od toho čekat. Světe div se, místama jsem se fakt bavil, né všechno bylo povedený, ale některý štípy fakt povedený. Je to prostě zase trochu něco jinýho, nic TOP, ale šlo to :-) ()

Galerie (67)

Zajímavosti (5)

  • Když byl Martin Finger oblečen jako bezdomovec Vojtěch Klaus, tak se stávalo, že si k němu v parku před hlavním nádražím přisedávali různí lidé. Jeden z místních bezdomovců si Martinovi dlouze stěžoval, jak mu ty televizní štáby někdy lezou krkem. Martin, aby nevypadl z role a aby dodal své postavě autentičnosti, tak si s bezdomovcem zanadával na filmaře a jejich praktiky. (Česká televize)
  • Skuteční taxikáři chválili filmaře, jak oblékli Ondřeje Sokola, když hrál taxikáře Dariuse Zmrta. Jen prý bílé ponožky v sandálech chyběly. (Česká televize)
  • Nejdéle trvalo maskérům nalíčit a obléct Ondřeje Sokola a Martina Fingera v roli manželů Kypřích, Martina Fingera v roli Babky z Ostravy, Richarda Genzera v roli toaletářky Hany Kočkářové a Ondřeje Sokola v roli dealera Cameruna White. (Česká televize)

Reklama

Reklama