Hollywoodské rajdy s motorovými pilami

(festivalový název)
  • Česko Hollywoodské štětky s motorovou pilou (neoficiální název) (více)

Soukromý detektiv Jack Chandler (Jay Richardson) dostane za úkol najít pohřešovanou Samanthu (Linnea Quigley). Když Samanthu najde zjistí že se zapletla se sektou, která zabíjí muže motorovými pilami. Samantha se totiž chce pomstít Mercedes (Michelle Bauer), která kdysi zabila její kamarádku. (ČSFD)

Pekisan

Uz podla nazvu je jasne, ze pojde o blbostku s kopou nahych zenskych. Cely film je jasne vidiet snaha parodovat drsne americke filmy s detektivmy v klobuku neustale prezuvajucich cigaretu. Nechyba vecne nervozny sef miestnej policie a dokonca ani krabicka zapaliek ako najdolezitejsie voditko, bez ktoreho by sa detektiv stastneho konca a povolnej blondynky nedopatral. Vyhrady snad mam len k necharizmatickemu zaporakovi a s pribudajucim casom klesujucej urovni vtipov, co vsak k v zhladom k minutazi az tak nevadi. Kazdy kto si zozenie tento film vie do coho priblizne ide a urcite sa nesklame. ()

Blazkowicz

Dneska mám dobrou náladu, takže za tři. Objektivně ale lepší dvě, protože i přes solidní zábavu, ucházející rajdy a cákající litry krve, to je slabší. Mohlo to být nařachané mnohem víc. Stačilo ještě přitlačit na pilu. 3-* ()

Velen88

FOD 2014 - kazdy by mel tuto perlu shlednout. Ac je tento snimek oznacovan jako Becko ci trash, klidne se odvazim rici, ze svym nadhledem, lehkosti a humorem predci i lecktery kasovni trhak. ()