Ve spárech ďábla

• USA The Possession of Hannah Grace (více)

Otřesný obřad vymítání ďábla se vymkne kontrole a vyžádá si život mladé ženy. O několik měsíců později má Megan Reedová (Shay Mitchellová) službu v noci v pitevně, kam přivezou znetvořené mrtvé tělo. Megan, která je uvězněna sama v podzemních chodbách, začne mít strašlivé vidiny a zmocní se jí podezření, že tělo je posedlé nemilosrdnou démonickou sílou. (Falcon)

Kushina

Místy celkem scary horor, u kterého se zlo s ničím příliš nepáralo a šlo hned na věc. Příjemné prostředí márnice v podzemí, které působilo nečekaně dobře. Škoda jen klasické logiky hororů, že téměř každý musí umřít, díky bohu konečně dobrý konec a zlo poraženo a žádné "ALE", takže klidné vítězství dobra, i když jsem se chvílemi celkem bál (nedej bože jsem pak musel jít v noci sám ven a byla to zábava :D) Za mě velice povedený horor s lepším průměrem, nechápu, že většina lidí to hodnotí jako podprůměr. 60% ()

Astonko

Ale vôbec to nie je také zlé... Žiadne filmové prevraty sa samozrejme nedejú ale na Shay Mitchell sa dobre pozerá, výprava a kamera tiež zaujmú (aj keď si takú betónovú nemocnicu a márnicu úplne predstaviť neviem) a sem tam dobre vybudovaná atmosféra je tiež veľkým plusom filmu. Plus jeden charizmatický bubák a som spokojný. 5,5/10 ()

Jenn

Tahleta "mrtvá" pipina Hannah mě doháněla k šílenství, a to mám obvykle posedlý holky ráda, haha. Naopak Megan se mi líbila, fandila sem jí, sem spokojená. Jen ten konec sem moc nepobrala, není teď posedlá ona??? Přestože se její oči nezměnily? ()

Dufffy

Podle mého názoru jeden z povedenějších moderních hororů, v úvodu na mě vyskočilo povedené vymítání a hned poté přesun do márnice odkud už se prakticky nedostaneme. Shay Mitchell mi do hlavní role zapadla velmi dobře a záporná postava - Hannah Grace vypadala také docela věrohodně.Pár chyb by se určitě vytknout dalo, ale já jsem z kina odcházel zcela spokojen. 75% :) ()

Trky

Ve spárech ďábla není duchařina, je to klasické posednutí člověka ďáblem, jako je V zajetí démonů, Vymítač ďábla atd., já mám u těhle hororů vždy respekt a husinu, nevím proč, ale bojím se jich, ale líbí se mi, takže tenhle film mě zase oslnil, i když Vymítač ďábla je u mě špička ()

UncleMorty

Nápad dobrý..... ALE.... nemam sílu to ani vypisovat. Scénář psal evidentně začátečník (ne-li nějakej čerstvej vykuk), takže se dá skoro celý film klišovitě předvídat dopředu a víc k tomu snad nemám. Výkony naprd, kulisy naprd, ty vocasoviny se světlem a bubákem tu máme po milionkrátý... jako film při nedělních slevách v kině super, ale jinak bych na "Ďábla" dobrovolně nešel. ()

fricek12

Skvělý námět a takhle to zkazit, ostuda! Dějově našlápnuto na pěkný horor, ale ve skutečnosti jen několik slabých lekaček a často předvídatelných scén. ()

michael99

Podle slušného traileru jsem si říkal "no konečně zase pěkný horor". Jenže už po úvodní scénce jsem věděl, že film nebude tak našlápnutý jak jsem si představoval. Podle mě ve filmu nebylo žádné vyvrcholení. Pořád stejná snůška zabíjení... Většina filmu se hlavně odehrávala alespoň podle mě mimo hororový žánr. Divák čeká nějakou krvavou či lekavou scénu, ale místo toho se dočká ve finále prdu...... ()

Baru.Class

nerada se opakuji ale zase velká očekávání a nic....nápad dobrej, prostředí márnice je cool (jestli má Bostonská nemocnice fakt takovouhle márnici tak se tam musí oběsit každá uklízečka už po první šichtě) ale postupně se to zvrhává v děsný lážo plážo, vymítání nedořešený, ultra mocný démon co se na konci nechá bez problémů přemoct histerkou na Xanaxu...mno takže díky ale jestli bude hororový žánr takto pokračovat, tak se dám asi na romantický komedie...díky ale ne. 1/5 ()

Mukade

Ten démon bol tak totálne a hnusne overpowered, že som si v polke filmu vôbec nevedel predstaviť ako by ho mohli pobiť. A aj mi kôli tomu naháňal strach dpc lol, trochu (? :)) (sledované po tme, v noci a sám v cimre, tak ako sa to má správne robiť ) ............................. dosledované. Tak nakoniec sa ukázalo že má až smiešnu slabinu LMAO, ale dobre tak, mám rád happyendy (: ()

Habansz

Ultimátní vykrádačka staršího Autopsy od Jane Doe, který ale mělo všechno, co tenhle snímek nemá. Až jsem si říkal, jestli si tvůrci nědělaj legraci a prostě jenom spoléhaj na to, že Jane Doe tolik lidí nevidělo a nevšimnou si toho, že od začátku do konce je NAPROSTO TO SAMÝ, jen v úplně zmršenym podání. Postavy jsou plochý, příběh nejenom několikrát viděnej, ale ještě příšerne podanej. Neutíkalo to, nebavilo, nebylo to ani trochu strašidelný, tajemný, nebo při nejmenším zajímavý. ()

Larikazka

Skvělé prostředí, zajímavej "bubák", super hlavní postava, dobrá kamera, ale nakonec z toho nevypadlo nic víc, než průměrné démonické dílo... předvídatelné scény a občas také vleklé, konec utnutý vlastně to skončí dřív, než to začne. Za jedinou mrazivou scénu považuji rozmazaný objekt na kameře. Nějak rozvinout příběh o Hanně by mohlo navodit lepší atmosféru. ()

Accuphose

Dobře, nic originálního pod sluncem, ale to už dnes je málokterý horor, má to dobré prostředí, dobrou atmosféru, nějaký příběh a vesměs uvěřitelné chování postav, hlavně vás tam nic v principu nesere a nad ničím nekroutíte hlavou. Kromě toho, že když před něčím utíkáte, nemělo by to být na balkón, protože odtamtud cesta nevede že :-D Ale tenhle film dělají detaily a cit pro žánr, za mě 70%. ()

DeLonge

No, co si budeme povídat. Márnice je vděčné téma na horůrky a podobné srandy, o tom jako žádná. První tedy, co se mi líbilo. Tak předně nápad (jo já vím, je to ohraná věc). Zpracování také nebylo špatné, jen mi přišlo ne úplně dotažené do konce. Něco jako když si večer vyrazíte do restaurace na gáblík a v půli cesty si kecnete na lavičku, budete se zmateně rozhlížet kolem sebe a přemýšlet co tam vlastně děláte. Herci hráli celkem neškodně. Moc se neprojevovali, takže mě v podstatě nikdo z nich nijak extra nesral. Tak a teď to horší. Skoro vůbec z toho nebyla cítit hororová atmosféra. Jako fakt ne. Lekačky byly taky dost mizerné. Ale jo jednou jsem se fakt lekl. Což mě ale tak vyděsilo, že když jsem šel v noci na toaletu vybavil jsem se lakrosovou helmou, neprůstřelnou vestou, teleskopem, pepřákem, čelovkou a ještě jsem celou dobu předstíral, že s někým telefonuji. Za což jsem si od mladé vysloužil další návštěvu na psychiatrii. Tak a v neposlední řadě mě úplně rozbil ten nepřirozený výraz hlavní hrdinky. Jako na začátku filmu nasadit výraz, který je napůl připitomělý, napůl vystrašený a napůl nechápavý a držet ho bez přestávky až do konce filmu, to už chce koule. Takže za to, že milá Shay dokázala celek rozdělit na 3 půlky ode mě dostává 3*. ()