Zvířátko

Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket. (Cinemax)

Deyw

Tezko na hodnoceni, snadno na koukani..film me bavil jako svine az do konce..vymakanej pribeh, a twistu je tu vic nez twisteru ve sparu..ja se bavil jako svine..mozna sem casem plesknu 4tou hvezdu. ()

Jazzzz

Mam moc rad nepredvidatelne filmy. Jeste radsi mam filmy, ktere se jevi predvidatelne a pritom skonci uplne jinak nez jste predvidali. Herecky to Ksenia a Domic taky zvladly obstojne. ()

bizz_mjc

Přimhouřím obě oči a i přes "přiblblost" (a pocit drobné amatérštiny, ačkoli je vše natočeno dobře) dávám 3* za jakous takous originalitu a snahu příběh vést jinak. Kvůli té kapce krve ale nejde o horor, spíš se jedná o (psychologické) drama dvou ne úplně typických zástupců společnosti. ()

Tejkina

Spoilery: Námět byl hodně zajímavý, ale provedení mě zklamalo. Nejvíc mi asi vadilo to, že z ,,oběti'' udělali ještě větší psychopatku než z únosce. Jejich osud mi byl tím pádem celkem lhostejný a jediný koho mi bylo líto, byl ten hlídač a vlčák .. konec taky nic moc. Čekala jsem víc. ()

sedm.1

Zvířátko je takový malý, nenáročný thriller, který za tu hodinku a půl sice úplně neunudí, ale již za další hodinku a půl si na něj divák už ani nevzpomene. Zápletka se poměrně pomalu rozjíždí a bohužel až do zhruba poloviny filmu nikterak výrazně nebaví, poté však dojde k poměrně nečekanému zvratu, který mohl z tuctové a do té doby nezajímavé podívané udělat slušně vygradované psycho, k tomu ale ani náhodou nedošlo a vše se naopak vrátilo do zajetých kolejí, jen s krapet jinak nastolenou situací. Závěr pak navíc zapůsobil jen tak na půl, neboť ono to celé v podstatě totiž ani nemohlo dopadnout moc jiným způsobem. Krom nezáživné zápletky mě tu ale nebavili ani příliš postavy, které působili nevýrazně a především nepřesvědčivě, a to se týká především ústředního hrdiny v podání Dominica Monaghana, jenž se do té role vůbec nehodil. To Ksenia Solo byla alespoň pořádný kotě, které umělo i vystrčit drápky, ale ani ona film zrovna nezachraňovala. Za daleko podstatnější problém ovšem považuji naprostou absenci jakéhokoliv napětí, to tu jednoduše neexistovalo a rozhodně zamrzí i tvůrčí neschopnost navodit vážně výraznou atmosféru, o kterou si tato podívaná vyloženě říkala. Celkově tak zkrátka nemá Pet čím zaujmout, a já tak nemám důvod to jakkoliv dobře ohodnotit, natož to pak komukoliv doporučit. ()

HonzysKISS

Má to trochu pomalejší tempo, ale jen tak z nudy se na to podívat za to stojí. Aspoň kvůli Monaghanovi. Má to občas i takovou pěknou temnou atmosféru. Celkem se mi líbila i zápletka ve filmu, mělo to takové hezké zpestření. Porcovací scéna a následné „zpracování“ bylo super, to nejlepší v celém snímku. Ale jak jsem už na začátku psal, je to takové pomalejší, něco tomu dost chybí. ()

MatejNosal

Išiel by som aj na 4 no koniec to celé tak trošku znehodnotil. Ako sa mohli odtiaľ dostať aby si ich nikto nevšimol a ešte k tomu ona polonaha? Ale čo sa týka filmu ten bol natočený veľmi zručne sem tam napätie sem tam krv. Veľké plus že film ma nenudil a ubehol veľmi rýchlo takže spokojnosť je dostačujúca. (65%) ()

Furmi

Poriadný magorizmus. Zo začiatku sa tvári nenápadne, útočí hlavne na emočnú stránku diváka keď nám predkladá obraz "dobráka" Setha pracujúceho a milujúceho psíkov no však odťažitého samotára ktorý sa márne snaží zbaliť krásnu Holly ktorá oňho nejaví žiaden záujem. Pokračovanie až tak pre žáner filmu neprekvapí, no stále sa útočí na citovú a emočnú stránku, čo sa mi v poriadnom Thrillery náramne páči. Pokračuje to psychológiou oboch hlavných postáv, otázkami nad tým kto je tu ten pravý psychopat... no slabne ku koncu, začína byť už prehnaný a nelogický a záver tento film úplne zničil. Veľká škoda, zo začiatku tak do polky som si myslel že sledujem jeden z najlepších thrillerov za rok 2016, 75%-až do konca ten pocit úplne zničili. A to som sa tam miestami ťažko nechával unášať úvahami našej dvojice, snahou o manipuláciu jeden druhého a citovo, emočné vydieračky. ()

TheSpearCZ

Slušná jednorázovka s dobrým námětem, který ale nebyl úplně naplno využit tak jak měl být. Také to mělo dost daleko k hororu (jedná se spíše o Drama-Thriller), ale jinak se na to dá koukat a i když finále spíše zklamalo, tak celkový výsledek filmu není nijak špatný. Čisté 3* ()

Junys

Seth je mladík který pracuje v útulku pro psi. Když jednou jede autobusem potká v něm krásnou dívku která chodila na stejnou školu co on. Seth se s ní snaží být nějak v kontaktu jenže ona nemá zájem. Tak v útulku ve sklepě vytvoří vlastní klec do které ji zavře, jenže je ona ta oběť ? - Spíš thriller než horor do hororu tomu schází dost si myslím. Gore scénky skoro žádné ale vynahrazovala si to atmosféra která tam byla. ()

Ben Nevis

Uznávám, že zpracování mohlo být lepší, WTF momenty mohly být podány atraktivněji, ale příběh se mi líbil. Asi díky tomu, že jsme dostali něco jiného, než jsme na začátku (když se připravuje únos) čekali. Můžeme jenom odhadovat, která postava je více šáhlá a u bláznů se nedá odhadnout, jak to dopadne. Každopádně film je rovněž o lásce a kdejaký ajťák se určitě shlédl v nenáročné přítelkyni v kleci, která neuteče ani nebude otravovat při hraní her. :-) ()

figliar

Priemerná psychologická dráma s prvkami hororu, ktorá má pár svetlých, ale aj hluchých miest. Herecky bol film zvládnutý dobre, zvrat príbehu bol celkom nečakaný, istá originalita sa tiež zaprieť nedá, no hlúpy koniec by si zaslúžil prepracovať. ()

Kingjiri

Tak trochu jiná lovestory a praktickej návod stalkingu. Scénář má sice několik logičtějších přešlapů, ale díky námětu neni uplně špatnej a občas se povede i nějakej twist (btw. ústřední téma rozhodně neni o tom "co všechno se dá dělat s holkou v kleci":)). Ve výsledku sice neni komu pořádně fandit, ale počáteční (ne)sympatie k hlavním postavám se postupem času přece jenom změněj. Jen jsem čekal víc akce a napětí, většina stopáže se totiž nese převážně v rovině dialogů, který sem tam zpestří nějaká krvavější scéna (pro který se fakt nechodí daleko). Třetí hvězda za námět a správně ujetej závěr. ()

markotter

Nechápu, proč má tenhle film jen 58 %. Mně přišel naprosto originální a chytře vymyšlený. Celou dobu koukám, říkám si, že tohle tady už stokrát bylo a co jako bude na tom lepší a postupem času se objevují pro ně neočekávané a zajímavé věci, až ke konci musím říct: jo, tohles dobře vymyslel scénáristo. ()

Shitonit

No nejdřív bylo jasný, že si za to ta malá coura může sama. Prudí, nechce si povídat s chlapcem který je do ní udělanej jako blázen.. Nu a pak se to začíná tak nějak zpomalovat, holka v kleci, maniak přitroublej. Opět nenápadná otočka, a vyplouvá na povrch děj z deníčku, nevím jestli je větší magor ta kráva v kleci, nebo ten zamindrákovnej idiot. Od chvíle kdy společně sejmou negra, mě to úplně posedlo, a nemohl jsem se odtrhnout. A pak, ten konec, kdy si pičus ufikne prst, to už bylo takový dost ultimátní. Jenže to pořád ješte nebyl konec, páč se to celý dotáhlo k dokonalý dokonalosti, a už jsem viděl nůž v Ericově krku, jako asi každej že. Jenže to by pořád ještě byl dost předvídatelnej konec... ()