Zvířátko

Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket. (Cinemax)

Sn.iper

Za mě prostě plný počet, mě to bavilo od začátku do konce, líbí se mi zápletka a průběh filmu který je jak když otočíte stránku v knize a získá příběh novou linii. ()

sun.eagle

Klady jsou určitě originalita a první třetina děje kde s napětím sledujete ukázkový příklad stalkingu a lehce pošahaností načlou mysl. Film boužel srážejí četné logické nesmysly a zvrat je sice fajn ale dávkován v takovém čase a takovým způsobem že celá jeho zamýšlená šokující pointa vlastně vyšumí bez efektu do ztracena. ()

serbero

Skvelý psychologický film kde sa z väzniteľa stáva väzeň. Chlap unesie ženu a myslí si, že on je ten , ktorý je pánom situácie, no ona sa mu postupne dostane do hlavy a začne ho ovládať - stane sa jej poslušným šteniatkom, aj keď sama je zavretá v klietke. ()

Nika.Wondr

Netuším, jak moc spadá tento film do žánru hororů. Za mě tedy určitě ne. Příběh je někdy až moc utahaný, zvláštní a nezajímavý. Trochu mě fascinovala (chápej – štvala) holka, co dokáže třikrát za sebou zapomenout na kluka, který ji obtěžoval a jí to nebylo příjemné. Když ale toto pominu, tak za mě musím vyzdvihnout celkem hezký zvrat ve filmu, který jsem neočekávala. Bohužel ale konec filmu mě trochu zklamal. Konečná scéna byla trapná. Jinak to vystihnout ani nelze. Ačkoliv se ve mně perou emoce a film, že mě dělá trochu schizofrenika, tak se mi vcelku líbil. Je to něco jiného, něco, co stojí za zhlédnutí. Budu dělat, že jsem závěrečnou scénku neviděla a za originalitu dávám čtyři hvězdy. ()

Zagger

tak to mi sedlo, jsem rad, ze ten druhy film nesel spustit, luxusni zvraty, cekal jsem obycejny locked up film, a ono tohle :)) Chtel jsem si dat vic filmu a ani nevim co dal, aby me to po tomto neunudilo ()