Zvířátko

Tento strašidelný psychologický horor sleduje Setha (Dominic Monaghan), samotáře pracujícího ve zvířecím útulku. Z rutiny jeho monotónního života ho jednoho dne vytrhne náhodné setkání s Holly (Ksenia Soloová), bývalou známostí ze střední školy, jíž se záhy stane posedlý a začne ji sledovat. Když Holly rázně odmítne jeho návrhy, Seth ji unese a drží ji jako rukojmí v kleci v útulku, kde pracuje. Holly však střeží vlastní skrytá tajemství, díky nimž ukáže svému únosci, zač je toho loket. (Cinemax)

Kudly4

Ale jo, já sem tu čtyřku plesknu. Velkým plusem je nádherná Ksenia Solo, která se s nikým nesere a jede si to svoje. Příběh v celku originální, bavilo mě to, dojde i na pár slušných Gore scén a tohle napíšu po druhé k Hororu (poprvé u Green Inferno) - PARÁDNÍ PORCOVAČKA ČERNOCHA !! (936. hodnocení) ()

Chrustyn

Jak získat lásku svého života? Unesu jí a zavřu do klece. Bohužel se však po čase ukáže, že nevinně vyhlížející láska je větší psychopat, než její věznitel. Úvod slušný, Dominic Monaghan také. bohužel však film mnoho nenabízí a s přibývajícími minutami je více a více fádní. ()

heyda

Dlouhou dobu zajímavé drama s hororovými prvky, dobrými hereckými výkony ústřední dvojice. Jen škoda, že závěr byl takový jaký byl. To prostě nepochopím. Kvůli zpackanému závěru dávám jen 50%. ()

SOLOM.

Přestože jsem byl rozhodnutý během své dovolené v zahraničí absolutně „vypnout“ od všeho a od všech, přece jenom jsem si sebou vzal i dva filmečky na zkrácení dlouhých nocí. Všechny ty fakultativní výlety, potápění a chlastání v baru po nějaké době dost unavují a tak jsem se nakonec rozhodl, že si PET pustím. Četl jsem na tento film několik docela pozitivních komentářů a ani lehce nadprůměrné hodnocení nenaznačovalo, že by mělo jít o špatnou podívanou. Nevím, možná za to mohl ten kapverdský rum a místní punče, které jsem předtím konzumoval, ale nějak závratně okouzlený jsem z toho nakonec bohužel nebyl. Přitom příběhy o vyšinutých jedincích mám docela rád. Tady se sice scénárista Slater na diváka zapůsobit několika „šokujícími“ odhaleními (zvraty), ale na mě to nějak závratně nefungovalo. Některé momenty mi přišli těžko uvěřitelné, jiné spíše úsměvné, ale dech beroucí? To opravdu ne. Postupné rozplétání či spíše proplétání dvou pochybných existencí a jejich problematických psychologických JÁ, bylo méně nervy drásající, než mrouskání koček pod terasou mého pokoje v pozdních hodinách. Jediné co mě tak alespoň trochu uspokojilo, byli průměrné herecké výkony obou hlavních postav a několik „drsnějších“ scén. Dominic Monaghan se sice snažil doslova vypotit to nejlepší ze svého hereckého umu, ale já ho mám stejně nejvíc zaškatulkovaného coby jednoho z hobitů a ze seriálu LOST. Drsnější role mu nějak zvláště nesedí dle mého názoru. Ksenia Solo je celkem pohledná kočka o tom žádná, ale ani ona se nějak nevymanila z obyčejného průměru. Průměrný je totiž celý film – žádný zázrak se tak nekonal. 50% ()

ARI50

Říkal sem jsi na začátku ale je to pošuk, a ono nakonec vyleze na povrch jak to ve skutečnosti je velmi spokojený s celým příběhem i s hereckým obsazením. ()

luka4615

Slušně zvládnuté atmosferické a vcelku originální řemeslo, které ale sráží už klasické praštěné chování ústředních postav. ()

JASON_X

Slušně vypointovaný thriller, ve kterém jsou věci ve skutečnosti trochu jinak, než se zprvu zdají být. A to mám právě rád, takováhle překvapení a zvraty. Nebýt za vlasy přitaženého konce, dal bych možná plný počet, tak moc se mi to totiž líbilo, index oddechovosti a záživnosti "Mazlíka" je vysoko v mých červených číslech. Ovšem zdaleka to nejúžasnější z celého filmu je jeho hlavní heroina Ksenia Solo, krásná jako mladá bohyně, štíhlá jako upírka, vyšinutá jako maináda. Už jen její jméno mi zní nadpozemsky a já budu nejmíň do zítřejšího rána po nějakém čase opět platonicky zamilovaný. ()

Morholt

Možné spoilery. Kluk se zakouká do holky, unese jí, zavře do klece a pak sebou nechá manipulovat. To je v pořádku. Pitomé to začne být ve chvíli, kdy se odhalí charaktery obou hlavních postav a jejich pohnutky. Taková snůška účelových nesmyslů by byla i k pousmání a jindy by automaticky srážela procenta dolů, jenže tady je tomu přesně naopak. Proč? Nevím. Ale je to tak. Lví podíl na tom určitě mají Ksenia Solo a Dominic Monaghan, ale jen o nich to není. Každopádně je to dobrý a o tom to je. 70% ()

Khalesi

Nie, že by som tento snímomok považovala za také veľkolepé dielo, ale neviem si pomocť, proste milujem, keď sú ľudia zatváraní do klietok a požierajú ich psI...Mám tak aspoň ilúziu spravodlivého sveta. ()

sidzej

Réžijne aj atmosfericky výborne zvládnuté dielo ktoré sa opiera aj o dobré herecké výkony ústrednej dvojice. Spokojnosť no k 4* tomu predsa len chýbal zaujímavejší dej. Ale ako jednohubka splní účel dokonale. 3* a pol. ()

kaylin

Snímek „Zvířátko“ je pro mě příjemným překvapením a docela jsem koukal, co se z na první pohled docela obyčejného torture/kidnap porn vyvrbilo. Je to dobré, je to překvapivé, je to docela chytré a má to skvěle zahrané hlavní dvě postavy, což bylo naprosto nezbytné. Ale tvůrcům to vyšlo a dohromady to funguje. Jasně, logické podivnosti zde jsou, ale příběh je asi potřeboval. ()

stration

Solidní psycho lahůdka, kde sovy nejsou tím, čím se zdají být. Obsazení hlavních rolí včetně Dominica Monaghana je super. Po velkém odhalení sice trochu dojde dech, ale díky střídmé stopáži se to dá překonat. Konec je třešnička na dortu této hry na oběť a zlořince. Není to ale pro každého. ()

AlistairMir

Příjemné překvapení. Film ze začátku vypadá, že pojede ve 100x jeté koleji, aby pak příjemně vybočil z řady a ukázal, že věci jsou trochu jinak, než se zdálo. Jak Dominick tak Ksenia podávají velmi dobré výkony a své postavy zahráli velmi věrohodně. Gore se divák dočká až ke konci filmu, ale to vůbec nevadí, jelikož snímek si i tak celou dobu dokázal v pohodě udržet mou pozornost. Konec mě lehce zaskočil a ještě tak zvýšil celkovou spokojenost. Když Ksenia během rozhovoru s Dominickem utrousí - Proč? Protože můžu - člověka až zamrazí. ()

JohnMiller

Bohužiaľ pre mňa sklamanie. Tvorca sa síce snaží hrať na psychológa a skúsil neraz prekvapiť diváka tým, že miesto viac menej sa pokúša vyhýbať klišé a snaží sa posunúť dej niekam inam, originálnejším, nečakanejším, smerom, no jeho "ponorenie sa do ľudskej mysle" úplne zlyháva. Nepomohol AAA look ani herecká hviezda z Pánov Prsteňov. Vzťah medzi väzňom a väzniteľom už zachytila nejedna kvalitná dráma, thriller či dokonca horror. No toto čo nám scenárista predviedol bolo fakt na facku. Nelogické vymieňanie rolí bez akéhokoľvek emočne silnejšieho momentu, "nečakané odhalenia" ktoré tam boli len tak hlava-nehlava pozliepané a v neposlednom rade samotné väznenie ženy v práci, priamo v budove, únoscu. To ako fakt? Nikto si nič nevšimol? Hobit Pipin sklamal. ()

Caminzind

Psychologicko-romantická ujetost, ve které stojí za pozornost hlavně dlouhé nohy té půvabné Lotyšky. Za každou z nich uděluji jednu hvězdu. ()

peiton

Takže pekne po poriadku.Podme zatvoriť osobu do klietky a uvidíme čo sa bude diať.Je síce pravda,že klasický konzumný divák je prejedený podobných snímkov ako sú bitiky,úteky medzi dobrom a zlom,pričom zlo by malo vždy zvíťaziť.Tu čo je zvláštne a tak trocha nezvyčajné je,že si môžete vybrať hned z dvoch hlav.negatívnych postáv,väzňa či väzniteľa.Obaja majú za ušami.Je len na Vás ktorému z nich budete fandiť viac.Čo sa mi páčilo bolo to,akým mazaným spôsobom sa v závere dievča dostalo von z klietky. Ja to stále vravím ,,never žene" a ja si na tento snímok o týždeň ani nevspomeniem. ()

honajz2

Škoda té poslední třetiny, která z celkem zajímavého a docela i dobře vedeného nápadu udělala průměrný thriller. Přitom to mohlo být dost dobré, atmosféra je v první i druhé třetině dost slušná, nabídne to i pár zajímavých zvratů a dost mě zajímalo, kam se to celé posune dál, jenže to bohužel nedopadlo úplně podle mých představ. Navíc ta poslední třetina se taky snaží překvapovat, ale není jí to nic platné, když už tam je vlastně vše odkryté a člověk přesně tuší, jak to vlastně dopadne. Je to škoda, ale i tak to většinu času funguje docela slušně, až na pár nelogičností, kterých teda není zrovna málo... 3* ()

bourec

Myslim ,že nemusíme dávat víc hvězd jen proto,že je to jiný.protože je to nuda jako prase,a v tomhle (vyjímečně)případu souhlasim s jednim uživatelem,že na víc než jednu hvězdu to neni10%. ()

dubinak

Pet se objevil jako blesk z čistého nebe a nastolil nám sice vcelku originální dějovou linku, ale za to ne stoprocentně využitou. Dominic Monaghan působí jako super úchylný podivín, ale v druhé chvíli ho zase litujete. Nebudu prozrazovat hlavní twist, takže toho moc napsat nemůžu, ale škoda, že mi hlavní herečka nepřišla symaptičtější, moc jsem jí její výkon něvěřila. Nicméně jsem s touto jednohubkou docela spokojená a oceňuji snahu o v rámci možností šokující scénář. Čistý průměr, který neurazí. ()