Když v roce 2019 zmizí místní chlapec, mezi obyvateli Windenu, německého městečka s prapodivnou, tragickou minulostí, se začíná šířit strach. (Netflix)

Sayko

Hodně dobrý rozjezd. Zrovna od Němců bych takovou pecku nečekal, skvělá atmosféra ladí s hudbou, z které leze mráz po zádech, scénář ověnčený různými tajemstvími a záhadami, a to vše zahráno špičkově uvěřitelnými herci, do kterých se divák po chvíli vžije a prožívá dobrodružství v jejich očích. ()

DonBraso

Pozdě,ale přeci.Hodlám zčíhnout tenhle seroš,který má dva tábory.Jedni co ho milují a druzí co ho nechápou.Obávám se,že jakmile jsem viděl pilot s postavama a jeskyní,že budu v tý druhý skupině:)Atmosféru to má parádní,ta mysteriozní část vypadá zajímavě a charakterů si myslím,že tu bude až až.Jen ty časové roviny vidím jako neskutečný peklo,který už pilot naznačil,že z minulosti,přítomnosti a budoucnosti bude jedna velká fikce.Když to vezmu jako kriminálku,což tedy první díl tak vypadal,tak skvělý.Uvidíme časem co z toho bude. ()

IZFNP

Zaujímavý štart, výprava je skvelá, atmosféra hutná a tajomná, produkčne nemám čo vytknúť. Postavy sú chladné, avšak zaujali ma, tak ako aj mysteriózny príbeh. ()

PaTeXx

Dark má obrovskou smůlu, že přišlo až po Stranger Things. Až příliš se tomu snaží podobat, což hned neznamená, že je to špatně, ale těch společných aspektů mi prostě přijde moc. První feel není zlý. ()