Všichni na MS létají letadlem nebo jezdí svým autobusem. Ne tak Slováci pod Hrouzkem. Ti jedou vlakem, protože D1... Co všechno asi tahle dlouhá cesta přinese? A co přinese pro tým? (Televize Seznam)

Trevor

10 % pokles v porovnaní z predchádzajúcimi epizódami pretože odrazu majú Slováci navrch...Češi majú Hlinku, my Róberta Filca, Julka Šuplera a Vladimíra Vújteka, lebo nie sme nacisti. My sme nikdy neboli Protektorát...a povinná korektnosť, LGBT hráč a detailný záber na nápis Židenice, bezb toho by to nešlo. Bolo by to za tri, ale ako napísal Cheeter, najlepšia epizóda série tak 4*. Kto nezažíva pravidelné výjazdy fanúšikov hostí na zápasy (či už futbalové ale hokejové) niečo z toho nepochopí...#spartakbanik ()

LachtanShows

Pár zapamatovatelných hlášek se zde najde, předevší ty adresované Brnu, jinak se ale zase dostavuje klasický český (ne)humor dnešní doby, který mi přestává sedět i k samotnému Langmajerovi. ()

Dusty56

Slovenský národní tým jede na MS do Prahy vlakem. Díl opět stojí především na skvělém Langmajerovi (nejenom jeho řeč k manželkám), trochu to kazí Piškula. Člověk se zasměje a to je to hlavní. ()