Epizody(8)

Slavie sice postoupila do ligy, ale na to, s čím přichází tým po dovolených se vážně nedá koukat. Guha přibral, ostatní prochlastali celou první půlku léta. Bída. Hrouzek v tom má jasno – s tímhle se extraliga hrát prostě nedá. Manažerka přichází s řešením. Posilou. Což by bylo možná fajn, kdyby nešlo o Slováky. Ty Hrouzek v hokeji fakt nesnáší. Ty vole, čobolové. To prostě nechceš… A tak chce pryč, výš. Nejlíp do repre. Bude to ale ta česká? (Televize Seznam)

celticek

Snad i nejlepší série. Jako bývalému fotbalistovi (jak mi říká bývalý hokejista) se to líbí víc než přebor. Ale 4 hvězdy dát nemůžu. Suchánek je trapák. Nic jiného než dělat ze sebe blba za prachy nemůže. Tragéd. To samé si myslím o Genzerovi, který tady ani nehraje:))) Langmajer je výborný a Vágnerová jakbysmet. Táhnou celý seriál. Od začátku jsem Hrouzkovi přál, ikdyž trénoval Slovensko. ()

DAPDO

Třetí série má zase, stejně jako předchozí dvě, spoustu skvělých hlášek, který Hrouzek sype z rukávu prakticky pořád. Dokud se příběh odehrával na tréninku, v šatně, ve vlaku, nebo na hotelu, neměl jsem problém. Ten nastal až při samotným mistrovství světa. Chápu, že herci nemůžou předvádět nějáký extra hokejový výkony, takže tempo jako z krajskýho přeboru jsem v pohodě zkousnul. Horší to bylo ale s tím, co se během těch zápasů dělo - požádání o ruku, Hrouzek se modlí, Guha, Dolinek, nebo Franta jdou poradit na střídačku při finále. A těch nesmyslů tam bylo víc.  Jasný, je to komedie, ale jako velkej hokejovej fanda tyhle věci nemůžu přehlídnout, takže za to hvězda dolů a 69%. ()

bearmeedek

První série byla dobrá, druhá o hodně slabší. A teď pozor - třetí je parádní pecka! Už jen trojka Langmajer, Vágnerová a Isteník "hrají" tělem a slovem jak bohové. Do páté epizody jsou to plynulé a až brutální útoky na bránici. Další tři mírně poleví, ale to je jen dojem z předchozího namlsání, protože samostatně taky obstojí. Poklona Kolečkovi, že pro sérii vytvořil takové množství gagů, myšlenek a postřehů. ()

Kopi1

První série za mě furt nejlepší, ale stále parádní díly ve 3. sérii, hlavně hlášky směrem ke Slovensku a Brně byly top a ani by mi nevadilo, kdyby to takto zůstalo zakončené. Samozřejmě bych na další sérii hned kouknul, ale přišlo mi tohle jako důstojné zakončení a nevím ani, kam dál by se to mohlo pohnout. Jinak Covid zde velmi pomohl, že stadiony zejí prázdnotou a dobré byly i záběry ze zápasů. ()

mira007

Hrouzek trenérem slovenského národního týmu - asi nejlepší série Lajny a za mne nejvelkolepější seriál z českého internetu  ( ikdyž to možná patří mezi klasickou tv tvorbu když má Seznam vlastní tv ). Za větší peníze, obsazení mezinárodní a lokace od Prahy, Bratislavy až Tatry, to nemá ani většina celovečerních domácích filmů. První díly s křečovitým navážení se do Slováků bylo neskutečně trapných, ale nakonec to vyvážil ten zbytek. Langoš a jeho osobitá herecká jízda na jednotku s hvězdičkou. ()

• Ve finále s Ruskem nemají ruští hráči vesměs na helmách plexi, čímž ale porušují pravidlo číslo 31 odstavec IV. pravidel Mezinárodní hokejové federace, kterými se Mistrovství světa řídí. (mkali)
  • Když slovenští hokejisté hrají prodloužení v semifinálovém zápase, na ledě můžeme v obou mužstvech vidět 5 hráčů a brankáře. Od začátku sezóny 2016/2017 však došlo ke změně pravidel a prodloužení se v české extralize i na mistrovství světa hraje systémem 3 hráči na každé straně a brankáři. (ELBobes)