Rocky VI (festivalový název)

• Finsko

Rocky VI

Krátkometrážní / Sportovní / Hudební

Finsko, 1986, 9 min

• J.Connor

I za těch 9 minut jsem se stihl docela ponudit. Pokud tohle mělo být vypořádání se Slyem, tak to vyznělo dosti trapně, dosti...2* dávám jen za podařenou elektronickou vypalovačku, která snímek doprovází. To už je mnohem lepší klip na Two tribes od Frankie goes to hollywood.(20.11.2007)

Nebuďme smutní, neboť tohle je podvod. Tato prohra se určitě nemůže počítat do statistik Italského hřebce, neboť nenažraný Boris musí být diskvalifikován za složení rozhodčího, vymlácení obecenstva či alespoň za sólo na balalajku v boxerských rukavicích. Protest jsem již samozřejmě podal.(27.4.2012)

Leningradský kovboj Rocky meet ruský medvěd, to celé ve Finsku? Proč ne.(13.12.2011)

• DaViD´82

Kaurismäkiho podpásovka, které sice nápad nechybí, ale třetinová stopáž by "šestému" Rockymu sedla mnohem lépe.(10.1.2008)

V konečnom dôsledku veľmi zábavné a tak to aj beriem. Čiernobiela farba a ochudobnené o všetky zvuky to môžem brať ako umeleckú paródiu. A Kaurismäki jasné naznačil ako mal v skutočnosti skončiť Rocky IV.(11.4.2014)