Dokonalý voják

• USA The Shadow Effect (více)

Monggol

Sľubný a zaujímavý rozjazd, ale ako obvykle koniec a rozuzlenie primitívne americké, či americky primitívne. Nuž a nevedel som, že pri klonovaní sa naklonuje aj tetovanie... kúúúúrva ja vam to spočitam :) ()

Mamlas odpad!

Hovadina fekální kvality o klonovi, kterému se zdá, že vidí to, co jiné klony. Počin plný nudy, keců, neznámých ksichtů, trapný, otřesný. (1%) ()

Vämpiriüs

Snímek, který měl velmi dobrý potenciál ale nebyl příliš dobře uchopen. Začátek je pro diváka spíše zmatený a velmi postupně se dějem prokousáváme k více informacím. Dobrý herec bohužel nevytrhne nudný děj, který se prakticky točí dokolečka. ()

Kushina

Smazalo se mi vše co jsem napsal, takže na to znova seru. Pár slovy amatérské béčko bez režijní kvality. 30% ()

NeverEver

Dej nic moc, zaplateka nic moc, provedeni nic moc, vyprava nic moc a scenar temer nula..... Dokoukat se to da, ale chce to pevnou vuli a muzete odchazet jak casto chcete....stejne o nic nepridete. 2** jen z milosti ()

Sa.sa

Zajímavý námět i provedení... Slušně natočené béčko, které nic převratného nenabízí, ale je za to koukatelné ;) ()

skok01

Film jsem si celkem užil. Byl fajn. Dobrý děj. Ale ten konec je celkem odfláknutý, bez gradace děje bez vyvrcholení a docela divně rychle ukončený, utnutý. Závěr filmu to celému filmu docela kazí. Škoda. ()

Rada.Shoa odpad!

No to nechceš vidět! Nechápu jak na tohle mohl Meyers kývnout.Něco tak špatného neměl nikdy natočit.Black Butterfly a teď tohle? No asi kluci čekali taky trochu větší kvalitu. ()

Thommy91

Na tomhle filmu funguje jenom Cameron Gigandet. Všechno ostatní je bohužel otřesně tupé. Faktické díry ve scénáři, hloupé dialogy, postavy jednající v odporu s logikou, příšerná režie (kolikrát i vidíte herce dát se do pohybu na povel "akce")...Ale co opravdu bolí, je levná CGI na každém kroku. Od výstřelu po tekoucí vodu. ()