Hlavní protagonisté této bláznivé komedie jsou hrdinové němých kovbojek Dusty Bottoms, Lucky Day a Ned Nederlander, kteří právě dostali vyhazov z Hollywoodského studia. V pravý čas ovšem přichází záchrana v podobě Carmen - ta je požádá, aby přijeli do zapadlého městečka na jihu a za zajímavou peněžní částku tam pro ni odvedli menší práci. Lehce natvrdlí pistolníci žijí v přesvědčení, že půjde o rutinní kovbojskou show, a proto souhlasí. Věci se však mají jinak a Carmen najednou chce, aby odpravili odporného El Guapa, který se k slušným obyvatelům městečka chová značně nevybíravě. V praxi se ovšem ukáže, že do filmových hrdinů, které ztvárňují, mají přece jen daleko a zachránit zoufalé měšťany rozhodně nebude hračka. (oficiální text distributora)

wipeout

Prvé minúty som ešte stále dával tejto hlúposti nádej, že bude taká primitívna, že to bude až humorné. No predpovede sa naplnili z tretiny a niekedy sa dokonca aj zasmejete. Niekedy so silným dôrazom na absenciu dostatočnej frekvencie opakovania sa:). Taká nepodarená paródia na siedmich statočných, ktorej venovať už aj tak pridlhý komentár bola škoda. 1,5* ()

Juto

Pri pozeraní filmu som sa v polovici filmu cítil akoby som zjedol halucinogené huby. Kone, čo spievajú či neviditeľný šermiar, rozprávajúca korytnačka všetky tieto scény sa mi zdali ako, by som bol na tripe. Scenár je zlý a ani taký herci ako Steven Martin či Chevy Chase to nezachránili. 1/10 ()

Mrkvič

Moc nechápu, na čem jsem jako malej tolik ujížděl. Ze třech herců je opravdový komik jen Chevy Chase. Hudební vložky žádná sláva. Vtipu je tam fakt pomálu. Ale asi ta velká obliba Sedmi statečných a opět skvělý záporák El Cápo. Za tu hezkou dětskou vzpomínku o jednu hvězdičku míň. ()

YumiOkami

super komedie se tremi komedialnimi legendami. moc se mi libil pribeh, vtipne hlasky a konec.. a ta hudebni vlozka byla nadherna. — miluju ty jejich “vystupy” - hlavne chevyho; jako vzdy si jeho pritomnost uzivam a klidne bych si od nej nechala dat pusu (samozrejme jen na rty, vubec ne na verandu!). 𝗢𝗵, 𝗗𝗲𝗮𝗿 𝗹𝗶𝘁𝘁𝗹𝗲 𝗕𝘂𝘁𝘁𝗲𝗿𝗰𝘂𝗽, 𝗜 𝗹𝗼𝘃𝗲 𝘆𝗼𝘂!!! ♡ ()

Ceres

Klasická 80tková komedie, ale ústřední trio se předhání, kdo bude více trapnější. Ne, tohle se vážně nepovedlo. 15 % jen za tu želvu. ()

haj

Trochu slabší komedie se známou trojicí 80.kových hvězd, ale pár dobrejch vtipů by se našlo. Would you like to kiss me? Yeah. Well? What, now, here? We could take a walk and you could kiss me on the veranda. Lips would be fine. ()

Ravi

Oproti očekávání vzhledem k jiným podobným komediím/parodiím jsem se nemohl zbavit pocitu, že "Tři amigos" jsou trochu lepšími a snesitelnějšími. Scénář se celkem povedl a herci si role vyloženě užívali. Hudba je výrazná a živá, což se divákovi musí také líbit. Oproti jiným žánrovým filmům měli i záporáci celkem respekt. Nutno také říci, že film se nevyhnul několika patetickým americkým klišé, ale podání je dle mého také celkem snesitelné. Příjemně mě snímek překvapil a proto se přikláním o hvězdu výše - 70% = 4-/5 ()

Ironfood

Pokud chcete vidět film o tom, jak byli herci omylem považováni za hrdinské postavy, které hrají, a nakonec se jimi skutečně stali, pusťte si radší Galaxy Quest. Tři amigos jsou po většinu času trapní a nudní... ()

Han22

Nic moc extra komedie, zasmál jsem se asi 4x za celý film a znovu si potvrdil, že Chase ani Martin prostě nejsou můj šálek čaje. Naštěstí poslední půlhodinka je docela akční, westernová taškařice se změní v regulérní western s přestřelkami a hodně pro mě film zachraňuje. ()

I.AM.NOT

Za první polovinu, až do chvíle písně uprostřed bych to nejradši vypnul a napařil tomu odpad! Poté ačkoli nevím, proč jsem to sledoval, se vše neuvěřitelně zlepšilo a dokonce film vyvolal i úsměvy na mých rtech. Vtipy byly sice stejně kýčovité, ale aspoň nevyzněly do prázdna a vážnější podtext konci taky výrazně prospěl, s utrpením v první polovině to ale nakonec na víc než slabý podprůměr není. ()

Shakeus

Uááá, to bylo hrozně trapné, nudné a blbé. Asi dvakrát jsem se pousmál, to když trapnost překročila hranici obyčejné trapnosti a dostala se do oblasti maximální. ()

Wishkah

Za každého Amiga jednu hvězdu. Veskrze průměrná komedie u které se člověk polovinu času nudí a polovinu času baví ()

indiano

Skvelá paródia pripomínajúcu 7 statočných, pravé mexické škaredé xichty, hlášky, akcia, výprava...podĺa mńa to nemá chybu / len ten hovoriaci ker bol zbytočný /, pritom film vznikol v dobe úpadku westernu....keby s takéto filmy točili aj teraz...... ()

helloween93

2000. ohodnocený film. Je paradoxní, že se tu sešly velké komediální hvězdy té doby - Chevy Chase a Steve Martin, zkušený režisér John Landis a vznikla z toho tak ukrutná nuda. Martina Shorta jsem záměrně nenazval komediální hvězdou, neboť jsem ho za ní nikdy nepovažoval. Viděno na AMC. 2* ()