Missy, dcera Macka Phillipse (Sam Worthington), je unesena a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O nějakou dobu později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, mu navždy změní život. (Magic Box)

beruberu

Já zrovna nejsem věřící ,ale tohle je dost zajímaví příběh o odpuštění nic složitého ,ale celkem poučného . ()

NeverEver odpad!

Je mi lito, ale tenhle film jsem fakt nedala!!! A to jsem pouzivala "spasne tlacitko" FF, protoze jinak bych rozkopala monitor:-( Nechapala jsem scenar, motivy postav, "co tim jako basnik chtel rici", zapletku ani konec. Za me naprosta halucinace nabozensky vysinuteho jedince, ktera v sobe nenesla absolutne nic, co by si divak mohl odnest. (krome zmaru a zmatku). Opravdu uz nikdy vice a misto toho doporucuji jakykoliv Bckovy horor z lesa... pobavite se 100x vic!. ODPAD ()

elEStet odpad!

Tak toto nam dokola pustali po obojstrannej lobotomii..........ahaaaaa ........No nastastie som sa z toho dostal ale z tohto asi uz nie.................... ()

mannheim

Krásny film. Škoda, že tak veľa ľudí si myslí, že je to film o náboženstve. Ja som ateista, nepokrstený, ale s veľkou pokorou ku všetkému, čomu nerozumiem. Myslím, že film stojí za pozretie a zamyslenie. A myslím, že viera nemusí byť nutne spojená s náboženstvom a so stádovitosťou. ()

JB001

Nelíbila se mi kniha a tudíž ani film. O Bohu, o Ježíši a o Duchu svatém mám diametrálně odlišnou představu... ()

Krnac

Určite dobre natočený film, bohužiaľ zážitok trochu blbo podtrhuje to že autor tvrdí že sa mu to naozaj stalo, vie ot narušiť myšlienky na film ale nenaštvalo ma to, nechápem prečo by sakra malo ale nájdete tu veľa katolíkov ktorým tento film lezie krkom. Samozrejme do konečného skóre to nejdem dávať, takže za mňa 7,5/10 určite odporúčam zhliadnuť, občas pomalé tempo ale výborné psychologické scény. ()

HarryCameron

Film, ktorý skutočne pohladí na duši. Odporúčam pozrieť predovšetkým ľuďom, ktorí prechádzajú ťažkým životným obdobím po strate blízkeho človeka. Okrem iného sa dozviete aj odpoveď na otázky : PREČO sa deje vo svete zlo? Ako to Boh môže pripustiť? ()

maroco1990

Tento film ma veľa kontroverzných komemtov, samozrejme s tým treba rátať.Nakolko sa film prikláňa resp.oplýva kresťanskou vierou, počnúc samotným Bohom a hlbšie duchovné zamyslenie nad životom, pred,počas a po.Tak toto je nočná mora alebo debatný krúžok ateistov,neveriacich a pododbe.Emocionálny dramatický snímok zobrazuje strápeného človeka,ktorý sa po klinickej smrti prebral a zmenil pohľad na svet, pretože sa stretol s Bohom. Je vec a postoj každého jednotlivca či verí v boha, alebo v niečo iné nadprirodzené, alebo v nič.Debaty na túto tému sú častokrát chúlostivá záležitost. Hodnotím 3 ()

maro0902

5 hviezdičiek dávam málokedy..velmi emotívny prolog o tom ako by sme s mali správať voči sebe a ostatným okolo nás. určite si tento skvost pozriem ešte vela krát v živote.. ()

zorrra

Čo sa týka samotného filmu ako čisto technicky len filmu, mne sa to páčilo. Pekná príroda, niektoré scény sa mi zdali také vyumelkované, ale fajn. Dokonca aj samotný hlavný predstaviteľ mi prišiel uveriteľný a reálne som si vedela predstaviť jeho bolesť. Čo sa týkalo deja filmu, tak katastrofa. Ako tu niektorí užívatelia píšu, ide až o fanatickú ideológiu kresťanstva, kde je nám doslova nútená Biblia a informácia, že Boh všetko vyrieši, Boh za nič nemôže, ale je stále s nami a bla bla. Ale povedzte mi, ktorý rodič je schopný tolerovať a odpustiť vrahovi svojho dieťaťa, lebo ten chudák ( vrah) to mal tiež v živote ťažké? Tak neskutočne ťažko sa mi na to pozeralo, pretože neznášam ódy na akéhokoľvek boha a po hodine som toho mala už naozaj dosť. Ísť na toto do kina, asi by som si hlavu trieskala za zbytočne vyhodené peniaze. ()

koumes.

Zajímavé číst některé negativní komentáře. Tito lidé jsou neodlučně pohlceni Matrixem a nevidí nic jiného. Samozřejmě, že také nevěřím na tu jejich "trojku", protože vše je jednota, ale ve filmu šlo o jeho vlastní znázornění v mysli - a tak, aby to byl on schopen přijmout a pochopit. Každý z nás by měl setkání s Universem asi jiné, krom těch, kteří stále věří tomu, že svět jsou jen prachy a věci, které si za ně koupí. ()

nadinka

V půlce jsem zvažovala to vypnout, ale nakonec jsem dokoukala a proti moji vůli se mi to až nepříjemne zaseklo pod kůži. Zatím nemůžu přijít na to, čím vlastně. Totálně smíšené pocity... spousta vet vyvolávajících lehký usklebek... nakonec se to prolne v smysluplny (?) celek... asi jako ten záběr shůry na kompletní.. z jiného úhlu pohledu zdanlive nesourodou zahradu...kde to dole působí chaoticky.. a očím tam zůstává spousta věcí skryta. Zalila jsem to cele slzama. ()

alex.0

Tento film překonal moje očekávání. V současné době, kdy se točí pouze krváky působí jako pohlazení na duši navzdory rodinné tragické události, která je podtextem celého příběhu. Tento snímek je primárně lidi, kteří se rádi zamyslí nad smyslem života, fenoménem viny / odpuštění a hledají cestu k vědomí. Snímek otevírá filozofické otázky a nabízí i odpovědi, se kterými ovšem nemusíte nutně souhlasit. Rozhodně je to ale jeden z mála filmů, který se vás dotkne u srdíčka pokud mu to dovolíte. Určitě doporučuji vyhradit si na film svůj čas, abyste si mohli naplno vychutnat. Je zde spousta dialogů, které na sebe navazují a pokud při sledování zároveň děláte něco jiného, tak je snadné "ztratit nit." Není to sice plných 5 hvězd, ale v současné filmové produkci se každopádně jedná o výjimečný snímek, který si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Pouze podotýkám, že se nehlásím k žádnému náboženství a film mě i přesto zaujal (nebo možná právě proto:). ()

Vetroplach81

Len zriedka sa stane aby bol film ešte pútavejší ako kniha, ale Chatrč je presne ten prípad, kniha výborná, no film predčil moje očakávania ()

Firuz

Film mi padl výborně do noty, protože u filmů hledám především poselství, které film přinese, a diváka tak může obohatit. Je to pro mě pěkně natočená a vizuálně hezká ukázka vnitřní proměny a pochopení některých zákonitostí vesmíru. Určitě žádná propaganda, nic náboženského. Je to film o proměně vnímání principů dobra a zla uvnitř nás. ()