Narcos - Season 3

(série)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (více)

Epizody(10)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

strikeman

Třetí série v ničem nepolevuje, hlavně herci ztvárňující záporné role jsou všichni vynikající, charismatičtí, každá postava je zde charakterově nezaměnitelná a dostatečně prokreslená. V posledních dílech jsem občas napětím skoro nedýchal. Seriál si pozici při vrcholu zdejšího žebříčku skutečně zaslouží ... 95% ()

Streeper

Nebavilo mě to tolik jako první dvě série. Podle mě to bylo hlavně z toho důvodu, že se třetí série už nevěnuje Escobarovi, kterého zná opravdu každý. Kartel de Cali pro mě byla velká neznámá, nikdy jsem o nich neslyšela a tudíž mě jejich příběh moc nebral, i mi to přišlo trošku nudnější a táhlejší než předchotí dvě série. ()

herr_carter

Jedním slovem - neskutečné! Tahle série se mi zatím líbila nejvíc, přitom už se tam Escobar, co by původní hlavní postava, logicky neobjevuje - jak se to říká, král je mrtev, ať žije král?!? Série Narcos zraje jak víno a těším se na 4.sérii, pojednávající o mexickém kartelu - už aby to bylo !....................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Ratemus

Tak tohle bylo opravdu výborné a jasně to podrtrhuje fakt, že seriál se nejmenuje Escobar ale prostě Narcos. První dvě řady jsem si užíval a tohle ne jinak, místy jsem dokonce ani nedýchal ano až tak to bylo dobré a to se musim přiznat, že u prvních dvou řad se mi to nestalo. Sakra tohle bylo i místy lepší než Medelínský Pablo, skutečně výborné a jasně to dokazuje fakt, že je to jeden z nejlepších seriálů a už se těším na mexické kartely.... ()

ghatos

Parádní série, která mě překvapila, jak lehce se obešla bez Escobara. Tahle třetí část bez problému konkuruje té první a snad je i v určitých aspektech lepší! Cali uzavírá kolumbijskou etapu. Přirozeně pomalu přebírá štafetu Mexiko, což je totální nářez a seriál to může udržet stále v nejlepší kvalitě. 92%. ()

• V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-Tang Clan. (Epistemolog)
  • Keď je herečka (Kerry Bishé) v kaderníctve, má bradavicu na ľavom líci, no neskôr je vidieť, že ju má na pravom. (maramashi)
  • V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů