Mistr filmové parodie Jim Abrahams si vzal tentokrát na mušku slavné mafiánské filmy počínaje Coppolovým Kmotrem a konče Scorseseho Casinem. A tak můžeme znovu sledovat pohnuté osudy přední mafiánské rodiny, která se z chudých sicilských přistěhovalců vypracovala na nejvýkonnější zločineckou organizaci ve Spojených státech. Tentokrát se ale navíc pořádně zasmějeme, protože v mafiánských filmech je materiálu k parodování víc než dost. (oficiální text distributora)

Whitebeard

Komedie mého "mládí" :) Spoustu vtipů tohohle filmu si pamatuju dodnes a to je už řádka let, co jsem to viděl naposledy. Nicméně nasátý brčko do nosu, hekající chlapeček po tom, co doplaval do Ameriky těsně za Titanikem, opravdu paráda. Bojim se, že pustit si to dneska, už to nebude ono, takže si nechám už jenom ty vzpomínky :) ()

Odpadlik

Holt už ty parodie nejsou co bývaly ... mám na mysli trojici ZAZ aneb Zucker-Abrahams-Zucker, přestože v tomto filmu nejsou špatné gagy, na Připoutejte se prosím nebo Bláznivou střelu to nemá. Na druhou stranu je to ale zase lepší než třeba Bláznivý exorcista. ()

Sosak

Zábavná typicky Abrahamavská parodie, tentokrát zaostřená na mafiánský filmy. Občas je to správně ujetý, šlehlý, trefný a hlavně vtipný s líbivou atmosférou. Snad jenom příběh trochu zmotali a nutno uznat, že Bláznivý střely a Žhavý výstřely jsou větší řitě (myslim jakože je to větší prdel...prostě sranda). ()

bakeero

Možná až moc ztřeštěná parodie. Míra zábavy je však přímo úměrná počtu mafiánksých snímků, které jste viděli. ()

RajAthen

Ač je třeba ocenit všemožné narážky na starou dobrou gangsterskou klasiku, je třeba stejným dechem dodat, že ve většině případů zůstalo pouze u narážek a závratně třeskutý humor se nekoná. Udělat si legraci z Ramba šlo samo od sebe (a bylo to bravurně zvládnuto), mafiánská tematika by asi vyžadovala sofistikovanější přístup. ()

Sign

Škoda, je v tom jméno Abrahams ale já se nějak moc nesmál, neurazilo mne to naštěstí, celý film dobrá nálada, ale jak jsem napsal je to parodie a ještě Abrahams, víc než na 3 to není :-) ()

Stanix

Abrahamsův poslední "Žhavý výstřel", po kterém pověsil režii na hřebík. Best of scény: dvojité vyřízení účtů v restauraci, zastřelení stromu. ()

himor

Neskutočná chujovina, na ktorej som sa válal od začiatku po koniec...ako fakt šleha, párkrát som mal pocit že mi cvrkne...len dáku tú slivovičku na náladu a môžu sople lietať z nosa...95%. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Parodie miluju, ale nesmí se za každou cenu přehánět a tlačit na pilu. Počet trapností a vtipů ve "správný" moment je 50/50. ()

GoreManiac

Miluju gangsterky a tenhle film byl pro mě darem z nebes a já si málem potrhal bránici. "Podívejte,co mi Tony přivezl z války-Korejce!" možná sem jen hlupák-ale u tohle filmu sem skoro chc*l smíchy...:-D ()

macetoma

Pro milovníky a znalce Kmotra apod. velmi povedná parodie. Já mezi ně až tak nepatřím a tak jsem žel všechny vtípky nepochopil. Poslední role Lloyda Bridgese - a jeho meloun v hubě si budu vždy pamatovat...Sečteno a podtrženo dávám 3 hvězdy. ()

uodevr

Strašnej nesmysl, ale baví to. Bavilo mě to jako malýho caprta, ještě předtím, než jsem viděl svou první poctivou gangsterku, a baví mě to i dnes, kdy už něco málo mám nakoukáno. Odhaduju, že mě to bude bavit až do penze. Pak na to budu asi už moc zahořklej. ()

GordonCZ

Skvělá parodie na všechny možné mafiánské filmy a nejen na ně. Pro pochopení většiny vtipů již člověk musí mít sice už něco nakoukáno předem, ale tak je to koneckonců prakticky u všech parodií. Rozhodně je to asi jediná gansterka, u které se člověk i pořádně zasměje. ()