V hoteli Grand vládne ticho a pokoj. Dorota sa chystá na svoj veľký deň – dnes sa vydáva za svoju lásku, Fedora. Fedorovi však nonstop vyvoláva akási Nora, ktorá nie je z jeho svadby vôbec nadšená. Nora dorazí až do hotela a Fedora si odchytí. Je ochotná sa ho vzdať, no len za mastnú finančnú odplatu. Dorota uverí Fedorovej báchorke o sesternici v núdzi a zoženie pre ňu peniaze. Dorota nakoniec podvod odhalí a ufujazdí zo svadby preč na svadobnom koči. Do hotela medzitým prichádzajú Elfovia na konferenciu. Dúfajú, že ich stretnutie prebehne podľa predstáv, no nikto nezohnal tlmočníka tolkienovskej elfštiny. Recepčný Miky má riešenie – treba osloviť bývalého zamestnanca Bélu, ktorý hovorí viacerými jazykmi. Je tam však obrovský problém – Béla nesmie požiť ani kvapku alkoholu, inak bude prúser ako mraky... (TV JOJ)

mira007

Hezké, barevné veselé pokoukání, ale do děje mne to vůbec nevtáhlo a bohužel nepobavilo. Jeden díl jsem dal, nic víc. ()

Uesbe

Toto je asi anomália v televíznej realite: má to dej, herci hrajú , prostredie pekné, ale nie príliš ( v seriáloch od JOJ radi predstierajú, že Bratislava a okolie je Dubaj) a nie je tam skoro žiadna trápnost. Ako je to možné? ()

Pokri odpad!

Ani sexi Natália Germániová v spodnej bielizni to neuchránila od odpadu. Holt, u nás už asi dobrý komediálny seriál nevznikne. ()

Kylikian

Konečne niečo, čo sa blíži komédii a nie je to trápne. Naopak bolo to také svieže, úplne iné než tie doterajšie sračky, nie je to trápne, herci sú neokukaní a pôsobia autenticky. Kamera fajn, hudba fajn a scenár za 4 hviezdy. Teším sa na ďalšie epizódy. ()