Čtyři teenageři jedou na jarní prázdniny na tábor a nešťastná náhoda spustí závod s časem o záchranu toho nejcennějšího, co jejich kamarád má. (Netflix)

EvilPhoEniX

: Průměrná Teen Comedy, která má originální a zároveň pěkně střelený koncept. Skupina Teenejdžrů jdou do lesů stanovat, opijí se a jeden z nich si neštastnou nehodou ufikne přirození, čímž vznikne 12 hodinová honba za penisem a jeho záchranou. Má to slušné tempo, herci jsou celkem sympatičtí, ale poměrně málo vtipu, abych šel s hodnocením výše. Na jedno podívání, to však jde. 60% ()

Lacike

Najlepšia road movie komédia od prvého Harolda a Kumara, ktorý cestovali do White Castle. Tentoraz parta neskutočne sympatických teenagerov sa snaží dostať z lesa do nemocnice s balíčkom, ktorý obsahuje dôležitú vec jedného ich kamaráta, hehe. A kým sa tam dostanú, tak zažijú množstvo totálne bláznivých ale vtipných situácií. Popritom sa nezabúda ani na romantiku medzi dvoma pármi a po každej stránke to dokonale funguje. Dokonca aj nejaké tie nechutné vtipy sú tak absurdné a originálne, že ma bavili. Po dlhšej dobe mi sadli aj postavy teenagerov, ktorí sa síce správajú ako burani, ale stále majú dostatočnú charizmu, aby som im fandil. Prekvapila ma Sadie Calvano, ktorá je v seriály Mom neznesiteľná, ale tu je v pohode. Z hercov ma potešil Gary Jones zo Stargate seriálov v celkom veľkej a vtipnej úlohe doktora. Príjemne ma prekvapila aj úvodná pesnička od Too Many Zooz. Netflix konečne zabodoval s vydareným filmom. Snáď vznikne aj nejaké pokračovanie. 8/10. ()

Necrolock

Je to fakt nehorázná srágora, ale několikrát jsem se od srdce zasmál. Má to překvapivě originální premisu a několik skvělejch a nečekanejch nápadů. Akorát scéna se šílenou přítelkyní v nemocnici na mě byla trochu moc přitažená za vlasy a zbytečně tlačící na pilu. Nebýt jí je to 5/5, ale zároveň nelze mít nikomu za zlé, když tomu dá odpad, protože tyhlety komedie jsou založený na tom, že to je průjem vtipů a nápadů. Nedoporučuju pouštět rodičům, dětem nebo tak něco, není to zrovna rodinná komedie. ()

oveckaoa

Zhruba 4 krát jsem se zasmál což je na teenagerovskou komedii u mě nadprůměr (pro představu u Kazišuků jsem se třeba zasmál jen 2krát). Uznávám, že některé scény jsou těžký úlet (ta ženská jak ufikla tomu chlápkovi opakovaně penis nebo ten čerpadlář) , ale účel to splnilo. Podle traileru jsem to čekal daleko horší a počítal jsem s odpadem takže v tomto směru jsem překvapený výsledkem. Jinak deprese po skončení filmu rozhodně nezažívám. Nejlepší komentář uživatel ještěžiju ()

silentname odpad!

Preberal som si to v hlave. Hľadal som na tom všetkom niečo, čo by som mohol ohodnotiť ako pozitívne, no reálne ma napadlo len fakt, že z tej pätice blbcov mi nevadila asi len Geraldine Viswanathan. Mám pocit, že herecky sa o niečo snaží. Ostatné výkony sú fakt ujeté a celý film je len o padaní useknutého penisu všade naokolo a potom je ho potreba očistiť a dokola dokola dokola. Alebo potom nájsť správnu nemocnicu, do ktorej ho treba priniesť. Priznávam sa, že som bol voči tomu optimistický asi do momentu, než sa celá tá momentka udeje a veci veľmi rýchlo naberú veľmi nesprávny spád a všetko viac menej ide rýchlo dole vodou. Chce to byť čiernou komédiou, na akosi sa často na ten humor absolútne neviem chytiť a veci ma viac desia a iritujú, než čokoľvek iné. Uznávam, že je to celkom originálne a nenapadne ma ani jeden film, ktorý by mal tento koncept. A je pravda, že niekedy aj tie najšialenejšie nápady dokážu priniesť v reále skvelý film. No "The Package" vo všetkom prakticky zlyháva. Naši hrdinovia nám za chvíľku lezú na nervy, situácie nie sú vtipné a nemá to absolútne nič, čo by to dokázalo posunúť hore. Scénky, ktoré majú byť vtipné sú nakoniec viac trápne a divné. Neviem čo viac k tomu dodať. Ak by som mal byť úprimný, tak poviem, že toto je čistá ko***ina. Hodnotenie: F ()

• Natáčelo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (BMW12)