Beau

Režie:

Ari Aster

Scénář:

Ari Aster

Neurotický muž se chystá na návštěvu své matky. Během příprav mu však náhle zmizí klíče od bytu a on začne nabývat podezření, že mu někdo nebo něco usiluje o život. Během následujících hodin a posléze i dní se jeho stav začne rapidně zhoršovat – strach a úzkost se na něm nemile projevují, ukáže se však, že vše má své opodstatnění… (SOLOM.)

pornogrind

Režisér loňského Slunovratu v roce 2011 natočil tuhle taškařici. Celkem napínavá podívaná s lehce úsměvným koncem. Slabší 3 hvězdy. ()

SOLOM.

Fobie, strach, paranoia – to vše se na vás nepěkně podepíše, jenže co když má vše své opodstatnění a vám skutečně něco nebo někdo usiluje o život? Hlavní hrdina se po ztrátě klíčů doslova zabarikáduje ve svém bytě, ale stejně tam furt někdo lozí. Krysa, zloděj, duch? Mělo to světlejší chvilky i atmosféru (místy), ale jinak podprůměrná záležitost. ()

bratr.Milan

Inu dvakrát jsem se zasmál situacím, které byly protagonistům asi velmi nepříjemné. Vypadá to, že tvůrce má nějaké nevyřešené problémy s matkou. ()

blondboss

Krátkometrážna somarina o neurotickom chlápkovi, ktorého prenasleduje démon. Až som prekvapený, že na takomto námete neskôr vznikol trojhodinový celovečerný film. Každopádne tento short film nemal úroveň a ani požadovanú kvalitu. 30 % ()