poster

Kazatelova žena

 • USA

  Preacher's Wife, The

 • SK název

  Kazateľova žena

Drama / Romantický / Fantasy

USA, 1996, 124 min

Komentáře uživatelů k filmu (27)

 • Houdini
  **

  Oscar 1 nominace: Hudba - M(23.3.2004)

 • gouryella
  *

  Whitney Houston nemám rád ani jako zpěvačku, natož jako herečku - hrát totiž vůbec neumí a její přítomnost ve filmu pouze ruší.(17.9.2002)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,102,795Tržby Celosvetovo $49,050,000║ Mať zaujímavé herecké obsadenie ako Denzel Washington a Whitney Houston a nevyťažiť z toho dohromady nič, je dosť amatérske čo sa týka tvorcov filmu. V tomto kresťanskom počine prevláda nezáživnosť, či už postáv, vykreslenia ich charakter, pokusov o nejaký ten odľahčený vtip, moralizácia, povrchné ponaučenia do života,.... Jednoznačne Penny Marshall nezvláda svoj post a prácu s hercami a preto tento snímok trpí a uspáva na svojej 2hodinovej dĺžke, kde sa skoro nič čo by aspoň trošku obohatilo sledujúceho neudeje. "Nezáživný podpriemer" aspoň tie piesne sa ako tak dajú prežiť /40%/(8.5.2008)

 • Pohrobek
  odpad!

  Nevíte někdo, kde se odehrává tento snímek? V Ghaně, Guinei, Beninu, Togu, Pobřeží Slonoviny,Nigeru,Čadu, Mali, Nigérii, Guinei-Bissau, Mauretániii, Senegalu, Gambii, Libérii, Sieře Leone, Rovníkové Guinei, Kamerunu, Středoafrické republice, Gabonu, Zairu, Kongu, Rwandě, Burundi, Ugandě, Keni, Tanzánii, Angole, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Malawi, Mosambiku, Botswaně, Lesothu, Svazijsku, Somálsku, na Madagaskaru, Seychelách, Komorách, Mauritiu, Svatém Tomáši a Princově ostrově, Kapverdách nebo v USA?Jak se na to může dívat nějaký nebarvoslepý běloch?(22.11.2004)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $48,102,795(23.12.2006)

 • Oskar
  *

  Jeden z mnoha rasistických černošských filmů, které se tváří, že bílí lidé vůbec neexistují, a když, tak jsou to buď magoři, nebo bídáci.(15.4.2003)

 • tron
  **

  „Anjel Dudley... už chápem, určite ste z tej časti Biblie, ktorá sa stratila.“ Ježiši to bolo peklo, takmer 20%. Keď populárna černošská speváčka Whitney Houstonová v roku 1992 hrala v hollywoodskom filme, bol z toho strhujúci romantický triler OSOBNÝ STRÁŽCA. Hoci jej vtedajší herecký partner, Kevin Costner, hovoril o prípadnej dvojke, mal v súvislosti s ňou v pláne obsadiť do titulnej ženskej úlohy vtedy ešte žijúcu britskú princeznú Dianu. A tak si drogovo čoraz závislejšia Houstonová hľadala filmovú náhradu – a našla KAZATEĽOVU ŽENU (1996). Výsledok je jednoducho strašný – riedky a biedny scenár ju ukazuje v takej otrasnej polohe, že snímku ledva-ledva zachraňuje šarmantný Denzel Washington a spevácke vystúpenia, ktoré sú úplne zbytočné (a SESTRE V AKCII nesiahajú ani po pás), ale stále lepšie, ako zvyšok spotenej snímky. Takmer nestráviteľné.(1.11.2004)

 • Davies182
  ***

  Viděno před více než dekádou jako horkou novinku na HBO. Celkem poutavé, zábavné, ale hrozně přeslazené.(8.9.2009)

 • MaedhRos
  *

  Důsledně varuji cukrovkáře před tímto filmem. Tak přeslazenou kravinu aby jeden pohledal.(21.4.2003)

 • Pepinec
  *

  Rád bych zdůraznil, že nejsem rasista. Na rozdíl od lidí, kteří stojí za vznikem tohoto ucajdaného a nic nesdělujícího filmu. Nevadí mi černoši, vadí mi černé díry v námětu, scénáři a vůbec celkovém zpracování. A nejvíc mně snad vadí, že se k tomu přimotal Denzel...(10.9.2011)

 • Ivoshek
  odpad!

  Viděli jste Mechanický pomeranč? Tak tohle bych nechal pouštět lidem při vymývání mozku za trest.(21.12.2008)

 • kingik
  odpad!

  Co toto bylo?!!!! Nemůžu jinak, než dát odpad, protože tenhle film už nikdy nechci vidět znovu. Nuda k uzoufání ve spojení s otřesně netalentovanou Whitney Houston je kombinací smrtelnou. Nikdy jsem si nepřál, aby to už skončilo, jako v tomto případě. Na děj se mě neptejte, protože prostě jsem si z téhle kraviny neodnesl vůbec nic a Denzel Washington se mně svojí snahou všechno zachránit, taky pěkně zprotivěl. Prostě šílené!(11.2.2009)

 • balba
  **

  Romantická hudební komedie , v níž rodinnou krizi řeší místo psychologa anděl.(16.1.2007)

 • anniehall
  **

  Tak tohle je ukázkový příklad, jak se dělá klasická americká limonáda. Sladká jako cumel, plná lákavých přísad, myšlenkově chudá, ale navoněná. Pozor, kdo nemá rád bublinky, ten bude mít možná problémy se zažíváním. Ale jedna věc se tomuhle filmu nedá upřít a to: výtečné gospelové písně v podání Georgia Mass Choir v čele se sólující Houstonovou. Ty sbory jsou opravdu perfektní a Houstonová dokazuje, že alespoň zpívat rozhodně umí, obzvlášť, když má co.(6.5.2008)

 • Beagle
  ***

  Společně s Osobním strážcem připomínka toho, jak nebesky krásně svého času Whitney Houston zpívala a jak se na ní dobře koukalo. Škoda, že je to už minulost.(13.12.2010)

 • zdenny
  *****

  Tento film je o tom, jak kdo přistupuje k otázce Vánoc a víry v Boha. Pokud člověk v tyto věci věří, je pro něj jednoduché tento film mít rád. Pokud někdo propadl všeobecnému konzumu moderní doby a není schopen připustit, že život je něco víc než jen koupě plazmového televizoru, chaty nebo auta, pro toho je opravdu velmi těžké pochopit tak jednoduché věci jako jsou mezilidské vztahy, porozumění, pomoc bližnímu či pokora. Pokud někdo tento jednoduchý film zlehčuje, je citově plochý. Velice se mi zde líbil D. Washington, byl skutečně roztomilý. W. Houston podle mě hrála co, čemu věřila. A ti dva malí kluci byli taky velice sladcí. To celé nám dává dohromady pěkné vánoční drama s trochou romantiky. PS: Opravdu se mi líbí nedělní chození do kostela na americký způsob. Komunita drží víc pospolu a kněz je opravdu pastorem. Jeho kázání lidem pomáhají. Nechci kritizovat římskokatolickou církev, ale dle mého názoru by neměl člověk chodit do kostela jen proto, aby slyšel úchylně znějící zpěv faráře a neustálé řeči, které nikomu nic neřeknou. Kněz by měl k lidem mluvit srozumitelně. Měl by jít jejich součástí, ne nějakou neuchopitelnou autoritou.(5.12.2010)

 • Martin741
  **

  Whitney Houston zazila svoj vrchol popularity a slavy, ale co cert nechcel, napadla ju hrozostrasna myslienka zahrat si vo filme /po akejsi spolupraci s Costnerom tusim ......./. No a vysledok stoji za hovno. A este aj to hovno je miestami zaujimavejsie, ako tento film. No ale za to, ze 2 - 3 sceny vyzerali, ze ich aj niekto reziroval, dam horko- tazko 11 %(21.5.2013)

 • Hopper
  odpad!

  Teda Washington naozaj dokáže oscilovať medzi Oscarom a úplnou imbecilitou - to si svoje roly v ktorých bude účinkovať doma ťahá z klobúka alebo čo? Len pre mimoriadne otrlé povahy.(24.5.2003)

 • Mischka
  *

  Další romantická komedie, která je hrozně natažená, zdlouhavá a velmi velmi velmi nudná. Hvězdičku za Denzela.(5.3.2007)

 • Marina111
  ***

  Whitney Houston je sto razy lepšia speváčka ako herečka, a preto vlastne ani nečudo, že tých niekoľko filmov, ktoré má na svojom konte, nie sú vlastne ničím iným, ako romantickými rozprávkami pre odrastených snílkov. Treba však uznať, že občas dobre padne i úplna naivita, najmä keď je osladená mimoriadne chytľavým černošským gospelom a vianočnou pozlátkou(5.6.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace