Kazatelova žena

Preacher's Wife, The

Kazateľova žena

Drama / Romantický / Fantasy

USA, 1996, 124 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,102,795Tržby Celosvetovo $49,050,000║ Mať zaujímavé herecké obsadenie ako Denzel Washington a Whitney Houston a nevyťažiť z toho dohromady nič, je dosť amatérske čo sa týka tvorcov filmu. V tomto kresťanskom počine prevláda nezáživnosť, či už postáv, vykreslenia ich charakter, pokusov o nejaký ten odľahčený vtip, moralizácia, povrchné ponaučenia do života,.... Jednoznačne Penny Marshall nezvláda svoj post a prácu s hercami a preto tento snímok trpí a uspáva na svojej 2hodinovej dĺžke, kde sa skoro nič čo by aspoň trošku obohatilo sledujúceho neudeje. "Nezáživný podpriemer" aspoň tie piesne sa ako tak dajú prežiť /40%/(8.5.2008)

• gouryella

Whitney Houston nemám rád ani jako zpěvačku, natož jako herečku - hrát totiž vůbec neumí a její přítomnost ve filmu pouze ruší.(17.9.2002)

• MaedhRos

Důsledně varuji cukrovkáře před tímto filmem. Tak přeslazenou kravinu aby jeden pohledal.(21.4.2003)

• Pepinec

Rád bych zdůraznil, že nejsem rasista. Na rozdíl od lidí, kteří stojí za vznikem tohoto ucajdaného a nic nesdělujícího filmu. Nevadí mi černoši, vadí mi černé díry v námětu, scénáři a vůbec celkovém zpracování. A nejvíc mně snad vadí, že se k tomu přimotal Denzel...(10.9.2011)

• Pohrobek

Nevíte někdo, kde se odehrává tento snímek? V Ghaně, Guinei, Beninu, Togu, Pobřeží Slonoviny,Nigeru,Čadu, Mali, Nigérii, Guinei-Bissau, Mauretániii, Senegalu, Gambii, Libérii, Sieře Leone, Rovníkové Guinei, Kamerunu, Středoafrické republice, Gabonu, Zairu, Kongu, Rwandě, Burundi, Ugandě, Keni, Tanzánii, Angole, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Malawi, Mosambiku, Botswaně, Lesothu, Svazijsku, Somálsku, na Madagaskaru, Seychelách, Komorách, Mauritiu, Svatém Tomáši a Princově ostrově, Kapverdách nebo v USA?Jak se na to může dívat nějaký nebarvoslepý běloch?(22.11.2004)