Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

Forty

"Sračka". Najhorší film od Wayansa nuda, driemoty, otrava . Humor ? ja som myslel , že pozerám horror čo nevie skončiť . Trápne úplne všetko . Keby som toto natočil tak to vypustím do sveta iba pri obrovskom honoráre inakšie by som sa šiel zakopať do najbližšej diery pri dome . ()

Feacher

Nečekal jsem to, ale tohle byla občas fakt docela sranda :). Když se na to podíváte přesně den po originálu, naprosto doporučuji! Prostředí úplně jako originál, jen si film dělá legraci přesně z věcí, u kterých se u první verze pozastavíte a občas přidá i něco navíc. Má to působit jako nevážná komedie (parodie) a přesně tak to i působí... taková prostě blbůstka... občas jsem se opravdu zasmál, herecky v pohodě, ale na 4* to dnes nedá. ()

Nick321

Tpč, to byla geniální komedie. :D Jsem rád, že si zde ne6ři umí udělat legraci ze sebe, z bílých, z Padesáti odstínů šedi, tenhle film je věrohodnou parodií a zároveň vyplňuje dialogové mezery v originále, tak jak by to patrně vyznělo civilněji bez oné tajuplné romantiky. U hlášek jsem se upřímně zasmál, snad jenom některé scény už byly za hranou nechutnosti, v tomhle směru nebylo nutné tak tlačit na pilu, ale možná to má nějaké procento amerického publika rádo, co já vím. Každopádně hlášky jsou na pochcání. Rozhodně si to pusťte. :-) ()

SeeSaw odpad!

Dost otřesná ukázka toho, co se v dnešní době točí, jen aby to pobavilo "jebnuté" náctileté publikum. V rámci možností bylo ve filmu parodováno asi vše co šlo z originálu použít, ... (vlastně i to co použít nešlo), a film tak funguje jako ještě větší patos už tak dost velkého patosu. Sice se tu najde pár vtipných scén, většinu času ale pak zaplní o to větší nuda a trapno. Dost silně pochybuju o tom, že někdy budu mít potřebu vidět film znovu. ()

Sokar

Mě to bavilo,místy nudilo a sem tam jsem se i zhnusil. Sešla se v kině různorodá sebranka a smáli se všichni tak to nebude špatná (ne parodie) komedie. Je ale fakt ,že pokud jste neviděli předlohu k tomuto filmu tak vám to moc neřekne....70% ()

dranesy

Sice tomu dávám stejně jako originálnímu filmu, ale musím říct, že tato parodie je lepším filmem i přes svůj stupidní humor ve stylu scary movie. Na rozdíl, ale od nových scary movie je zde ten absurdní humor skutečně vtipný a nudit se u něj nebudete celou dobu. Je to ptákovina, ovšem povedená. ()

tennis.rules

Mal som velmi nizke ocakavania, ale ono to vobec nebolo az take zle:-). Niektore momenty celkom funny, vacsina taka priemerna, niektore casti nudne. 3 z 5 si to podla mna zasluzi, parodie ja mozem a tato nebola ani uplne stupidna :-D. ()

Sedida

Nebylo to nejlepší, ale rozhodně sem nelitoval peněz za kino jako v případě toho "filmu" který tento paroduje, takže 3+1 hvězda za Marlona. ()

Hellen666

Předevčírem jsem šla na tento film neboli parodii jen kvůli tomu, že jsem měla fakt blbou náladu. A nakonec moje očekávání splnil, neříkám sice na 100%, ale aspoň jsem se pobavila. Místy byli ve filmu nechutné chvíle, což si myslím, že to bylo až přehnané. Ale jinak jsem se zasmála a jak řekla jedna má známá ohledně tohoto filmu: ,,Je to sice pí*ovina, ale pobaví.´´ ()

Ankroth

Po vydařených párech nenormálních aktivit jsem si myslel, že se od stejných tvůrců zase jednou pořádně nasměju u jejich další povedené parodie. Zasmál jsem se asi čtyřikrát, zbytek filmu nestojí ani za ty hnědý bezpečnostní trenky, co tam při striptýzu Marlon hodí jedné kvočně do xichtu. Čekal jsem zkrátka víc. ()

Wlashack odpad!

Každý kdo sleduje moje komentáře zde ví, že hodnocení "Odpad" nemám rád a snažím se na každém filmu najít aspoň špetku dobrého nápadu, hudby, nebo čehokoli co stojí za uznání aspoň trochu. Podle tohoto pravidla však právě proto musím po tomto hodnocení sáhnout. Tam kde parodie selhává ve své hlavní úloze , to jest parodovaní, je něco špatně. A ne, parodie opravdu není vzít původní scénu a narvat do ní tolik orálního sexu kolik jen lze. Parodie je umění - viz. Mel Brooks a spol. Tohle je prostě odpad, málo platné - lituji peněz za lístek. ()

Martin29

Je to rozhodně lepší než tupé odstíny Šedi což se dalo čekat jelikož to by bylo lepší snad vše. Bohužel většina vtipů je mířena na černochy a ostatní to moc neocení. Cca 2 až 3 krát jsem se zasmál každopádně přišlo mě to vtipnější než předchozí Pár Nenormálních Aktivit 2. ()

jiri.juricek odpad!

Parodie na filmy mám rád, ale tohle mi tedy vtipné vůbec nepřišlo, po 45 minutách ubohých pokusů o vtip a narážkám na afroameričany jsem film vypnul. Haunted house se mi líbil dost, ale tohle je přešlap... Nedoporučuji. ()

batuzekk

Takový průměrný film. Má světlé chvíle, kdy pobaví, má i tmave chvíle, kdy nudí. Marlon Wayns by měl ale spíše zůstat u parodování horrorů (viz. Scary Movie 1 a 2, nebo Pár nenormálních aktivit...). Film neshledávám přímo propadákem, ale taky ne žádnou bombou. Je to přesně ten typ filmu, který si pustíte v načatém večeru, kdy v TV není nic jiného ke sledování. 50% ()

Stalker85 odpad!

Originál jsem sice neviděl ale na tohle jsem byl hodně zvědavý. Bohužel místo milýho překvapení se dostavilo pouze obrovský zklamání. Trapný a místy dost nechutný a vulgární humor, ještě nudnější dialogy a spooousta hluchých nudných nezáživných pasáží. Jednu chvíli jsem si říkal zaplať bůh že už bude konec - Chyba lávky...film byl teprve ani ne v půlce... takhle se to nudný veledílo táhne . Za celý film jsem se zasmál 3x, možná 4x a to jen tak jako když se zasmějete vtipu kterej už znáte 10 let a víte že je vtipnej. Holt nejsem cílovka pro kterou tenhle film byl nejspíš zamýšlenej...13ti letý puberťáky vydřený z vtipu vedenýho urážkama, nadávkama a vulgaritou. No jo, asi jsem prostě jen moc náročnej divák, když mi hrubý vulgarismy vtipný nepřijdou. ODPAD. ()