poster

Padesát odstínů černé

 • USA

  Fifty Shades of Black

 • Slovensko

  Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  **

  Strašne som chcel aby bola čierna lepšia ako šedá, ale nie je to tak. Marlon Wayans ako herec, scenárista a producent to až moc odbil. Kde sú tie časy Scarry Movie ? Nie je to inak najhoršie. Pár vecí ma pobavilo, ale ako celok to nefunguje. Keby sa zostrihala nejaká 10-15 minutovka toho najlepšieho určite by to bolo lepšie. Takto občas prišla aj nuda, ale na jeden krát to ušlo a bolo aj na čo pozerať (Kali Hawk). 50% - 2*(18.6.2016)

 • chelseaman22
  *

  Zpočátku úsměvné, v průběhu nudné a jak to vůbec dopadlo? Těžko říci, abdikoval jsem a šel si raději přispat. 25%(30.5.2016)

 • AffectedFace
  *

  Tupé a blbé... Asi čtyři dobrý momenty, jinak tupá parodie beze smyslu... Kam zmizely ty časy, kdy parodie měla aspoň nějakou úroveň..(12.10.2016)

 • Kothy
  ***

  Nakonec to nebylo tak špatné, čekal jsem to horší. Pořád to bylo lepší než původní verze. Od těchhle komedií toho člověk ani moc čekat nemůže. Ale bez zhlédnutí originálu tento film moc nedává smysl. Je to dost sestříhané. Marlon Wayans má zde svou klasickou roli stereotypního černocha jde mu to celkem dobře. Kali Hawk je jako představitelka Hannah taky vtipná. Film je plný různých popkulturních narážek, které nám třeba vždy nemusí dávat smysl. Hlavně je tam plno hlášek z různých filmů včetně toho původního. Některé vtipy jsou povedené, jiné už méně. Dost dobrá byla i Christianova rasistická matka v podání stále sexy Jane Seymour :) Celkově se to ale povedlo. "Nenávidím tě tak, jak černí nenávidí poldy." :D(15.6.2016)

 • kaylin
  **

  Dostanete přesně to, co očekáváte. Blbý humor, který Marlon Wayans docela umí, což rozhodně není lichotka. Jsou zde i nějaké vtipy, které vás donutí se zasmát, protože je toho prostě tolik absurdního a vulgárního, že se to sem tam musí chytnout. Ani na ten průměr se to nedostane, ale pokud vám Marlon sedí, budete se bavit.(26.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace