Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

• Shakers

Strašne som chcel aby bola čierna lepšia ako šedá, ale nie je to tak. Marlon Wayans ako herec, scenárista a producent to až moc odbil. Kde sú tie časy Scarry Movie ? Nie je to inak najhoršie. Pár vecí ma pobavilo, ale ako celok to nefunguje. Keby sa zostrihala nejaká 10-15 minutovka toho najlepšieho určite by to bolo lepšie. Takto občas prišla aj nuda, ale na jeden krát to ušlo a bolo aj na čo pozerať (Kali Hawk). 50% - 2*(18.6.2016)

• Danny F.

Jako komedie mi to připadalo jakési suché a vtip bez šmrncu. Čekal jsem humor alá Scary Movie, ale byl jsem ošizen. 40%(3.10.2016)

• ecceHOMMO

Film Päťdesiat odtieňov sivej si doslova pýtal, aby bol parodovaný. Ale táto paródia sa bohužiaľ príliš nevydarila.(29.6.2016)

• gegina31

Parodie moc nemusím. A ještě k tomu jsem jedna z mála, které se líbilo Padesát odsínů šedi. Film i knižní předloha. Takže mi bylo jasné, že mě to moc nenadchne. Ale jsem překvapená, že tenhle film neuspěl ani u lidí, kteří nemusí originál. Marlon Wayans je skvělý herec. Škoda že dostává jen takové stupidní role.(25.6.2016)

• chelseaman22

Zpočátku úsměvné, v průběhu nudné a jak to vůbec dopadlo? Těžko říci, abdikoval jsem a šel si raději přispat. 25%(30.5.2016)