Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

• viperDavid

1* za tělo Kali Hawk, zbytek byl hrozně směsný, ale ne jako komedie :((2.7.2016)

• SeBig

Čekal jsem trochu větší prdel ale ty parodie už prostě nejsou co bejvali.(11.9.2016)

• AffectedFace

Tupé a blbé... Asi čtyři dobrý momenty, jinak tupá parodie beze smyslu... Kam zmizely ty časy, kdy parodie měla aspoň nějakou úroveň..(12.10.2016)

• KajusaK

To se prostě nedalo ani dokoukat. Blbost. Scary movie je nesčetněkrát lepší.(13.10.2016)

Nakonec to nebylo tak špatné, čekal jsem to horší. Pořád to bylo lepší než původní verze. Od těchhle komedií toho člověk ani moc čekat nemůže. Ale bez zhlédnutí originálu tento film moc nedává smysl. Je to dost sestříhané. Marlon Wayans má zde svou klasickou roli stereotypního černocha jde mu to celkem dobře. Kali Hawk je jako představitelka Hannah taky vtipná. Film je plný různých popkulturních narážek, které nám třeba vždy nemusí dávat smysl. Hlavně je tam plno hlášek z různých filmů včetně toho původního. Některé vtipy jsou povedené, jiné už méně. Dost dobrá byla i Christianova rasistická matka v podání stále sexy Jane Seymour :) Celkově se to ale povedlo. "Nenávidím tě tak, jak černí nenávidí poldy." :D(15.6.2016)