Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

• gegina31

Parodie moc nemusím. A ještě k tomu jsem jedna z mála, které se líbilo Padesát odsínů šedi. Film i knižní předloha. Takže mi bylo jasné, že mě to moc nenadchne. Ale jsem překvapená, že tenhle film neuspěl ani u lidí, kteří nemusí originál. Marlon Wayans je skvělý herec. Škoda že dostává jen takové stupidní role.(25.6.2016)

• SG-1

" Přijela Christianova čínská sestra Mai. Takže schováme kočky a uspořádáme večeři." -Claire-(23.6.2016)

Nemohu si pomoct, ale Marlon Wayans v dnešní době zachraňuje žánr parodií. Není to žádný Leslie Nielsen ani Charlie Sheen, ale tohle je zaručeně to nejlepší co dnes dostanete.(23.4.2016)

Dnešné paródie zväčša vyznejú nesmierne trápne, ale toto sa celkom dalo. Aj keď bohužiaľ ani tu sa tvorcovia nevyhli zbytočnej a okázalej trápnosti, občasne doplnená aj rôznymi nechutnosťami siahajúcimi k absurdnosti situácií. Ale na druhú stranu tu bolo viacero výstižných hlášok a scénok, ktoré dokonalo zosmiešnili originál. Takže až taká katastrofa to zase nebola, okrem spomínaných trápností a nechutností. Dokonca aj herci sa mi pozdávali!(31.5.2016)

• arcticsky

Vcelku pitomá parodie pitomé předlohy. Mimo několika málo povedených vtípků je to zajímavé snad jen ženským obsazením - Seymour, Hawk, Henderson.(13.7.2016)