Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

• KoRner

Ten Marlon je strašný prasiak, skoro ako tá, čo napísala 50 odtieňov sivej. Dej je totožný, ak sa aj zasmejete, bude to presne tam, kde ste vysmiali už aj originál. Akurát tam nebolo toľko rasistických vtipov.(1.5.2016)

Jako osoba, která protrpěla nejen "původní" film, ale i celou knižní trilogii oceňuji obzvláště "realistické" dialogy poukazující na morální nechutnost a nesmyslnost základních pilířů "díla" ("Are you stalking me, Mr. Black?" "Yes. I mean, unless you don't want me to. You do want me to, don't you?"). Nesmyslně obhrublé, nevkusné vtípky se zde na parodii vyskytují poměrně málo, tudíž chybí i faktor, který mi tento žánr kazí nejčastěji. Doporučila bych všem nebohým duším, které prošly stejným literárním traumatem, jako já. :D(31.5.2016)

• chelseaman22

Zpočátku úsměvné, v průběhu nudné a jak to vůbec dopadlo? Těžko říci, abdikoval jsem a šel si raději přispat. 25%(30.5.2016)

• tom.nosek

Opravdu zlé. Vizuálně jsme někde na pomezí mezi trapností, nudou a nechutností. Scenáristicky většinou taktéž u trapnosti a nudy, ale když se zadaří, občas jim to vyjde... Ovšem asi tak jeden celkem dobrý vtip je na 15 bídných. Na začátku se film snaží navodit dojem, že bude mít i nějaký scénář a náznak děje, ovšem tyto snahy velice brzo skončí a pak už jsou za sebou jenom téměř nenavazující scény, které by šlo pustit v jakémkoli pořadí. Abych okomentoval oficiální obsah filmu podle Bontonfilmu: "dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá" - ne, "přináší některá šokující odhalení" - ne, "erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady" - a i tak se nepovedlo, "cílem budou především centra smíchu" - zde bude tisková chyba, mělo tam být centra nudy.(21.5.2016)

• kratajirka

Parodie na parodii. :) Gratuluji k záživnému filmu ...(22.5.2016)