Padesát odstínů černé

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

• KoRner

Ten Marlon je strašný prasiak, skoro ako tá, čo napísala 50 odtieňov sivej. Dej je totožný, ak sa aj zasmejete, bude to presne tam, kde ste vysmiali už aj originál. Akurát tam nebolo toľko rasistických vtipov.(1.5.2016)

• Evander

Neskutečná blbost, jejíž větší část je skoro nekoukatelná. 35%(8.4.2016)

• kaylin

Dostanete přesně to, co očekáváte. Blbý humor, který Marlon Wayans docela umí, což rozhodně není lichotka. Jsou zde i nějaké vtipy, které vás donutí se zasmát, protože je toho prostě tolik absurdního a vulgárního, že se to sem tam musí chytnout. Ani na ten průměr se to nedostane, ale pokud vám Marlon sedí, budete se bavit.(26.4.2016)

Nemohu si pomoct, ale Marlon Wayans v dnešní době zachraňuje žánr parodií. Není to žádný Leslie Nielsen ani Charlie Sheen, ale tohle je zaručeně to nejlepší co dnes dostanete.(23.4.2016)

Na tenhle film jsem se hodně těšil, protože druhý nejnavštěvovanější film loňského roku v českých kinech si o parodii samozřejmě přímo říkal. Za sebe mám z toho nakonec dost rozporuplné dojmy - místy se mi z toho filmu chtělo zvracet, místy jsem myslel, že umřu smíchy, většinou ale spíš převažovala nuda (hlavně k závěru). Přijde mi škoda, že spousta fórů je prozrazena už v traileru, na druhou stranu si podle něj může člověk udělat představu, jestli mu humor tohoto filmu sedne. Určitě to totiž není film pro každého, lidi na novinářské projekci se z kina průběžně zvedali ve velkém (samozřejmě včetně Spáčilky, která se vytratila přesně po 50 minutách od začátku - schválně jsem se podíval na hodinky). Zkrátka je to film blbý až hrůza, ale kdo se chce prostě jen pobavit a sedne mu tenhle pokleslý druh vtipů, ten si to může užít. Návštěvnost v kinech asi nebude nic moc, ale až to bude ke stažení na netu, mohl by se z toho stát hit - věřím, že spousta lidí už se té chvíle nemůže dočkat.(28.1.2016)