Padesát odstínů černé

Fifty Shades of Black

Päťdesiat odtieňov čiernej

Komedie

USA, 2016, 88 min

Je to divné, ale je to stále lepšie ako originál, v tom mal Christian pravdu. Navyše to malo pár naozaj dobrých hlášok. A viem aj prečo, pretože je to päťdesiat odtieňov skurvenosti :D Navyše ten koniec perfektne vystihla, nenávidí ho proste pre to, pretože ani ona sama nevie prečo. Presne ako v originály.(24.8.2016)

Na tenhle film jsem se hodně těšil, protože druhý nejnavštěvovanější film loňského roku v českých kinech si o parodii samozřejmě přímo říkal. Za sebe mám z toho nakonec dost rozporuplné dojmy - místy se mi z toho filmu chtělo zvracet, místy jsem myslel, že umřu smíchy, většinou ale spíš převažovala nuda (hlavně k závěru). Přijde mi škoda, že spousta fórů je prozrazena už v traileru, na druhou stranu si podle něj může člověk udělat představu, jestli mu humor tohoto filmu sedne. Určitě to totiž není film pro každého, lidi na novinářské projekci se z kina průběžně zvedali ve velkém (samozřejmě včetně Spáčilky, která se vytratila přesně po 50 minutách od začátku - schválně jsem se podíval na hodinky). Zkrátka je to film blbý až hrůza, ale kdo se chce prostě jen pobavit a sedne mu tenhle pokleslý druh vtipů, ten si to může užít. Návštěvnost v kinech asi nebude nic moc, ale až to bude ke stažení na netu, mohl by se z toho stát hit - věřím, že spousta lidí už se té chvíle nemůže dočkat.(28.1.2016)

• Lukyn007

Jako celek působí Padesát odstínů černé přijatelně. Nicméně přítomnost zbytečně vulgárních gagů i nastavovaných (ne)vtipů film se vší parádou zkrátka zabíjí. Tvůrci se snažili, ale snaha není vše. Wayans by se měl na své filmy konečně podívat a dát všem divákům za pravdu. Příště by to třeba mohlo konečně vyjít.(28.1.2016)

Čakal som to omnoho horšie - OMNOHO!(18.6.2016)

• SG-1

" Přijela Christianova čínská sestra Mai. Takže schováme kočky a uspořádáme večeři." -Claire-(23.6.2016)