foto

Affion Crockett

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Affion Crockett se narodil 11. srpna roku 1974 v Severní Karolíně ve městě Fayetteville z populací asi 205.000 obyvatel. Nyní žije v Los Angeles. Affion je herec, raper, spisovatel, komik, tanečník a hudební producent. Ve svých 10 letech se svým starším bratrem začal vyhrávat různé taneční soutěže.

Affion absolvoval Fayettevillskou státní univerzitu s bakalářským titulem v oblasti obchodování. Hned po škole se však zaměřil do oblasti zábavního průmyslu. Už roku 1996 se objevil na plátnech HBO jako komik. Objevil se také v MTV po boku herce a komika Nicka Cannona.

Affion produkoval a hrál ve své vlastní show, která se jmenovala "In the Flow with Affion Crockett". Zahrál si také po boku slavných herců jako jsou Samuel L. Jackson nebo Martin Lawrence. Objevil se za svou kariéru ve spoustě seriálech i filmech.

Affiona můžeme zahlédnout v několika filmů od bratrů Wayansových ( Marlon, Shawn, Damon ), kde si i s většiny s nimi zahrál. Příkladem toho jsou filmy Děsnej dupák, Pár nenormálních aktivit a můžeme se těšit na Haunted House 2 (pokračování pár nenormálních aktivit), kde si opět zahraje po boku Marlona Wayense, kterého většina zná jako Shortyho z filmu Scary Movie.

Petr "KergeSinko" Rada

Herecká filmografie

Režijní filmografie

2012 Sketchy (TV seriál)

Scenáristická filmografie

2012 Sketchy (TV seriál)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace