Troufalý návrh, jak podpořit finančně nestabilní UBA, narazí na odpor, když Alex a Bradley zjistí, že jejich autonomie má své meze. (Apple TV+)

vydumnica

I feel most alive when.... Po takmer dvoch rokoch čakania tu máme pokračovanie The Morning Show. Je veľmi zaujímavé, ako sú jednotlivé epizódy (výnimka prvá séria) nevyvážené a ich hodnotenia sa pohybujú od nejakých 60% až po vyše 90%! Season 1 bola výborná a tam to možno mohlo skončiť. Season 2 bola tiež celkovo dobrá, ale niektoré epizódy boli slabšie. Finále S02 bolo veľmi neuspokojivé, tam to už definitívne malo skončiť! S01 sa venovala problematike #Me Too, S02 sa dosť zamerala na Covid a čo sa bude riešiť v S03? Tešila som sa na ďalšiu sériu, ale prvá epizóda ma dosť sklamala. Dúfam, že sa mýlim a nakoniec budem rada, že vznikla aj tretia séria a vlastne vyzerá to, že nebude posledná. Musím sa priznať, že hlavný dôvod prečo TMS sledujem, sú Reese a Jennifer. Oproti predchádzajúcim dvom sériam je tu (aspoň zatiaľ) značný pokles. Kam sa podelo napätie? Snáď sa to ešte rozbehne. Ďalší problém vidím v tom, že seriál je už veľmi woke!!! Jedna z tém, ktorej sa prvá epizóda venuje, je zákaz potratov v niektorých častiach USA. Je to však veľmi jednostranné. Obete sú tu len ženy, ale nenarodené deti, na tie nikto nemyslí. Dúfam, že nebude celá séria obhajovať len právo ženy, lebo budem veľmi sklamaná. Čo sa mi páčilo, bolo flying in Space, pekne to natočili a svetlomodrý outfit, ktorý mala na sebe Bradley počas udeľovania cien. Akosi málo. A vôbec, prečo Bradley a Cory nie sú spolu? Nenávidím politickú korektnosť. Hodnotenie si ešte premyslím. Celkový dojem z prvej epizódy: Too much woke, nemastné-neslané, prevažuje sklamanie. ()

6thSun

Figurují zde občasné záblesky výjimečnosti, která byla v I. sérii zcela běžná. Ale je jí pořád málo, navíc se objeví nedostatky v prokládání záběrů (jednou je ruka tak, vzápětí jinak) a cliffhanger z kategorie těch nejlacinějších. Digitální čištění pleti dvou hlavních aktérek je rovněž denervující. Nemám chuť pokračovat. ()

SidneyP

Když si vzpomenu na to, jak skvělá byla první sérka, tak tohle... je furt přešlapování v jiných hovnech. Je to nuda, je to únavný, není tam žádný posun v postavách, vůbec nic. Tři série tam furt sledujem, jak je každý toxic, jak si každý chce co nejvíc nahrabat pro své vlastní dobro a je mi z toho seriálu obecně dost na blití. Ukončete to hned. ()