Feedback

Měl to být večer jako každý jiný. Místní rádiová hvězda se chystala začít svojí show jako obvykle. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo dnes stát něco neobvyklého. Jenže do studia vtrhala násilnická, maskovaná dvojice, která si začala klást požadavky. (topr harley)

bizz_mjc

Udržet se na vrcholu může stát někoho i život. Španělé do americké produkce vnáší nepředvídatelnost a ukazují, že když máme co ztratit, stávají se z nás monstra, takže váhám i nad čtvrtou hvězdou. ()

borec999

Skôr triler ako horor o hlásateľovi rádia, ktorého vysielanie prepadne partia útočníkov a ktorá ho začne vydierať, klásť si požiadavky a my ako diváci postupom času zisťujeme, že rozdelenie postáv na dobré a zlé nebude také jednoduché a všetko je možno trochu inak. Eddie Marsan sa do podobného typu postavy hodí a jeho postavu som mu celý čas veril, film je napínavý, nepatrí k najpredvídateľnejším a pri odhadovaní jeho vývoja sa nejeden divák určite škaredo pomýli. Solídna jednohubka od koho iného ako expertov na podobné typy hororov(Španieli), ktorá si vystačila s prostredím jedného rádiového štúdia a pár hercami. Slabšie 4* a 70% ()

kery-

Parádní psychologická jízda do hlubin úchylovy duše, kde jen stěží poznáte rozdíl mezi dobrem a zlem - určité zlo je totiž v každém. Líbilo se vám to? #metoo ()

Corpsegrinder

Pokud si odmyslíme to že plán "zabijáků" je úplně dementní a skoro nic zde nedává smysl jako např. to že kdyby tohle vážně šlo do éteru tak to studio nejen že okamžitě odpojí ale do pár minut jsou tam i fízlové, tak se to celkem dá. Eddie Marsan už je zajetej herec a Richard Brake vždy potěší i když tady se svědomí jeho postavy mění jak na horský dráze. Myslim že film by byl mnohem lepší kdyby se odehrával ve stanici která je izolovaná od okolí a hlavně to terorizování mohlo bejt zábavnější. Škoda. ()

warrenur

Atmosfera v studiu bola fajn a i zvrat zafungoval. Napriek tomu, ake to bolo uvrestane a chaoticke, celkom podareny kusok. Nesadne vsak kazdemu. ()

jorgus

Nuda a to mam slabost pro filmy v uzavřených prostorech..ale právě tam se ukáže jaký je scénář a gradace napětí a to zde chybelo:( ()

Rathalos

Spanielsko ma opat raz potesilo natocenim tohto thrilleru,hororom by som to neoznacil,mraziva a napinava atmosfera,nejake tie fajnove vrazdy a clovek je v ocakavani,ze kto,co,ako,preco,zaco,herecky ma najviac zaujal Eddie Marsan,ten bol velmi presvedcivy a aj zaver sa mi lubil...:-) ()

figliar

Nečakajte horor v pravom slova zmysle. Jedná sa skorej o thriller, ktorý je založený iba na dialógoch a ľudskej psychike. Ale to mi nebránilo si film vychutnať aj s veľkou dávkou napätia. Krvák je to tiež riadny, takže ma neprekvapuje, že tu vidím určitú podobnosť so sériou SAW. ()

Kingjiri

Ale jo, na debut dobrá práce. Hlavně oceňuju, že se i přes hodně komorní pojetí (hodně nízkej počet herců nebo jediná lokace v podobě studia) člověk moc nenudil a občas se dostavilo i napětí. Na druhou stranu jsem měl trochu problém s absencí aspoň jedný fakt sympatický postavy. V tomhle ohledu jsem teda závěrečnej twist uplně neuvítal, ačkoliv bych ho za jiný situace naopak ocenil. Pak bych taky nebyl proti přehlednějšímu stylu vyprávění resp. bych zapracoval na dialozích, protože takhle v tom byl i přes počet aktérů spočítatelnejch na jedný ruce občas trochu guláš. Třetí slabší hvězda za námět, solidní gore a několik napínavějších momentů. ()

petrik11

Dynamický dej, zaujímavá zápletka. Čo sa mi nepáčilo bol výber hlavných postáv. Hlavný hrdina nesympatický od špiku kosti, to už atakeri si získali viac sympatií ()

Mamlas

Začátek thrilleru byl dost nepřesvědčivý. Naštěstí se to pak rozjelo v zajímavý děj. Naspídovaný debil, hysterická kráva, fotřík a moderátor sociopat se ocitají v uzavřené místnosti a dramaticky a manuálně řeší dřívější tragickou událost. Nenudil jsem se. Zaujalo. (56%) ()

SpicyNugget

Moderátor v rádiu tráví jeden ze svých dalších večerů ve studiu a blábolí k divákům. Jenže má kostlivce ve skříni, a tak si s ním přímo do studia přijdou vyřídit účty maskovaní blázni se zbraněmi. Příběh o mstě a možná ještě něčem, každopádně to mou pozornost neudrželo. Děj je absolutně předvídatelný, v podstatě se to profláklo už od poloviny filmu. Herci mi byli kromě hlavního hrdiny těžce nesympatičtí a vůbec by mě jejich případný masakr nevzrušil. ()

argo.smile

Väčšinou v komentoch rozoberajú nesympatické obsadenie ale ja si myslím, že to bol práve účel ktorý sa v posledných okamihoch potvrdil, že nemáme si byť istý od začiatku kto stojí za mikrofónom v štúdiu keď počujeme ako obyčajný konzumenti v rádiu iba jeho hlas a nevidíme jeho mimiku tváre ktorá práve prezrádza toho veľa o danej osobnosti. ()

Andrew88cz

Zajímavej koncept... film se tváří celou dobu jako že přijde něco velkýho, ale ve skutečnosti se jen přelévají misky vah a z nadějného rozuzlení vyleze spíš průměrná, zamotaná "jednohubka". (5/10) ()