Série(3) / Epizody(161)

Nerozlučné duo kocoura Toma a myšáka Jerryho spolu soupeří v tomto americkém animovaném seriálu ve 163 dílech. Tom se neustále snaží chytit vychytralého Jerryho, který se jen tak nedá a dělá hloupému kocourovi naschvály. Nakonec ale stejně všechno dobře dopadne a Tom a Jerry jsou zase "kámoši jak hrom". (Zoiberg)

Recenze uživatele nevermore k tomuto seriálu (35)

Psí bouda (1952) (S01E72)

Ty jo proc zase špatně dopadl jen Tom? :/ Nebýt těch luxusních gagů v tomto díle , dal bych 4 kvůli konci. ()

Jerry a Jumbo (1953) (S01E74)

Nemám moc rád ty díly, kde Tom celou dobu prohrává a v závěru to ještě pro něho skončí blbě. Kurňa dyt ten slon mu začal dělat příkoří jako první, já todle prostě nemám rád.. ()

O myši Johannovi (1952) (S01E75)

Tenhle díl ja nádherně provedený, barevný a úžasně namalovaný, je to sice na úkor vtipu, ale to vůbec nevadí pro jednou. ()

Myší revue (1954) (S01E85)

Nádherná animace, hudba i příběh ()

Zaměřeno na Jerryho (1955) (S01E93)

Ta past byla opravdu důmyslná, ti tvůrci jsou prostě machři :-) ()

Blues smutné kočky (1956) (S01E103)

Vtipně melancholické, ale rozhodně skvělé. ()

Taťka tě nedá (1957) (S01E105)

Předělaný díl Love that pup. ()

Kočičí proměna (1961) (S02E01)

Jeden z těch lepších dílů pod režií Gene Deitcheho, teda až na toho psychopatickýho doktora a jeho debilní smích.. ()

Na rybách (1961) (S02E02)

Odpornej příběh s Tomem jako Otloukánkem, slabá animace, prapodivné zvuky, používané téměř ve všech dílech Gene Deitcheho a ten závěr jak Tom brečí v tom kýblu....no já nevim, tohle fakt není nic pro mě ()

Nedosažitelné steaky (1962) (S02E04)

Naprosto odporný díl a zprznění Toma & Jerryho. Jerry tady celou dobu Toma provokuje a začíná si. Přičemž ten chlápek, který má mít Toma jako mazlíčka ho tak surově trestá, že to až zaráží a rozhodně nerozesměje. Konče závěrem, kdy Toma (který celou dobu nic nedělá) odveze svázanýho na lehátku auto a Jerry si sní steak. Nádherné ponaučení pro každého.. ()

Kočka a její kopie (1967) (S03E25)

Nejelpší je jak ho ten kocour distungouvaně obere o tu myš, pak je chvilku v klidu, pozdeji, mu to dojde a pak se neskutečně nase*e :-) ()

Mňoukání pod sluncem (1967) (S03E26)

Jeden z mála dílů z produkce Chucka Jonese, co byl ve večerníčku! ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (více)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (více)