Tom a Jerry (TV seriál)

• slovenský

Tom a Jerry

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1940, 163x6-10 min

Číra dokonalosť. Najväčším kladom sú vynikajúce a perfektne vypointované príbehy (doplnené o skvelú animáciu), ktoré diváka vždy odniesli do inej alternatívnej dimenzie.(25.8.2007)

Vždycky, od doby, kdy si pamatuju jsem čekal, kdy konečně Tom vyhraje. Aspoň jednou. Třeba jen trošku, ale nikdy se to nestalo. Ale i přesto jsem si užíval každej díl, kterej jsem viděl. A co je důležitější. Je jedno, na jakým kanálu to dávají, protože se tu skoro nemluví a proot ani nepotřebujete znát cizí jazyk, když se na to chcete podívat. Tom a Jerry jsou prostě klasika. Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem neskončí se ve zlém, ale v dobrém a kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom!(16.2.2006)

Tohle jsem miloval, zlaté dětské rána s budíkem :-) Toma mě bylo někdy líto a fandil jsem mu!(8.1.2012)

Tom a Jerry prošel mým obdobím mládí a i přesto, že se na něj opět rád podívám a na některé díly klidně stokrát zaznamenal jsem, že právě nejlepší díly pochází ne od dílny Hanna a Barbery, ale od Chucka Jonese, tvůrce Roadrunnera a Kojota. Ty díly at už s Moby Dickem nebo v plechovkárně mě dost tak pobavili tenkrát a i nyní, že není možné, abych si právě je nepamatoval a také hlavně díky jim jsem měl Toma a Jerryho tak moc rád. (10/10)(26.5.2007)

Tohle je moje kreslená seriálová dvojka, myslím v pomyslném top ten :-). Má to neuvěřitelné kouzlo, a sice že lze vidět jeden krátký díl třeba stokrát, a stejně se nikdy neomrzí a řehtat se u něj budete tak jako tak.(13.8.2008)