poster

Tom a Jerry (TV seriál)

 • USA

  Tom and Jerry

 • slovenský

  Tom a Jerry

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1940, 163x6-10 min

 • JohnnyD
  *****

  Číra dokonalosť. Najväčším kladom sú vynikajúce a perfektne vypointované príbehy (doplnené o skvelú animáciu), ktoré diváka vždy odniesli do inej alternatívnej dimenzie.(25.8.2007)

 • monolog
  *****

  Vždycky, od doby, kdy si pamatuju jsem čekal, kdy konečně Tom vyhraje. Aspoň jednou. Třeba jen trošku, ale nikdy se to nestalo. Ale i přesto jsem si užíval každej díl, kterej jsem viděl. A co je důležitější. Je jedno, na jakým kanálu to dávají, protože se tu skoro nemluví a proot ani nepotřebujete znát cizí jazyk, když se na to chcete podívat. Tom a Jerry jsou prostě klasika. Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem neskončí se ve zlém, ale v dobrém a kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom!(16.2.2006)

 • pan Hnědý
  ****

  Tohle jsem miloval, zlaté dětské rána s budíkem :-) Toma mě bylo někdy líto a fandil jsem mu!(8.1.2012)

 • Malarkey
  *****

  Tom a Jerry prošel mým obdobím mládí a i přesto, že se na něj opět rád podívám a na některé díly klidně stokrát zaznamenal jsem, že právě nejlepší díly pochází ne od dílny Hanna a Barbery, ale od Chucka Jonese, tvůrce Roadrunnera a Kojota. Ty díly at už s Moby Dickem nebo v plechovkárně mě dost tak pobavili tenkrát a i nyní, že není možné, abych si právě je nepamatoval a také hlavně díky jim jsem měl Toma a Jerryho tak moc rád. (10/10)(26.5.2007)

 • Davies182
  *****

  Tohle je moje kreslená seriálová dvojka, myslím v pomyslném top ten :-). Má to neuvěřitelné kouzlo, a sice že lze vidět jeden krátký díl třeba stokrát, a stejně se nikdy neomrzí a řehtat se u něj budete tak jako tak.(13.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace