Tom a Jerry (TV seriál)

• slovenský

Tom a Jerry

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1940, 163x6-10 min

Pro mě nejhezčí pohádky mého mládí, ale i dnes se na ně rád podívám a zasměji se naschválům, které si Tom s Jerrym dělají.(25.11.2007)

Vždycky, od doby, kdy si pamatuju jsem čekal, kdy konečně Tom vyhraje. Aspoň jednou. Třeba jen trošku, ale nikdy se to nestalo. Ale i přesto jsem si užíval každej díl, kterej jsem viděl. A co je důležitější. Je jedno, na jakým kanálu to dávají, protože se tu skoro nemluví a proot ani nepotřebujete znát cizí jazyk, když se na to chcete podívat. Tom a Jerry jsou prostě klasika. Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem neskončí se ve zlém, ale v dobrém a kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom!(16.2.2006)

• Jacinda

Až ted mi dochází, kolik je v tomhle seriálu brutálnosti a zrůdnosti. Jako malá jsem se na to sice dívala, ted bych ale nevydržela ani jeden díl.(4.12.2008)

Když si odmyslíte úděsnou písničku, kterou nazpívala Hana Zagorová, dětinsky vyšilující nad tím, že "Tom a Jerry jdou", a zbudou vám v mysli jen ty samotné grotesky - no řekněte, můžete nedat 100%?(18.5.2003)

Toto je rozprávka rozprávok. Úplná klasika.(14.6.2005)