Arkanoid

„Nice color.“ Omar White dá niečo ako rear naked choke Wolfgangovi Cutlerovi, čo chce vstúpiť do Brotherhooda zabitím Saida, no dá mu aj prvú pomoc, Said ho berie za McMannusom a ten mu dáva Solitary. Aj Miguel sa nahnevá pri jeho parole hearing. Beecher na sedení spraví správnu vec a Schilliger sa dostáva do Solitary na neurčitý čas. Chris Keller sa vracia a je sa na čo pozerať (pre dámy). Pre všetkých tu máme ale jeho hlášky. Silnejšie scény, tie s O’Reillym, sú nechané na druhú polovicu epizódy. V nich sa dozvedá o odsúdení Cyrila za vraždu 1. stupňa na popravu. Okamžite mu vyberá smrť injekciou, no musí si vypočuť všetko, ako táto smrť bude prebiehať. Na kňazovo naliehanie hovorí viac o svojej malej sestre. So smrťou svojej sestry konfrontuje aj otca a obviňuje ho z vraždy, že všetko videl. Necháva si čin pre seba, no vyhráža sa mu smrťou, ak sa niekedy odtiaľ dostane. Dokonalé sú aj scény Augusta a Burra a tváre všetkých ostávajú po finálnej scéne nemé.  –„I’ll to everything I can do to help.“ „Show me your tits.“ –„I want the chair. I want the juice.“ ()

darthvader77

No mne to docela jako člověka s RS vyděsilo naštěstí mi furt funguje. Ale jinak tahle epizoda vygradovala výborně. Předně Schillingerovi se konečně všechno pořádně vrátilo ve velkém proudu, takže z tohodle se už jen tak nevyseká a jeho prdel teď bude smrdět na samotce. Robson se samozřejmě zbláznil. Bob a jeho vnouček to bylo hodně smutné, stejně jako když se debil basktebalista vrátil pozdě. Nakonec ani osobní rozhovory s bohem nevedli k ničemu dobrému. No a závěrečná scéna je fantastická něco mi říká, že poslední série bude masark. ()