Kapitána a bezpečnost Enterprise ohrožuje zařízení měnící myšlenky. (SkyShowtime)

Loki_Six

"Life is but a walking shadow, a poor player that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more. It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing." ()

majo25

Q vo vydaní číslo 2 a znova je o zábavu a k záveru aj o napätie postarané. Absolútna moc je lákavá schopnosť. Škoda, že sa plnení najtajnejších snov nezastavili aj u ostatných členov, napríklad aj Piccarda. ()

sirien

Znáte ty díly, kdy si při titulcích řikáte "slabý, ale jako..." a pak se nad tím o chvíli pozdějc zamyslíte a i to co se zdálo ok se naprosto rozpadne? Tak tohle je jeden z nich. Má to nějakej nápad - ten se průběžně nedaří vyjádřit a provedení zakopává o vlastní nohy. Popravdě provedení je špatný ve skoro každém jednom směru. NENÍ to jeden z těch dílů co by byly fakt příšerný - je to jeden z těch "eh? meh..." dílů. Jinak teda legendární Q je zatím spíš hromada zklamání - jak v TOS - to co je profláklé u Star treku nutně nepotkává to, co je dobré :/ ()

SSE

Toto je pro mě slabší epizoda, ale je už jasný původní trend TNG. Hned několik epizod se už stihlo zabývat transdimenzionálními na první pohled všemocnými bytostmi a myšlenkou, že se lidé v takové jedince vyvinou… jak víme, nakonec převládla spíše hrozba jednoho velkého kolektivu :D ()