Voyager zachytí cizí loď. Její systémy jsou experimentální a pořádně zlobí. Naštěstí se na palubu Voyageru dostane pilot lodě Steth. Na opravách Stethovy lodě pomáhá Tom. Jenže Steth se chová divně a Tom začne taky... (Varan)

PKD

Pro mě je tento díl osobně zajímavý díky zde herečce, jinak textařce/zpěvačce, která dala hlas několika nezapomenutelným songům z herní série Silent Hill, Mary Elizabeth McGlynn, která zde není (kdo ví proč) vůbec uvedena. Asi je zde na indexu, haha. Jinak takový ten průměr. ()

noriaki

Nemám rád epizody se záměnou těl, nemám rád epizody se záměnou těl, nemám rád epizody se záměnou těl. Thle epizody jsou stejně tak nápadité, variabilní a podnětné, jako moje výtky k nim. ()

Loki_Six

"Medieval safety constraints... internal combustion system producing lethal levels of carbon monoxide. Hmm... I stand corrected. This may be just what you need to get you back to sickbay." ()

sirien odpad!

"úplně o ničem" je asi nejlepší možný shrnutí. Paris díl kde se omýlá už líp ukázaný, zápletka co nedává smysl, holodeck "zábava" co je totální bullshit. Chvíli sem váhal nad 1*, ale fuck it, tahle nuda je odpad i bez Neelixe. ()