Dokud nás smrt nerozdělí

• USA The In-Laws (více)

Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce). (oficiální text distributora)

Tryskomyš

Dobré seznamování rodičů. David Suchet v poněkud jiné roli než jsme zvyklí. Perfektní závěr. To si zaslouží hvězdičku navíc. ()

bloom

Tahle komedie není opravdu ničím vyjímečná, to říkám rovnou. Jenže já jsem si ji oblíbil a je mi svým způsobem sympatická. O původním filmu Blízcí příbuzní jsem si myslel, že bude ještě lepší, ale není. Možná je dokonce trochu nudnější a ačkoli je dvojice Falk - Arkin skvěle sehraná, tak pánové Brooks a Douglas se jí dokonale vyrovnají. Navíc remake se trochu víc posunul k bláznivé komedii, což mu prospělo, dále se mi líbí, že gangstera hraje David Suchet a celá ta návštěva u zloducha mi přijde lepší. Jediné, co zdržuje, je linie, když nevěsta zjistí, že její vyvolený spal s její nejlepší kamarádkou. Nejlepší je ale začátek v Praze a Policií ČR, hahahaha... ()

Kubick

Ach jo, co k tomu jen napsat. Myslel jsem, že film, kde hraje v hlavní roli Douglas by mohl být zárukou zajímavé podívané. Navíc, když se jedná o komedii, mohlo by to být opravdu zajímavé. Ale místo toho si musím jen povzdechnout – ach jo. Opravdu jsem na filmu nenašel nic, co by se v něm dalo vyzdvihnout, co by mohlo zaujmout,samé ohrané klišé, bez nápadu a dobrého humoru. Podívejte se na něj tehdy, když se budete opravdu, ale opravdu nudit.. K tomu se snad dá použít. ()

jajinka

Docela povedená komedie... Jeden neschopný otec, ale jinak všestranně nadaný, a jeden dobrý otec, bojící se snad všeho... v kombinaci plno zábavných scén... :-) ()

Parlay

Michael Douglas je stále frajer a roli si evidentně užívá, Albert Brooks je zase správně ňoumovitý a třešničku na dortu v hereckém obazení představuje známý představitel Hercuila Poirota David Suchet :-) Velmi příjemná komedie, která si na nic nehraje a přitom překonává 80% hollywoodské komediální produkce. ()

easaque

průměrná, ale docela zábavná komedie. Douglas mi tam moc neseděl a navíc bez Sucheta by to mělo určitě o hvězdičku míň, ale na jedno zkouknutí dobré. Díky konci jsou z toho slabší 3 hvězdičky. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

tufr

Nízkonákladová pecka s velice peckovým obsazením. Douglas TOP, Brooks překvapivě milé, Reynolds pohoda..... Kdo mě nejvíc dostal je samozřejmě samotný Hercule Poirot - David Suchet !!!! jeho bukvoňovej zlosyn ten byl nejvíc :) 70% ()

Chen

Michael Douglas zvládá svou roli s přehledem a film na jeho výkonu stojí a rozhodně nepadá. Ryan Reynodls sice nemá tolik prostoru se projevit, ale snaží se. A samozřejmě nelze zapomenout na Alberta Brookse, který se do své postavy dokonale vžil. ()

Martin741

Od rezisera Andrew Fleminga som videl len Carodejky a Cmuchalky, toto bola zas jedna z tych tuctovych- a dost podpriemernych US komedii. Mam rad obcas US humor -taky Agent v Sukni s Lawrence-om sa mi vidi doteraz, len tu zas US styl humoru je Europe vzdialeny na 100 -ky kilometrov. A na poli komedii s tymi trojpismenkovymi organizaciami /tuna konkretne trojpismenkova CIA/ som videl uz aj lepsie filmy. 40 % ()

Figu

Muž vážných rolí a světoznámých devadesátkových thrillerů dokáže občas i vykouzlit divákům smajl na obličeji. Naprosto obyčejná komedie s naprosto obyčejným příběhem, nicméně má to svoje kouzlo. Pro pohodovej proleženej večír před bednou, solidní volba. 60% ()

Juto

Toto je dobrá komédia, na ktorej som sa dobre zabavil. Michael Douglas a Albert Brooks podávajú vynikajúce výkony. Obaja skúsení herci zdieľajú pozoruhodnú chémiu na obrazovke od začiatku do konca. 6/10 ()

vesper001

Nejakčnější a nejvkusnější variace na téma fotr-je-lotr, jakou jsem zatím viděla. Hyperšílený agent Michael Douglas – „Musíš se zastavit a přivonět k růžím.“ – mě bavil, kdo mě ale zcela okouzlil, byl pašerák-přítula David Suchet – „Ano, jsem ženatý, ale nežijeme spolu. Zabil jsem ji.“. A k tomu s láskou a péčí zvolený soundtrack: úvodní spoileroidní Live and Let Die nebo třeba Raindrops Keep Falling On My Head jako něžný doprovod ke svatební tsunami. ()

Jizni Tlapa

Jak na houpačce...místy zábavné, místy podprůměrně trapné. S dobrým scénářem, dobrou kamerou, poutavou scenérií a s naprosto vynikajícím Poirotem Suchetem v roli teploidního gangstera. Sympaťáka Douglase beru jako jistotku....bojovali,až vybojovali tři výsledné.....víc ani ťuk... ()

wer4

Vidieť Davida Sucheta v inej úlohe ako len strohého Hercula Poirota bolo veľmi zábavné. Pri všetkých hercoch mi to prišlo ako dokonalé odreagovanie sa od ostatných ťažších hereckých úloh. Miestami vtipné .. miestami absurdné .. jednoducho: vypnúť a zabávať sa. ()