The Incredible Hulk (TV seriál)

Dobrodružný / Akční / Sci-Fi / Drama

USA, 1978, 80x48 min

John McPherson

Lou Ferrigno, Bill Bixby, Jack Colvin, Enrique Castillo, John Finn, Gary Graham, Robert Alda, Louise Sorel, Rosalind Chao, Grand L. Bush, Melendy Britt, Ned Romero, Simone Griffeth, Brett Cullen, John Anderson, John McIntire, Ken Waller, Susan Sullivan, Parley Baer, Natalie Masters, Loni Anderson, Stanley Kamel, Brad Harris, Bill Baldwin, Bradford Dillman, Olivia Barash, Sondra Currie, Julie Adams, Mariette Hartley, Art LaFleur, Dorothy Tristan, Lara Parker, Marc Alaimo, Brett Baxter Clark, Mackenzie Phillips, Thalmus Rasulala, Jerry Hardin, Sherman Hemsley, Craig Stevens, James Sikking, Paul Koslo, James Reynolds, Joseph Mascolo, Judith Chapman, Joy Garrett, Rosemary Forsyth, Mary Frann, Philece Sampler, Jerry Douglas, Julius Harris, Pamela Susan Shoop, Peter Jason, Luis Avalos, Al White, William Lucking, Ted Markland, Robert F. Lyons, Donna Anderson, Ray Laska, Jack Kelly, Sherry Jackson, Doug McGrath, Denny Miller, Jeanette Nolan, Charles Tyner, Maidie Norman, Lance LeGault, Lola Albright, John Zenda, Louisa Moritz, Robert Tessier, Dick O'Neill, Jane Merrow, George Dickerson, Barbara Tarbuck, Jack Kirby, Robin Mattson, Karen Carlson, Mills Watson, Howard Witt, Sian Barbara Allen, Dennis Fimple, Peter Mark Richman, William Boyett, John McLiam, Henry Darrow, Michael D. Roberts, John Davis Chandler, Frank DeKova, Stack Pierce, Harry Townes, Charlie Picerni, John Warner Williams, Victoria Carroll, Paulene Myers, Meshach Taylor, Allan Rich, John Dennis, John Cedar, Stefan Gierasch, Skip Homeier, John Crawford, Dick Winslow, Eve McVeagh, Ed Peck, Frank Marth, Richard Loo, William 'Billy' Benedict, Arthur Rosenberg, Anne Schedeen, Robert Hogan, Ben Hammer, John Colton, Anthony Caruso, Christine Belford, Robert Phillips, Donna Wilkes, Eloy Casados, John Alvin, Denise Galik, Bill Henderson, Paul Tuerpe, A Martinez, Nancy Lee Grahn, Charles Lampkin, John Myhers, Lee de Broux, John Medici, Elaine Joyce, Don Keefer, Joe Dorsey, William Bogert, Richard O'Brien, Brenda Benet, Terrence Evans, Albert Popwell, Roger Aaron Brown, Art Kimbro, Vernon Weddle, Jon Lormer, Judson Pratt, Michael Champion, Edward Walsh, Galen Thompson, Kathleen Nolan, Henry Rowland, Lisa Jane Persky, Michelle Stacy, Kene Holiday, Sharon Acker, Robert O'Reilly, Mario Gallo, Michael Swan, Gene LeBell, Don Shanks, Jack Rader, Mark Thomas McGee, David White, Linden Chiles, Dick Durock, Tommy Madden, Jeffrey Kramer, Joseph V. Perry, Leslie Ackerman, Jay Fletcher, Frank Doubleday, Luis Contreras, Stephen Keep Mills, Alex Rebar, Thelma Pelish, Sally Kirkland, Allan Graf, Stacy Keach Sr., James Saito, Michael Laurence, Earl Billings, Edie McClurg, Al Ruscio, James Daughton

Jeff Freilich

Seriál o superhrdinovi z Marvelovskej stajne dopadol ako dopadol, ale od televízie tej doby by sme asi márne čakali supertrikové orgie.(16.1.2011)

Nostalgické vzpomínky na tento seriál na stanici ORF1 vždy o půl sedmé večer - zelený silák v podobě Lou Ferrigna bojuje proti zlu a i sám proti sobě...měl jsem to moc rád(25.3.2005)

V době, kdy se pomalu rozpouštěla tuhá normalizace, bylo zde na divokém západě možné vidět na některé ze západoněmeckých TV stanic fantastický seriál o neuvěřitelném Hulkovi. Znalý leda Okresu na severu jsem na Hulka zíral s pootevřenými ústy jako mongoloid. Sice jsem nikdy nerozuměl tomu, co tam celých 40 minut kecali, ale těch osm zbývajících minut, kdy se ten rozčilený chlápek proměnil v zeleného kulturistu, mě fakt bral za gonády. Vždycky jsem čekal, jestli se ty flanelový košile roztrhají úplně, nebo na něm budou viset jako minule. Bylo to prostě fuck cůl. Takový časy se nikdy nevrátí. Ne kvůli té rudé příšeře, ale kvůli té zelené.(6.1.2013)

.. jako malá jsem to milovala!(5.7.2008)

Jalo malej jsem tento seriál miloval, byť jsem jej nechápal-myslel jsem si, že se ten chlápek proměňuje ve vodníka :-).(27.7.2010)