Přátelé Walkera, texaského rangera, Trent Malloy a Carlos Sandoval zkouší štěstí ve své vlastní detektivní kanceláři. K úspěšnému řešení případů využívají tvrdé školy rangera Cordella Walkera a rady bývalého boxera Butche, v jehož baru se občas sejdou i se svým "učitelem", jeho parťákem Trivettem a půvabnou právničkou Alex. Další novou tváří je sekretářka Kim, která pomáhá v chodu celé detektivní kanceláře. Stále je co řešit, Trent a Carlos se s vervou pouští do vyšetřování... (cheyene)

mzss1

Špatné to nebylo, ale hlavní roli si tohoto seriálu nese jedině Chuck Norris. Když tam není, tak to za moc nestojí. Takže pouhopohý průměr k tomuto dílu. 50% = *** ()

cheyene

Rozhodně zajímavý seriál (série Walkera). Zajímavé případy tu řeší Trent Malloy a Carlos Sandoval, pomáhá jim sekretářka Kim a společně se schází v baru u bývalého boxera Butche, který má výborné hlášky : ) Sestava Walker, Trivett, Alex a C.D. šla do pozadí... škoda, že již není vůbec reprízován, po letech bych si jej z nostalgie a ze sympatií k hlavním hrdinům rád zopakoval. Na Thunderových synech, ale obecně celém Walkerovi, si kromě jeho ústřední, výchovné ideje (jak jsem popsal v komentáři k seriálu) cením vylíčení možná až zidealizovaných přátelských vztahů mezi hlavními hrdiny. Seriál pak působí oddechovým dojmem, což mnohdy není málo. ()

Dragoni odpad!

Kdyby to vydali jako černou parodii tak možná 1* , ale jinak naprosto zbytečné a už to člověka svou nicotou ani nenasere !!! 2 % . " Když jde Bubák spát, každý večer se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris. " ()

korbitch22

Jako dítě sem Walkera sledoval, kdo taky ne. Měl sem rád dvojici Trent Malloy/Carlos Sandoval a jejich zapojení v seriálu bylo příjemným osvěžením. Spin-off s touhle dvojicí jsem měl dost v oblibě, bohužel nadšení malého kluka v České Republice nezachránilo seriál od krachu. Škoda, v mnoha ohledech lepší, než originál. ()

• Spin-off seriálu Walker, texaský ranger (od r. 1993). Hlavné úlohy si zahrali Jimmy Wlcek (Trent Malloy) a Marco Sanchez (Carlos Sandoval). Po šiestich častiach bol nakoniec stiahnutý z televíznych obrazoviek kvôli veľmi nízkej sledovanosti. (m.a.t.o.)