Uplynulo téměř 10 let. Danielle a Ed navštíví oslavu, kde dojde k děsivému zvratu. (Apple TV+)

Cheeter

A k čemu měla sloužit tato vsuvka? Hotel na oběžné dráze, dobré. Ale proč s tím takové cavyky. A kde je sakra Mars? Nebo nás tvůrci jednoduše připravují na odchod herců? ()

Kaka

Vesmírný popík, který je na kilometry vzdálený průkopnické a vědecky relativně vypiplané první sérii, která se drží celkem při zemi a v rámci uvěřitelného konceptu alternativní minulosti. Oproti tomu působí první díl trojky jako scifi z roku 2050. ()

LuiCJ

Kvalitka. Divákov tep je prakticky permanentne na vysokých číslach a zároveň dostáva dávku poriadneho adrenalínu. A ešte si aj uvedomuje, že je to len začiatok. Začiatok úplne novej kapitoly vesmírneho dobývania. ()

jjjerry

Jako co to bylo? To němělo ze scénářem a "paraelní realitou" prvvní řady vůbec nis společného. Trapná vztahovka s trapnou zápletkou. Snad to byl jen úlet prvního dílu. ()

Pilgrim6

Na poměry FAM hodně akční epizoda hned ze začátku. Načrtává se tu hodně linek do dalších epizod (Margo a Sověti, Ellen a její prezidentská kampaň, soukromé space společnosti... atd.) Někde mezi 4-5 hvezdickama, protože mě nenapadá, co bych vyčetl, ale zároveň určitě byly ve FAM ještě lepší epizody. ()

pichta

Za tých 10 rokov sa udiali riadne zmeny. Krásne upraveny súhrn správ čo sa udialo. Najviac ma prekvapil ten vesmírny hotel. Potom Mexičanka a Ed. Margo sa ostrihala na kratšie. Ale to ako vynáša Rusom…ďalšie diely budú určite dosť zaujímavé. ()

Stanislaff

Objevil jsem velmi pozdě, ale přece seriál, který mě zaujal. První a druhou sérii jsem nechal zřejmě k mé škodě kanárovi a vrhl se po hlavě do třetí. Nelituji a chválím. Konečně zase něco velmi dobrého ke koukání. Líbilo, líbilo a líbilo. 🤓🤓🤓 ()

herdek550

První díl obsahuje mnoho logických nesmyslů. Navíc všechny důležité body zápletky porušují fyzikální zákony. Přijde mi to spíše jako pilotní díl k nějakému vesmírnému akčnáku, než jako 3. série kvalitního vesmírného drama. Edit: Po shlédnutí druhého dílu chápu, proč je tato epizoda nezbytná pro budoucí děj, přesto šla dle mého zpracovat lépe. ()