Myslím si, že film byl nadsázkou už v době vzniku. Otázkou spíš je, kdo z nás má osobní zkušenost, jak vypadaly děti z děcáku v roce 1968? Rozhodně byly slušnější než ty dnešní. Bohužel ani dnes nejsou výjimkou děti v sociálních zařízeních, co mají jednu maminku a každý jiného tatínka. Jenom v nich bohužel zůstavají. Asi proto, že Tony byl jenom jeden a dneska se sociální pracovnice nedají opít silovicí. Bohužel. . . . insurgentes: Drahoušku, na těch stoličkách byl nejspíš nápis REŽISÉR. Ale nic si z toho nedělej, češtině se dá naučit i v pokročilém věku. Příště se třeba můžeme zaměřit na stylistiku a skladbu rozvitých vět. Pokud miluješ kozy, mohu Ti zajistit bezplatnou brigádu na kozí farmě. Když se ti zdaří přesun kozy do chlívku bez cloumaní za rohy, dostaneš za obměnu kozí jogurt.(20.4.2014)

Josef Filip coby předchůdce Tomáše Holého naprosto perfektně zvládl svoji roli. Dokonce i Tichánková byla o stupeň méně trapnější než byl její smutný standard.(14.9.2014)

Po Kátě a krokodýlovi další Plívová-Šimková, která mě nadchla - poetismus z Kachyni bez jeho urputnosti. Neskutečné vedení dětí.(3.6.2016)

• zette

Postava a herecky vykon Ludovita Kronera je to jedine, co me na filmu zaujalo.(5.7.2013)

"Z jednéj strany ženská ruka je ženská ruka.. Ale z téj druhéj strany ženská huba.. Nech bejt, kamaráde !!" ;)(22.12.2014)