Thajský mistr Tong Pom se nesmíří s porážkou a brutálně zavraždí mladého šampióna Kurta Sloana. Příběh pokračuje po několika letech. V tělocvičně, kterou vede, učí Kurtův mladší bratr David mladé bojovníky zápasit. Nejlepším žákem je Brian, ctižádostivý, nevyzrálý talent, přímo posedle toužící se prosadit. Dá se zlákat dohazovačem sportovců Maciahou, pracujícím pro thajskou organizaci. Vlastní ji Sangha, otec zabijáka Tong Poa. Mezitím vyhledá Davida starý mistr Xian. Jako učitel odevzdá mladíkovi finesy bojové dokonalosti. Nicméně zákeřný Tong Po zlikviduje i nadějného Briana. Ačkoliv Xian a jeho žák neuznávají filozofii pomsty, vyzývá dospělý adept bojového umění thajského vládce k boji na život a na smrt... (Intersonic)

Sfinkter

Na tyto snímky už bude samozřejmě zírat jen mně podobná generace, která mládí trávila v 90. letech a nebude si na těchto "klasikách" hledat zbytečné chyby. Nicméně: s jedničkou nesrovnatelné, potěšila přítomnost Xiana a Tong Poa, fighty velmi slabé a finále bohužel absolutně nejslabší. Sasha do této role zbytečný, scénář nulový. Navíc v českém dabingu hlavního záporáka jmenují jako Tong Pao, takže máte neustále reminiscenci s Kung Paem z čínského bistra. ()

rockwoman

Sasha Mitchell převzal štafetu po JCVD a hned je tady chudák lynčovanej. No já nebudu srovnávat jablka s hruškama a Sashovi ráda nasypu pár svých hvězdiček. ()

nevermore

Hodně špatný film. V tomto žánru je důležitá výraznost první postavy a zápasy, příběh nehraje roli. Oproti Van Dammovi je Koďák zkrátka mdlejší a to o dost. Zápasy nejsou moc zajímavé, včetně toho finálního. ()

JohnSmith

Příběh by nebyl zas tak špatný, i když je uměle a dost křečovitě natažený z prvního dílu. Částečně vykradený Rocky IV, ale co bylo nejhorší, byly souboje. Když jsem viděl první, tak jsem si řekl, budiž, ještě nebyl David v rukou strýčka Xiana, ale i zbylé souboje byly fakt špatné. ()

johnnype

Tento film som mal rád už ako malý,a pozriem si ho s chuťou aj dnes.Navyše Sasha Mitchell je tu veľký frajer a počas filmu zaznejú ozaj dobré songy. ()

ABCD Marta

Neherecky zahraný film se stupidním scénářem a příšernou choreografií soubojů, který by se mohl ucházet o titul nejhoršího bojového filmu všech dob! ()

The Viper

Tyhle typy filmů jsou všechny na jedno brdo. Stejná kostra příběhu. DOBRO vs. ZLO. Ale musíte se vžít do hlavního hrdiny. A tyhle filmy mají svoje kouzlo. ()

bruceman7

David Sloane už rozhodně slávu svých bratrů nerozšíří. Je to spíš takový Mirek Dušín, který ve svých odhadem pětadvaceti letech rozdává moudra hodná spíše tak bojem ošlehaného kmeta Thaice, který si ho vzal na paškál, stejně jako Kurta Sloaneho v jedničce. Ani drsný Tong Po už není to co bejval, navíc když z něj udělali vraždícího magora, což beru jako velice nesmyslnou věc. Myslím, že režisér si mohl vymyslet děj (a co mu předcházelo, viz odkazy na K1) poněkud přijatelněji. Celý film je smutnou degradací oproti slušnému prvnímu dílu. 35% ()

KoRner

Slabučké ako čaj. Sashovi to ale prekvapivo kope dobre a hraje v tom Shang Tsung, Matthias Hues a Michel Qissi, takže odpad tomu dať nemôžem, hoci ten dej a celkovo prostredie nesiaha jednotke ani po členky. ()

Shakeus

Super béčková blbina se sympatickým Sashou Mitchellem, které bych dal klidně i dvě hvězdičky, jenže když přišel závěrečný souboj, jen jsem zíral. Čekal jsem klasickou mlátičku, ale celý souboj je jen řada detailů na kop, střih box, střih kop … hrůza, mohl jsem to nahrát i já. ()

Hanys_

Kouďák síce není Van Damme, ale souboje s Tong Poem zvládá taky docela dobře. Rozhodně to pořád ještě patří k tomu koukatelnějšímu ze série "Kickboxer". Jako malému mi vždycky imponoval finálový souboj v té opuštěné hale...3/10 ()

kornitko odpad!

Jako první musím zmímit hudbu, která nestála vůbec za nic a připadalo mi, že tam někdo pouštěl zrovna co ho napadlo. Albert Pyun by si měl dát pár facek za to, že má tu drzost se považovat za režiséra, protože celý film působí jak by byl natočený 15. letým klukem, který týden předtím viděl všechny staré bojovky. Scénař tam žádný není, jen někdo zkopíroval straré známe hlášky z Krvavé sportu, Kickboxera a Rockyho a všechno to promíchal dohromady. Sasha Mitchell je jako Kouďák dobrý, ale hrát si na akčního hrdinu mu nejde, i když je to v podstatě dobrák, který sní i spálené dušené, aby potěšil mámu a ještě slušně poděkuje. Nedívejte se na to, jen vás to rozčílí. ()

TERRORDROME

Druhý Kickboxer sa musí zaobísť bez Jean-Clauda ktorého nahradil Sasha "Kouďák" Mitchell ako tretí brat Sloan a réžiu zas prebral Albert "Roztrúsená Skleróza" Pyun. Výsledok tejto spolupráce je totálne stupídne videobéčko počiatku 90-tych so všetkým čo k tomu patrilo, vrátane záporákov Matthiasa Huesa a Cary-Hiroyuki Tagawu. Tí ma však sklamali lebo Hues tu je kretén čo hneď dostane na prdel a Tagawa zas len tára niečo o pomste z druhej ruky. No a tak vypália Koudymu telocvičnu a on potom chvíľu smutne chodí okolo za doprovodu gýčovito hnusného cajdáku až kým mu blbú náladu nezatrhne majster Xien. Ten ma celkom bavil, lebo oplýva nezvyklou dávkou sabareflexie keď vypráva rôzne nezmyselné pomätené bájky o nosorožcoch, dážďovkách a žirafe v roláku. Najlepšie bolo ako mu hrdina povedal - "viete že ste čím ďalej senilnejší?", majster ho potom zhodil na lane z baráku a ženská v okne pred ktorým sa zastavil hlesla - Ježiši, ťahaj do hajzlu debil"! Srandu proste oceňujem. Okrem majstra sa v dvojke opäť vracia aj thajský drvič Tong Po, lebo jeho predstaviteľ Michel Quissi na rozdiel od kolegu Van Damma žiadnu kariéru akčnej hviezdy nerozbehol, takže mohol byť rád za repete jeho jedinej pamätihodnej úlohy. Scenár však robí debila aj z neho, je jedno ako šialene sa tvári a púli oči. Finálny súboj sa moc nepodaril, hrdina najprv brutálne schytáva až je komplet krvavý, potom mu však majster povie že kohút ešte nezakikiríkal ( bez srandy) a on s uvedomím že tma je niekedy jasnejšia než svetlo zmasakruje copáča aj poslepiačky. Až mi bolo Tonga ľúto že furt skončí ako chuj ani nevie prečo. Celkovo sa to dá pozerať, ale viac ako dve nedostane. ()

mira007

Kouďák není Van Damme, ale v době karatemánie se počítali u tyhle tupý béčka. Mitchel tady mlátí o sto šest, ale přesvědčivější byl asi víc když mlátil svoji ženu. ()