Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

Martin741

Solidny horor po dlhsom case, navsteva hororoveho domu bola na urovni, ... a tam riadia zabijaci v maskach, miestami patricne desivi ...... strasidelny dom ma ukrytych plno nastrah, coz kvitujem ..... 76 % ()

bourec

Slušná podívaná,která je krvavá,odsejpá,a přiznám se,že masky těch dementů v tom domě byly hnusný jak prase.I přes to,že mě film zaujmul,něco mě tam fakt vadilo.Snad pojetí těch střetů,bylo to takový podivný,jenom ted´ čerstvě nejsem schopnej to přesně popsat.Ale v současnym Psychorově světě a vidění kvalit současnýho hororu se to musí všem normálním docela líbit.proto dám 60%.S vývojem postav jdi do prdele. ()

dubinak

Tenhle "cirkusový" horor jsem viděla měsíc před Halloweenem, ale na zmíněný svátek by se parádně hodil. Ze začátku si sice říkáte, že asi víte, kam tohle bude mířit a ono vlastně i jo, ale na druhou stranu má tahle jednohubka schopnost překvapit a vcucnout diváka do slušné atmosféry. Postavy jsou docela OK a chovají se vesměs rozumně a na chuť si z určité části přijdou i vyhledávači gore. Stoprocentně lepší než kdejaký Hell Fest nebo Blood Fest nebo co se to teď všechno urodilo. ()

PavelVanekArt

Překvapivě slušnější kus z řad Halloweenských vyvražďovaček. Premisa byla fajn, gore hodně dobrý, násilí, masky, to všechno bylo cool. Ale co mě vyložene do očí sralo byla debilita postav. Jasně, k horroru nějaká ta debilita prasat na porážku patří, ale tady to bylo přímo do očí bijící. Konec byl taky ze slabšího soudku, na to jak všichni byli blbí, tak se celkem nepochopitelně pochlapili a udělali větší jatka jak samotní magoři. Ale ve výsledku fajn horror, kterej se mohl stát Halloweenskou klasikou (rozhodně víc než přeceňovanej Trick’r’Treat). 4* a.k.a 70% ()

Juto

,,Haunt“ je násilný a preceňovaný slasherovi film, ktorý môže pobaviť fanúšikov tohto žánru. Nelogický scenár a postavy sú však slabo prepracované a neoriginálne. Pre motívy brutality šialených ľudí zo strašidelného domu neexistuje vysvetlenie. Absurdný je aj unáhlený záver. 5/10 ()

majo0007

Partička teenagerov sa na Halloween vyberie do strašidelnej atrakcie, aby na vlastnej koži zistili, že mordy sú tu skutočné. Námet podobný ako v Talon Falls z 2017 (alebo komediálne ladeným The Funhouse Massacre z 2015), ale v o triedu kvalitnejšom scary prevedení (hoci flashbacky hlavnej hrdinky boli úplne zbytočné). Keďže produkoval Eli Roth, dočkáme sa aj nejakého toho gore. Cez end credits potešila coververzia Dragula Roba Zombieho. ()

Deyw

celkem v klidku, dobra sestava magoru, celkem fajn lidi na porazku..jo byla to prdel na nudnej vecer idealni, ale klasicka picovina kde borec zabiji kamose a oni kdyz ho maj na lopate tak utecou aby se 30x zvedl.. :D ()

BROKEN_

Spadla mi držka z tohohle filmu. Přesně takhle měl vypadat Hell Fest před rokem, WOW. Jasně nejde o nic nového, nic inovativního, jenže je to kurevsky povedené. Žádná postava mi nelezla na nervy, všechny byly fajn, a dokonce jsem si i nějaké oblíbil, a ve finále jsem se přistihl že s nimi prožívám každou situaci. Duo Beck a Woods na mě udělali největší dojem filmem Tiché místo, pro který napsali scénář, a tady si střihli i režii, a nemám co vytknout. Jooo některé situace sou předvidatelný, a trochu klišé, jenže, jak by jste udělali film nepředvídatelný? To v tomhle žánru nejde. Gore se ve filmu objeví a hned po zhlédnutí filmu jsem chápal proč. Producentem byl ELI ROTH. Tomu se není čemu divit. Hudebně je to fajn, velmi vhodná do daných scén. Pro mě se jedná o jeden z nejlepších hororů roku, je to zkrátka neskutečně povedená žánrovka. A k tomu konci? No, trochu se to tam nehodilo, ale já jsem za to rád, bylo to cool. PALEC NAHORU : ) ()

Sfinkter

Netradiční slasher v uzavřené budově s vícero vrahy nabízí pomalé tempo, ale kvalitní režii, gore efekty a masky zabijáků. O něco slabší než Hell Fest. ()

oveckaoa

6 teenagerů jde na exkurzi do domu hrůzy kde se, ale vraždí lidi. Problém filmu je v tom, že minimálně 30 minut sledujeme jak procházejí atrakcemi a občas na ně něco vybafne 10 minut tam jen stojí na místě a nic nedělají a zhruba se to rozjede až cca 30 minut před koncem. Ze 4 vražd 3 ani neuvidíme nebo jsou jen náznaky tak si musíme vystačit z vražděním záporáků. Konec je ptákovina jelikož pochybuji, že by to stihla vše tak rychle nachystat a připravit. Dávám 60 procent přičemž film si zaslouží 40, ale 20 přihodím za těch posledních 30 minut a celou scénu v únikové místnosti. ()

Tereszka33

Konečně!!! Jsem se dočkala haunted house vyvražďovačky bez toho, aniž bych přála účastníkům zájezdu od začátku pomalou a bolestivou smrt. Konečně(pardon, musím to slovo znovu použít), tady máme alespoň trochu logického uvažování, místo “plíííís help míííi” oblíbené věty, za řevu vzlykající sexy brunety či blondýny. To se musí náležitě ocenit. ()

Cushing

Pěknej nápad, fotografie, režie. Ale pak logika nula, dramaturgie nula, scénář se někde zapomněl za rohem. Škoda, klasika z toho fakt nebude, přestože z klasiky čerpá. ()

Brain-D

Hloupé, ale plné gore kvality a odkazů na vrcholná díla hororů. Něco jako "Chata v horách", která vzpomínala na určité hororové postavy, tak zde jsou temné postavy zobrazené méně násilnou formou. ()

jefff

Oproti tématicky podobnému Hellfestu, který šel i do našich kin je Haunt podstatně děsivější a celkově lepší. Začátek působí hodně omšele, ale od poloviny je to slušná jízda se skvělými záporáky. Kladní hrdinové nic moc, ale to u hororů není až tak potřeba. ()

herr_carter

Taková úniková hra v bleděmodrém, řekl bych. Stejně tupí a nesympatičtí neherci, ale napínavá atmosféra a zajímavě překvapivé momenty. Joooo, holt na halloween se patří vysrat a zůstat doma u bedny.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

sedm.1

Vzhledem k žánrové bídě, která nás příznivce daného žánru již pěkný pár let nepříjemně škádlí, a to ať už svou nekvalitou, hloupostí, či v neposlední řadě przněním slušných hororových námětů ubíjejícím ratingem, tak i já nakonec musím Haunt hodnotit jako průměrnou podívanou, nicméně opakuji, při větší konkurenci bych jí musel vážně dost zkritizovat a hodnotit úplně jinak, jelikož v naprosto žádném ohledu nenabízí nic, díky čemu bych si mohl tento film skutečně užít a označit ho za konečně pořádný horor. Například třeba konkrétně hned zápletka není zrovna žádná nápaditá šleha. Strašidelný dům, jenž navštíví pár tupohlavých postav, které jsou postupně vybíjeny partou magorů. Nicméně ok, tohle bych ovšem dokázal ještě tolerovat, přeci jen totiž v rámci hororů pro mě není originálnost zápletek až tak zásadní, problém ovšem nastane tehdy, když ta nic moc zápletka není ale oživena ani žádným jiným prvkem. V tomto případě tedy jednak mordů není příliš a většinou jsou navíc i dost nešikovně sestřihané, takže na nějakou brutalitu a pořádné gore efekty může potenciální divák rovnou zapomenout. Atmosféra pak sice chvílemi působí syrovějším dojmem, daleko častěji je z ní ale spíš cítit lacinost, napětí, respektive lekačky nefungují též úplně přesvědčivě, jednotlivé postavy a jejich herečtí představitelé musím pak označit za vyloženě nevýrazné, no a co se týče závěrečného vyústění, tak to mi zas připadalo takové nemasné, neslané. Přes všechnu tu kritiku na druhou stranu musím ale zas minimálně uznat to, že to má alespoň celé vážně svižný spád, díky čemuž to uteče skutečně jako voda, takže abych tu tvrdil, že jsem se byť jen na chvíli nudil, tak to také nemohu. Tudíž opakuji, v rámci skomírajícího žánru se jedná o příspěvek, který sice nikterak nenadchne, nicméně po většinu svého času funguje natolik, aby se dal v pohodě tolerovat. ()

Kienast

Slasher co tě od začátku do konce nenechá vydechnout! Parádní tempo a skvělé masky. Povedená záležitost. 7/10 ()

iXtr3m3

Krásny argument pre potvrdenie myšlienky, prečo nechodiť do strašidelných domov. Prekvapivo na dobrej technickej úrovni a myšlienka masky aj po odložení masky prekvapila. ()

borec999

Asi takto nejako mal vyzerať Hell Fest od Blumhousu, ktorý bol rok pred týmto v kinách. Hra v horror house ktorá sa zvrhla, atmosféra, solídni záporáci s creepy maskami, v rámci normy logické správanie postáv, slušné gore a vo výsledku z toho máme poctivý krvavý slasher. Jednoduchá, funkčná žánrovka a pre mňa jeden z naj hororov roku 2019. ()