American Hero

• Velká Británie American Hero

Melvin (Stephen Dorff) žije bláznivým životem v New Orleans. Je potížista milující alkohol, drogy a ženy. Má to však jeden háček, vlastní super schopnosti. Brzy mu však dojde, že pokud nechce přijít o opatrovnictví svého syna, musí se změnit. Proto začne bojovat proti zločinu. (Aaron.)

kaylin

Velké zklamání ne, ale malé určitě. Tady se nabízel prostor pro celkem ujetou akční komedii, ale oni se rozhodli, že to bude film s poselstvím, který vypráví o jenom superhrdinovi, který si neuměl poradit se svými schopnostmi. Will Smith byl v tomhle lepší, a to i přesto, že trikově snímek úplně nepropadá. Ne, tohle prostě moc nebavilo. ()

666Carnage

Hodně to připomíná Hancocka jen s tou výjimkou, že tohle je smrtelník s jednou schopností ale taky feťák a alkoholik. Stephena Dorffa jsem dlouho neviděl a musím říct, že jet u sympaťák. Film s jednoduchou zápletkou a taky jen s 85 minutami. Film uteče jako voda a já se pohodě bavil. Efekty jsou občas nic moc ale tenhle snímek asi neměl moc vysoké rozpočty. V dnešním světe superhrdinských filmů se asi ztratí ale já nevidím důvod proč by jste ho neměli vidět. 60% ()

Segrestor

Snad jedině díky pěkným trikům z After Effectu jsem vyloudil jednu benevolentní hvězdičku, jinak bych se i zdráhal snímek doporučit. Jdete na akční pecku se syfy námětem a dostanete žebrácký vývar z Henkoka, okořeněný takovou dávkou zbytečných žvástů, div že nezatoužíte taky po nějaké té superschopnosti, abyste si telekineticky vyrvali oči z hlavy ven a ostentativně s nimi mrskli na plátno vašeho provinčního kina a American Zero už tak neměli šanci nikdy vidět. Užvaněný děs s totálně otravnými antihrdiny! ()

Corpsegrinder

Pokud čekáte akční nebo sci-fi film tak se moc nedočkáte jelikož akce tu je asi minutku ke konci a superschopnosti jsou odsunutý až na třetí kolej. Tohle je obyčejný drama o neobyčejným člověku, točený záměrně polodokumentární formou kvůli osobnějšímu zobrazení hlavního hrdiny. Ani ta komediální stránka se zde moc neukazuje a kromě hláškujícího negra na vozejku tu toho už moc neni. I tak jsem se ale nenudil a ačkoliv ten film neni nijak originální, tak na jedno zkouknutí je naprosto neškodnej a nevidim jedinej důvod proč ho urážet. Za zmíňku stojí hodně slušnej soundtrack a Stephen Dorff v roli kterou si viditelně užil. ()

Sharlis

Ťažko povedať, že by bol film úplným sklamaním, pretože očividne to bolo natočené s nízkym rozpočtom. Ak to vezmem v úvahu, tak je to zvládnuté dobre. Cítil som tam tu dusnú atmosféru mesta a pomerov. Bohužiaľ vo filme chýba akcia. Respektíve žiadna tam nie je (okrem jedného prevrátenia auta z traileru...) a to budí jednoznačný pocit sklamania, pretože stopáž je tak vyplnená inými prvkami (napr. problémami v rodine) a to film kazí a vyslovene mi to rýchle miešanie žánrov vadilo. Niektoré veci tam proste nemali byť a mali byť nahradené akciou. Potom by to bol úplne iný film. ()

• V 77. minúte, keď Lucille (Eddie Griffin) presadá do bieleho invalidného vozíka, je vidieť, že jej biele podrážky sú celé špinavé. To by ale nemali byť, keďže nevie chodiť. (Budisovie)