Namakaný fešák Čchol-su (Seung-won Cha) je bohužel mentálně postižený. Žije se svým mladším bratrem Young-suem (Hae-joon Park) a pomáhá mu v rodinné restauraci. Jednoho dne ho ze zastávky unese postarší žena (Hye-ok Kim) a odveze do nemocnice, kde mu provedou sérii testů. Z neznámé ženy se vyklube jeho bývalá tchyně. Ta mu představí jeho malou dcerku Set-bjol (Chae-young Eom), která trpí leukémií a potřebuje transplantaci kostní dřeně. (LangiJ)

Petfruf

Typ filmu, u kterého se člověk příjemně baví. Mám ráda tento typ humoru, trošku ztřeštěný, ale laskavý a milý. Na nic víc si film nehraje, dobře se na něj kouká, svižně plyne a zase tak citově nevydírá. ()

LangiJ

Pohodový rodinný filmík. Závěrečná část je sice ve vážnějším duchu, ale jinak celým filmem prostupuje miloučký humor. Skoro pořád jsem se usmívala a několikrát se i zasmála. Kudrnatý Cha Seung-won a jeho lehce retardovaný ksichtíky byly dokonalý. I mladičká Um Chae-young je ve svý roli skvělá. Sice jsem tušila, jak to dopadne, ale pár věcí překvapilo a líbilo se mi, jak na konci osudy hrdinů pěkně zapadnou do sebe. Čekala jsem sice úplně něco jinýho, ale sedlo mi to a bavila jsem se. Přeloženo. ()

Aljak

Jeden z tých filmov, ktoré spočiatku až tak nezaujmú, ale postupom času začne dávať všetko naokolo zmysel. Chul-soo v úvode filmu pôsobil ako totálny čudák, ku ktorému si divák asi len ťažko bude hľadať cestu. Ale vďaka viacerým retrospektívnym scénam sa napokon dozvieme, odkiaľ sa tá jeho "podivnosť" vzala. A to je len ďalší dôkaz, že každý človek má za sebou nejaký príbeh, a nie je fér niekoho súdiť bez toho, aby sme jeho príbeh poznali. Takže napokon sa aj z najväčšieho podivína môže vykľuť obdivuhodný hrdina, ktorý riskoval všetko. Trochu mi na tomto filme prekážali tie gangsterské "vsuvky", ktoré som akosi nepochopil... Ale z celkového pohľadu bolo to posolstvo skutočne pekné a dojemné. ()

Konev

Manžel záchranář. Při požáru v metru se mu podaří zachránit svoji těhotnou manželku, ale ta zemře. On se z toho zblázní a stane se retardovaným. Po asi 11 letech se sejde se svojí dcerou, která má leukémii a potřebuje dárce. Spolu s otcem prožijí dobrodružství, které je spojí o kterém se dozví i veřejnost. Díky tomu se najde i vhodný dárce..... a pohádky je konec. Mírně ztřeštěná komedie, kterou podruhé už vidět nemusím. ()