Rytíř ze 14. století se zázračně dostane do současnosti do amerického Ohia, kde se zamiluje do učitelky biologie na střední škole, která už nemá o lásce žádné iluze. (Netflix)

george82

Taková ta béčková romantika. Jen ten strašně milej a fajnovej rytíř mě začal trochu štvát. Ségry ale pěkný. :) ()

Arkagas1989

Film k balení dárků číslo 1. Romantický film, který vypráví příběh rytíře, jenž se díky stařeně, kterou potkal v lese ocitl v době ocelových koní a kouzelných krabiček, aby našel to, co jeho srdci chybí nejvíc. Je to další typicky Netflixovský vánoční film plný vánočního aranžmá, ale exteriéry Irska jsou tady prostě krásný. Koukatelné, romantické, vánoční. Víc od vánočního filmu stejně nechceme, že jo.. ()

Luswani

Tvůrci si se záplavou nelogičností hlavu nelámali. Je to prostě taková blbina na odreagování, u které nemusíte vůbec přemýšlet. 55% ()

JenYu

Klišé a cukrkandl v gigantickém balení, ale mě to bavilo! Námět trochu hapruje, ale fungující chemie mezi hlavními hrdiny vše vynahradí. P.S. Vanessa je krásná. ()

PamPero 1

Slabé, hodně slabé. Neobstojí to pořádně ani jako vánoční film a ani jako romantická komedie. Hodně nenáročný divák možná bude spokojen. 40% ()

rigby

Na nedělní předvánoční odpoledne či podvečer je to dobrá zábava. Divák může s klidem vypnout a nechat se unášet. I takovéto filmy jsou občas potřeba. Ale nic hlubšího v tom rozhodně nehledejte. A pro větší romantiku si pusťte raději něco jiného. ()

Rian_witcher

Dialogově pokus o romantiku pro 12 leté holčičky, originality či vtipu absolutní nedostatek A logika tomu chybí od počátečních titulků až po konec ()

Catella

Někdo rád prince na bílém koni, někdo rytíře na velkém černém. . Koni, samozřejmě, ne žádný sprosťárny... Je to přece pohádka! :-) celkem slušně koukatelná moderní vánoční komedie, se sympatiko hercema a na kebuli nenáročnym dějem ()

Kohutik

Anglický rytier zo 14. storočia natrafí v lese na podivnú babičku, ktorá ho bez nejakého vysvetlenia pošle do súčasného amerického Ohia? A tam stretne mladú, slobodnú učiteľku, ktorá svojej žiačke radí ohľadom toho, aby sa vykašľala na chlapca, lebo pravá láska neexistuje a on jej len zlomí srdce? Že to znie ako totálne klišé a ešte aj sci-fi úlet? Sem s tým. A presne také to aj je. Totálne klišé líznuté cestovaním v čase. Ale veľmi milé klišé. A pohľadné. Ale nielen hlavnou hrdinkou je film pohľadný, celková vizuálna stránka filmu je veľmi farebná a prudko podmanivá. Už teraz to vidím tak, že tento film nebol len na jedno pozretie. Ale pozor! Pozerať len pred Vianocami. ()

erpe

Hodně amerických vánoc, hodně cukrdlátek, kopec ťuťuňuňu, středověk jak z fungl novýho a naleštěnýho lega, žádný drama, žádný komplikace...jde se přímo k věci, chemie nefunguje. Potenciálně problematické situace se "vyřeší" úsměvem. Herci jinak fajn. Příběh proteče jak voda brčkem, úzkým pramínkem bez jakýchkoliv odbočení nebo narušení. Jako kulisa ke zdobení stromku, pečení cukroví nebo operaci mozku je to ale v pohodě. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Tomas_PO

Vianočná slaďárňa na Vianočné rána, veľmi americká a veľmi biela. Do pozadia, ku vareniu, či prokrastinácii. ()

mia.com

Za me bezva jednoducha oddechovka s pohodovou vanocni atmosferou. Je tam krasna vanocni vyzdoba, krasna Vanessa, hodne krasny rytir a jeho naprosto nadherny kun. Navic mam rada cestovani casem, takze za me super. ()

Vilda_H

Nemám rád středověkou tématiku, nemám moc rád romantické filmy, ale přesto je tenhle film skvělý. Není náročný, na někoho možná až moc sladký, ale film srší opravdovou Vánoční pohodovou atmosférou, upozorňuje na dobré rytířské mravy a je zvláštní, jak přenesený rytíř do dnešní doby tak kontrastně ukazuje, jak nám dobré mravy a obyčejná milost schází. Víc takových filmů, just peace of kidness. 87 %. ()

artlover

Nelogická vyumelkovaná hlúposť, počas ktorej som zadriemala na gauči a to bolo presne to, čo si tento cringe zaslúžil. 1 hviezda za koňa a oblečenie (no a čo, som ženská). ()

Skimmy

I přes předvídatelný příběh, který nepřinesl žádné nečekané zvraty, mě zaujala atmosféra, která filmu za mě zařídila trojhvězdu. ()