Nacházíme se v Kalifornii na vrcholu zlaté horečky v roce 1850 a Angel (Abigail Cowen), která byla v dětství prodána jako prostitutka a která se po těžkém životě plném nenávisti a sebezničení setkává s Michaelem Hoseou (Tom Lewis), zjistí, že láska dokáže vyléčit všechno. (TommyZR)

shade000

Myslel som, že to bude už toľkokrát odohratá klasika, no nie. Tento film sa pomerne dosť líši od zabehnutých koľají. Dráma je to až do samého konca filmu. Áno, možno je to jemne nereálne, no zázraky sa proste občas dejú. Zaujímavý príbeh je zasadený do krásneho prostredia Kalifornie, príjemná kamera, herecké obsadenie a veľmi milo ma prekvapila aj pekná hudba ako soundtrack. Klobúk dole... ()

natalie15

Nádherný film a spracovanie knižnej predlohy, obaja hlavní herci perfektne vybraní do svojich rolí. Príbeh je naozaj silný a ku koncu sa tlačia slzy do očí. Kamera, hudba, výprava, všetko krásne, ale najviac sa ma aj tak dotkol príbeh, ktorý nebol len o láske muža a ženy, ale aj o vzťahu človeka s Bohom, o novej nádeji a odpustení. Už dávno ma nijaký film takto nedojal. **** a 80%. ()

Arsenal83

Keď si vezmem, že ide o typický romantický žáner s morálnym posolstvom a líznutím o kresťanstvo, tak je to v tomto žánri špička. Má to v sebe nie iba nejakú presladenú lásku, ale veľa drámy a hlavne obety presvedčiť toho druhého, že stojí za viac a má šancu žiť dôstojný život. Pre mňa krásne a inšpirujúce spracovanie. Samozrejme som si vedomý, že väčšina nebude súhlasiť. ()

haWranka

Příběh je opravdu silný, témata nechutná a zobrazení doby drsné. Hlavní představitelka hrála opravdu dobře. Bohužel i přes délku filmu se prostě nepodařilo prohlédnout trochu víc motivy a psychiku postav. Naprosto jsem nepochopila, proč se hlavní hrdina choval jak se choval, nikdy jsem nepostřehla jakoukoli chemii, nic. Prostě kniha určitě dá víc. ()

Anduril

Po dlhšom čase som si povedal, že pridám nejakú peknú recenziu a myslím si, že tento film si to dosť zaslúži. Určite by som ho odporučil už trocha staršiemu publiku, minimálne okolo tej 18sky. Aby ich ten film nezmiatol a nepreniesol do krajiny zázrakov, ale ak sa vedia pozrieť na svet triezvymi očami, je pre nich super. :)  Pre mňa samotného bol veľkým povzbudením. Nato akú mal tématiku, boli všetky sexuálne scény spracované veľmi decentne a citlivo, klobúk dole. V dnešnom main streame sa do len tak nevidí. Povzbudila ma téma odpustenia, vytrvalosti, nádeje, aj keď sa všetko zdá stratené. Toto som si aj ja potreboval pripomenúť. Toto si potrebujú pripomenúť mnohí. Páči sa mi ako je tu vykreslený vzťah hlavného hrdinu s Bohom, ako žije s Ním svoj vzťah, ako ho vie podať aj svojej manželke. Padla mi sánka. Páči sa mi hlavná hrdinka, nie je len sympatická, ale vie veľmi dobre podala svoj príbeh a jej dynamika v hľadaní sebahodnoty je proste ďalšie Vau, tohoto filmu. Celkovo som bol z neho veľmi povzbudení a myslím, že aj napriek svojej dĺžke stojí za pozretie. Takto verné a pekné zobrazenie romantických, aj manželských vzťahov sa len tak nevidí. ()

• Natáčanie sa skončilo v Kapskom meste približne 24 hodín pred uzavretím krajiny v dôsledku pandémie Covid-19. (Arsenal83)
  • Vydanie filmu bolo pôvodne naplánované na jar 2021. Z dôvodu pandémie COVID-19 sa však oneskorilo. Film bol uvedený do kín 21. januára 2022 v Spojených štátoch a Kanade. (Arsenal83)
  • Film sa stal kasovým prepadákom, keď si na seba nezrobil ani tretinu nákladov (9,5 milióna USD vs 30 mil.). (Arsenal83)