Keď Jake Barnes (Alain Moussi), oslavovaný vojnový hrdina a majster bojového umenia jiu-jitsu, podľahne nezdolnému stvoreniu Braxovi, budúcnosť ľudstva visí na vlásku. Zranený a trpiaci silnou amnéziou je Jake zajatý armádou, ktorá nemá potrebné vybavenie na boj proti nemilosrdnému votrelcovi z vesmíru. Jakea zachráni Wylie (Nicolas Cage) a starodávny rád bojovníkov jiu-jitsu, ktorí mu musia pomôcť rozpamätať sa a nabrať silu, aby spoločne dokázali Braxa poraziť v epickej bitke, ktorá určí ďalší osud ľudstva. (TV Markíza)

brasek odpad!

Horšie ako Odpad! Prvotný slogan už roky nepoužívam, ale na tento paškvil nič iné sa nedá použiť! Naozaj nechápem ako takéto niečo možno natočiť. Neskutočná hrôza, otrasne lacné digitálne triky a postavy z ktorých šaliem. ()

david141474

Tento skvost je příšernej. To řeknu hned na začátek. Na tento film jsem se podíval jen z toho důvodu, že zde hraje Nicolas Cage. Teď však musím říct, že to byla chyba, je to určitě jeden z nejhorších filmů Nicolase Cage. Ne-li nejhorší. Děj je příšernej. Postavy jsou strašný. Herci slabota, i když ten Cage film alespoň trochu zachraňuje. Soundtrack ani nezazněl. Fighty z prvního pohledu, jsou dobrý, ale to je tak všechno co bych pochválil, jinak je film příšernost. CGI je absolutně odporný, nedá se na to absolutně dívat. Kulisy jsou příšerný, buď se chodí někde po poli nebo jsou v lese a nebo se perou na podělaným staveništi. Sakra to je tak levná produkce. Tomuto filmu být váma se s obloukem vyhnu. 2/10 Alespoň ten Cage film zachraňuje. ()

jardas odpad!

Ja su asi blbý, ale nepochopil jsem, proč se to jmenuje Jiu jitsu. Ale jsem slušně nas.atý, protože takováhle slátanina dělá ostudu bojovému umění Jujutsu, který studuji i učím... Nejdříve jsem to začal koukat, pak koukat s rychloposuvem a pak přeskakoval desítky minut...absolutně na...zkrátka od toho dále...to je neskutečná 3,14čovina....jinak se to nazvat nedá. ()

mokki5 odpad!

Kdyby to bylo oficiálně točené jako amatérský film tak bych tomu dal alespoň 2 hvězdičky a ocenil snahu natočit akční film. Jenže na tomto se nedá ocenit absolutně nic. ()

MrUnderworld

Po technické stránce film působí velmi amatérsky, herecké výkony podprůměrné. Bojové scény kvůli kterým jsem si film pustil, byly šíleně nudné, neustále zpomalované, totálně bez dynamiky. Poměrně velká ztráta času, v podstatě jen pro skalní fanoušky Tonyho Jaa nebo pro milovníky zábavy let osmdesátých. ()

paralen500

Vykrádačka Predátora natočená mobilným telefónom skrížená s Jiu Jitsu. Z tých trápnych dialógov spomeniem jeden v polovici filmu, kedy zvyšok jednotky stále nedokáže pochopiť, že hlavný protagonista (mimochodom nie Cage, Grillo ani Jaa) stratil pamäť. ()

arowhill odpad!

Už dlouho se nestalo abych viděl film, který si zasloužil nenatočit. Tenhle je jedním z nich, když pominu akci, která vyplývá z názvu a je jí celkem dost. Nemá ten snímek absolutně nic co by stálo za shlédnutí. Jestli tohle je fantasy ,tak někomu muselo definitivně hrábnout. Kombinace fantasy a bojového umění je poměrně těžká, protože je to příběh který to umocňuje a posune od průměrné mlátičky někam k zájmu diváka, který je příběhem veden. Tady příběh neexistuje a protože tu neexistuje příběh i herecké výkony tu jsou průměrné. Škoda, některé snímky mají šanci vycházet z jednoduchosti a přitom diváka oslovit nebo částečně nadchnout. ()

kudryj odpad!

Jak to popsat. Stručně bude nejlepší. 30 minut života v hajzlu. Dál to nešlo. Nedávám odpady, ale tady si to tento produkt šílenství, lacinosti a tuposti zaslouží na plný čáře. ()

VladoCZ odpad!

Dodnes nechápu, proč jsem to dodíval do konce. Naprostý brak. Vypadlo to, jako by se desetileté děti učily filmové triky. Logické úlety ani zmiňovat nebudu. Škoda času. ()

MaxBodycount

Prítomnosť Nicolasa Cagea skresávajúceho rozpočet tohto daňového úniku o 5 mil. neprekvapí, prítomnosť Tonyho Jaa alebo Franka Grilla už áno, nakoľko obaja posledne menovaní majú na viac než bezzubé prihrávanie vykastrovanému hlavnému hrdinovi a každá ďalší výplatný šek je pre Jiu Jitsu klincom do rakvy vystlanej scenárom od daňového poradcu so slabosťou pre Predátora, otrasným strihom, otrasnými bojovými scénami a vlastne otrasným všetkým. Budúcemu Tarantinovi s chuťou vzdať "poctu" tomuto dielu jeho vykradnutím dopredu odkazujem: Si kokot. Moment filmového blaha:  Keď pod paľbou kameramanovej invencie udržíte obsah svojho žalúdka na uzde. ()